Lietuvos futbolo taurė 2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2019 m.
Varžybos Lietuvos futbolo taurė
Sezonas Lietuvos aukščiausioji futbolo lyga 2019 m.,
Lietuvos I futbolo lyga 2019 m.,
Lietuvos II futbolo lyga 2019 m.,
Lietuvos III futbolo lyga 2019 m.,
Lietuvos V futbolo lyga 2019 m.,
Lietuvos VI futbolo lyga 2019 m.,
Lietuvos futbolo taurė 2019 m.,
Lietuvos futbolo supertaurė 2020 m.
http://int.soccerway.com/national/lithuania/cup/2019/
http://almis.sritis.lt/ltu19cup.html
http://foot.dk/Litpokalres.asp?SeasonID=118

Varžybos prasidėjo 2019-04-22, baigėsi 2019-09-29.


2019 m. sezonas startavo balandžio 22 d. ir baigėsi finalo rungtynėmis rugsėjo 30 d. Visuose etapuose žaidžiamos vienerios rungtynės:[1]

  • I etapo burtų traukime dalyvavo 26 (III, IV lygų) komandos. Burtų keliu ištrauktos 6 poros, 12 komandų rungtyniaus turnyro I etape. 14 klubų burtų keliu pateko į II etapą.
  • II etape dalyvavo I etapo 6 porų komandos nugalėtojos, 14 burtų keliu į II etapą patekusios III ir IV lygų komandos, 28 I ir II lygų komandos, viso – 48 komandos. 24 porų nugalėtojai iškovos teisę dalyvauti turnyro III etape (šešioliktfinalyje).
  • III etape (šešioliktfinalyje) dalyvavo šešiolikos porų nugalėtojai (16 komandų). Į kovą įsijungia 8 A lygos komandos, įskaitant čempionų titulą ginantį Vilniaus „Žalgirio“ klubą.
  • IV etape (aštuntfinalyje) dalyvavo šešiolikos porų nugalėtojai (16 komandų).
  • V etape (ketvirtfinalyje) dalyvavo aštuonių porų nugalėtojai (8 komandos).
  • VI etape (pusfinalyje) dalyvavo keturių porų nugalėtojai (4 komandos).
  • Finale dalyvavo pusfinalio porų nugalėtojai.

Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo

1/64 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Adiada Šiauliai Sendvaris Klaipėda 1-3
Granitas Vilnius FSK Anykščiai 0-3
Top Kickers Vilnius Spartakas Ukmergė 3-4
Venta Kuršėnai Baltai Kaišiadorys 1-3
Vieni vartai Vilnius FK Lentvaris 4-2
FK Prienai Saulininkas Šiauliai 2-0

1/32 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Salininkai Vilnius Vytis Vilnius 1-3
FK Kazlų Rūda 2017 FSK Radviliškis 1-3
Švyturys Marijampolė FA Šiauliai 1-1 (baud. 4-5)
Marijampolė City Saned Joniškis +:–
Vova Vilnius Aukštaitija Panevėžys 2-6
Navigatoriai Vilnius FK Šilutė 5-0
Cementas Akmenė FC Pakruojis 1-2
Futboliukas Vilnius Džiugas Telšiai 2-3
Vieni vartai Vilnius Nevėžis Kėdainiai 1-5
Reaktyvas Vilnius Tera Vilnius 0-6
Futbolo broliai Vilnius Sveikata Kybartai 1-4
Vidzgiris Alytus Viltis Vilnius 0-2
FK Prienai Minija Kretinga 0-5
FSK Anykščiai Šilas Kazlų Rūda 0-7
Utenis Utena FC Kupiškis 1-8
Hegelmann Litauen Kaunas FC Jonava 3-1
VGTU vilkai Širvintos Babrungas Plungė 1-4
Baltai Kaišiadorys FK Kelmė 3-2
Spartakas Ukmergė Sendvaris Klaipėda 4-1
FK Kėdainiai Atmosfera Mažeikiai 3-3 (baud. 9-8)
Versmė Elektrėnai Banga Gargždai 1-2
Geležinis vilkas Vilnius Viesulas Vilnius 1-0
AveKo Kalveliai Dainava Alytus 1-1 (baud. 3-4)
Ateitis Vilnius FK Vilnius 2-1

Joniškio komanda neatvyko į rungtynes.

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Marijampolė City 4                                  
Dainava Alytus 3 prat.                                
          Marijampolė City 1                        
        Sūduva Marijampolė 4                        
Aukštaitija Panevėžys 2                                  
Sūduva Marijampolė 3                              
                    Sūduva Marijampolė 1            
                  FK Panevėžys 0            
FK Kėdainiai 1                                  
FA Šiauliai 2                                
          FA Šiauliai 1                        
        FK Panevėžys 6 prat.                        
Hegelmann Litauen Kaunas 0                                  
FK Panevėžys 4                                
                                Sūduva Marijampolė 4  
                              Žalgiris Vilnius 2 prat.  
Sveikata Kybartai 1                                  
Šilas Kazlų Rūda 0                                
          Sveikata Kybartai 0                        
        Nevėžis Kėdainiai 1                        
FC Pakruojis 1                                  
Nevėžis Kėdainiai 3                              
                    Nevėžis Kėdainiai 1            
                  Žalgiris Vilnius 5            
Atlantas Klaipėda 0                                  
Žalgiris Vilnius 2                                
          Žalgiris Vilnius +                        
        Stumbras Kaunas                        
FSK Radviliškis 1                                  
Stumbras Kaunas 2                                  
                                       
                                     
Baltai Kaišiadorys 4                                  
Spartakas Ukmergė 5 prat.                                
          Spartakas Ukmergė 0                        
        Banga Gargždai 3                        
Tera Vilnius 0                                  
Banga Gargždai 2                 11 m            
                    Banga Gargždai 2 5            
  11 m               Kauno Žalgiris 2 4            
FC Kupiškis 0 0                                  
Minija Kretinga 0 3                                
          Minija Kretinga 1                        
  11 m     Kauno Žalgiris 2                        
Kauno Žalgiris 1 5                                  
Riteriai Vilnius 1 4                                
                                Banga Gargždai 2  
  11 m                           FK Palanga 0  
Navigatoriai Vilnius 1 4                                  
Džiugas Telšiai 1 5                                
          Džiugas Telšiai 2                        
        Vytis Vilnius 1                        
Viltis Vilnius 2                                  
Vytis Vilnius 3                 11 m            
                    Džiugas Telšiai 1 3            
                  FK Palanga 1 5            
Geležinis vilkas Vilnius 0                                  
Babrungas Plungė 4                                
          Babrungas Plungė 0                        
        FK Palanga 4                        
Ateitis Vilnius 0                                  
FK Palanga 1                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2019-09-29 Utenio stadionas, Utena 1837            
              Sūduva Marijampolė Banga Gargždai            
             
Generic football.png
4
Generic football.png
0
           
              Josip Tadic (21'), Renan Oliveira (56'), Mihret Topcagic (89', 90+2')            
                                       


Išsamiau apie finalines rungtynes žr. 2019 m. Lietuvos futbolo taurės finalas.

Šaltiniai

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 161% (+9351-3554=5797 wiki spaudos ženklai).