Lietuvos I futbolo lyga 1976 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
1976 m.
Varžybos Lietuvos I futbolo lyga
Sezonas Lietuvos aukščiausioji futbolo lyga 1976 m.,
Lietuvos I futbolo lyga 1976 m.,
Lietuvos II futbolo lyga 1976 m.,
Lietuvos futbolo taurė 1976 m.

Varžybos prasidėjo 1976-05, baigėsi 1976.


Nemuno pogrupis

Jonavos zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Automobilininkas Jonava 18 15 2 1 46 — 10 32
2. Utenis Utena 18 14 2 2 68 — 19 30
3. Melioratorius Kėdainiai 18 13 1 4 53 — 15 27
4. ŽŪT Buivydiškės 18 9 1 8 24 — 26 19
5. Jaunystė Širvintos 18 8 1 9 33 — 35 17
6. Modulis Pabradė 18 7 2 9 25 — 32 16
7. Melioratorius Anykščiai 18 6 2 10 26 — 47 14
8. Nemunas Rokiškis 18 5 2 12 21 — 39 12
9. Žeimena Švenčionėliai 18 3 1 14 20 — 55 7
10. Nemunas Kupiškis 18 3 0 15 15 — 53 6
x. FK Naujieji Verkiai galimai pašalinta turnyro pabaigoje

[1] [2]

Kapsuko zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tarybų Lietuva Kalvarija 18 56 — 10 33
2. Banga Alytus 18 47 — 19 26
3. Melioratorius Vilkaviškis 18 38 — 26 26
4. Kaitra Lentvaris 18 49 — 26 25
5. Neris Karmėlava 18 35 — 39 19
6. Versmė Birštonas 18 24 — 43 18
7. Dainava Veisiejai 18 20 — 36 14
8. Energija Elektrėnai 18 27 — 50 10
9. Žėrutis Vilkija 18 17 — 51 9
10. Melioratorius Šalčininkai 18 7 — 20 0

[3]

Šilutės zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Statybininkas Jurbarkas 11 51 — 15 19
2. Pamarys Šilutė 11 37 — 11 17
3. Montuotojas Mažeikiai 11 36 — 9 16
4. Melioratorius Tauragė 11 37 — 21 15
11. Šarūnas Skuodas 11 21 — 13 15 5
6. Kurmaičiai Kretinga 11 25 — 12 13
7. Žvejas Rusnė 11 25 — 29 11
8. Metalas Gargždai 11 24 — 31 8
12. Statyba Šilalė 11 23 — 45 7 9
10. Salanta Salantai 11 12 — 35 6
11. Vingis Priekulė 11 18 — 49 5
12. Nerija Neringa 11 15 — 54 0

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Šilutės zona)
V
1. Montuotojas Mažeikiai 6 11
2. Pamarys Šilutė 6 6
3. Melioratorius Tauragė 6 5
4. Statybininkas Jurbarkas 6 2

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Šilutės zona)
V
5. Kurmaičiai Kretinga
6. Žvejas Rusnė
7. Metalas Gargždai
8. Salanta Salantai
9. Nerija Neringa
10. Vingis Priekulė

Telšių zona

1 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Telšių zona 1)
V
1. Babrungas Plungė 5 16 — 8 9
2. Keramikas Daugėliai 5 19 — 7 7
3. Džiugas Telšiai 5 12 — 6 6
4. Melioratorius Rietavas 5 5 — 20 4
5. Dubysa Kelmė 5 7 — 9 3
6. Turistas Telšiai 5 3 — 12 1

2 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Telšių zona 2)
V
1. Lokomotyvas Radviliškis 6 32 — 6 10
2. Statyba Pakruojis 6 10 — 9 9
3. Polimeras Venta 6 9 — 3 8
4. Naujasodė Ramygala 6 12 — 7 6
5. Žvelgaitis Žagarė 6 8 — 8 6
6. Statybininkas Šeduva 6 4 — 26 2
7. Melioratorius Joniškis 6 9 — 25 1

I finalas

Kovojo 6 komandos.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Telšių zona)
V
1. Lokomotyvas Radviliškis

II finalas

Finalas

Turnyras vyko Jonavoje.[4]

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Automobilistas Jonava 3 2 1 0 7 — 2 5
2. Montuotojas Mažeikiai 3 1 2 0 4 — 3 4
3. Tarybų Lietuva Kalvarija 3 1 0 2 2 — 4 2
4. Lokomotyvas Radviliškis 3 0 1 2 3 — 7 1

Žalgirio pogrupis

Kauno miestas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pilėnai Kaunas 27
2. Pluoštas Kaunas 23
7. Atletas-2 Kaunas

Klaipėdos miestas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Syrius Klaipėda 16 39 — 13 26
2. Baltija Klaipėda 16 55 — 15 24
3. Maistas Klaipėda 16 50 — 20 24
4. Interbaltas Klaipėda 16 40 — 35 20
5. Audra Klaipėda 16 34 — 31 17
6. Veteranas Klaipėda 16 36 — 37 13
7. Vairas Klaipėda 16 24 — 47 10
8. Okeanas Klaipėda 16 26 — 42 7
9. Ąžuolas Klaipėda 16 24 — 88 3

Panevėžio miestas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KN Panevėžys

Šiaulių miestas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Elnias Šiauliai

Vilniaus miestas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kibirkštis Vilnius
7. Inžinerija Vilnius

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Kibirkštis Vilnius
?. Pilėnai Kaunas
?. Sirijus Klaipėda
?. Elnias Šiauliai
?. KN Panevėžys

Šaltiniai

  1. Gediminas Kalinauskas. „Ąžuolo šaknys“ (istorinė apybraiža). – Utena, leidykla „Indra“, 2007. ISBN 978-9955-676-55-3. // 282 p.
  2. Juozas Baniota ir Gediminas Kalinauskas. „Aukso ir gintaro amžiaus aidai“ (istorinė apybraiža). – Kėdainiai, „Spaudvita“, 2009. ISBN 978-9955-637-56-1. // 92 p.
  3. Gediminas Kalinauskas. „Futbolas Sūduvos krašte 1921–2011“. – Marijampolė, leidykla „Piko valanda“, 2011. ISBN 978-609-422-038-8. // 200 p.
  4. Gediminas Kalinauskas. „Futbolas Sūduvos krašte 1921–2011“. – Marijampolė, leidykla „Piko valanda“, 2011. ISBN 978-609-422-038-8. // 201 p.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 89% (+3866-0=3866 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 13% (+566-89=477 wiki spaudos ženklai).