Nyderlandų II futbolo lyga 2006–2007 m.
Wikipedia
Zaterdag
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag A) |
V |
1. | Boys Rijnsburg | 26 | 18 | 4 | 4 | 66 — 30 | 58 | ||
2. | FC Lisse | 26 | 16 | 5 | 5 | 51 — 28 | 53 | ||
3. | VV Noordwijk | 26 | 14 | 4 | 8 | 42 — 34 | 46 | ||
4. | ASWH Hendrik-Ido-Ambacht | 26 | 13 | 3 | 10 | 53 — 44 | 42 | ||
5. | Kozakken Boys Werkendam | 26 | 12 | 4 | 10 | 44 — 43 | 40 | ||
6. | DOTO Pernis | 26 | 11 | 6 | 9 | 52 — 48 | 39 | ||
7. | VV Katwijk | 26 | 11 | 4 | 11 | 45 — 43 | 37 | ||
8. | Ter Leede Sassenheim | 26 | 11 | 3 | 12 | 47 — 47 | 36 | ||
9. | SHO Oud-Beijerland | 26 | 9 | 4 | 13 | 46 — 52 | 31 | ||
10. | TOGR Rotterdam | 26 | 8 | 5 | 13 | 34 — 48 | 29 | ||
11. | VV Capelle | 26 | 7 | 7 | 12 | 38 — 45 | 28 | ||
12. | Excelsior Maassluis | 26 | 8 | 3 | 15 | 34 — 47 | 27 | ||
13. | Vitesse Delft | 26 | 8 | 2 | 16 | 47 — 70 | 26 | ||
14. | VV Heerjansdam | 26 | 5 | 8 | 13 | 40 — 60 | 23 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag B) |
V |
1. | IJsselmeervogels Spakenburg | 26 | 18 | 5 | 3 | 65 — 29 | 59 | ||
2. | Quick Boys Katwijk | 26 | 15 | 6 | 5 | 60 — 33 | 51 | ||
3. | Sparta Nijkerk | 26 | 15 | 4 | 7 | 60 — 38 | 49 | ||
4. | VV Nunspeet | 26 | 12 | 8 | 6 | 49 — 37 | 44 | ||
5. | SV Spakenburg | 26 | 12 | 6 | 8 | 47 — 35 | 42 | ||
6. | GVVV Veenendaal | 26 | 11 | 7 | 8 | 48 — 35 | 40 | ||
7. | HSV Hoek | 26 | 10 | 9 | 7 | 57 — 48 | 39 | ||
8. | Ajax Amateurs Amsterdam | 26 | 7 | 10 | 9 | 34 — 41 | 31 | ||
9. | VV Bennekom | 26 | 7 | 9 | 10 | 43 — 51 | 30 | ||
10. | VV Kloetinge | 26 | 6 | 11 | 9 | 29 — 42 | 29 | ||
11. | Geinoord Nieuwegein | 26 | 7 | 8 | 11 | 31 — 49 | 29 | ||
12. | SV Huizen | 26 | 4 | 11 | 11 | 26 — 41 | 23 | ||
13. | VVOG Harderwijk | 26 | 6 | 5 | 15 | 27 — 50 | 23 | ||
14. | SSV Goes | 26 | 0 | 5 | 21 | 21 — 68 | 5 |
Klasse C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag C) |
V |
1. | HHC Hardenberg | 26 | 17 | 4 | 5 | 65 — 37 | 55 | ||
2. | Be Quick Zwolle | 26 | 15 | 6 | 5 | 68 — 27 | 51 | ||
3. | ACV Assen | 26 | 13 | 5 | 8 | 49 — 31 | 44 | ||
4. | ONS Sneek | 26 | 12 | 8 | 6 | 47 — 35 | 44 | ||
5. | WHC Wezep | 26 | 11 | 8 | 7 | 34 — 26 | 41 | ||
6. | Excelsior Rijssen | 26 | 11 | 5 | 10 | 39 — 35 | 38 | ||
7. | SC Genemuiden | 26 | 11 | 5 | 10 | 47 — 47 | 38 | ||
8. | Flevo Boys Emmeloord | 26 | 8 | 9 | 9 | 36 — 42 | 33 | ||
9. | DOS Kampen | 26 | 7 | 9 | 10 | 28 — 53 | 30 | ||
10. | Go Ahead Kampen | 26 | 8 | 4 | 14 | 30 — 50 | 28 | ||
11. | Oranje Nassau Groningen | 26 | 7 | 6 | 13 | 27 — 50 | 27 | ||
12. | Berkum Zwolle | 26 | 5 | 10 | 11 | 38 — 49 | 25 | ||
13. | Boys Harkema | 26 | 6 | 6 | 14 | 29 — 46 | 24 | ||
14. | SV Urk | 26 | 6 | 5 | 15 | 34 — 43 | 23 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
2. | IJsselmeervogels Spakenburg | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 — 5 | 9 | 1 | |
3. | Boys Rijnsburg | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 — 9 | 6 | 2 | |
5. | HHC Hardenberg | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 — 7 | 3 | 3 |
Zondag
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag A) |
V |
1. | Argon Mijdrecht | 26 | 16 | 4 | 6 | 55 — 28 | 52 | ||
2. | Elinkwijk Utrecht | 26 | 13 | 8 | 5 | 39 — 23 | 47 | ||
3. | ADO Heemskerk | 26 | 15 | 3 | 8 | 46 — 40 | 45 | ||
4. | VVSB Noordwijkerhout | 26 | 14 | 4 | 8 | 44 — 40 | 45 | ||
5. | AFC Amsterdam | 26 | 14 | 3 | 9 | 45 — 28 | 44 | ||
6. | Turkiyemspor Amsterdam | 26 | 11 | 7 | 8 | 51 — 36 | 40 | ||
7. | Haaglandia-7 Rijswijk | 26 | 10 | 7 | 9 | 39 — 30 | 37 | ||
8. | VUC Den Haag | 26 | 10 | 6 | 10 | 37 — 40 | 36 | ||
9. | Hollandia Hoorn | 26 | 10 | 3 | 13 | 35 — 32 | 33 | ||
10. | DWV Amsterdam | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 — 43 | 30 | ||
11. | Almere City-2 | 26 | 7 | 4 | 15 | 27 — 48 | 25 | ||
12. | FC Hilversum | 26 | 7 | 6 | 13 | 29 — 42 | 24 | ||
13. | Excelsior Schiedam | 26 | 5 | 7 | 14 | 27 — 48 | 22 | ||
14. | TONEGIDO Voorburg | 26 | 4 | 8 | 14 | 34 — 60 | 20 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag B) |
V |
1. | JVC Cuijk | 26 | 16 | 3 | 7 | 60 — 25 | 51 | ||
2. | EVV Echt | 26 | 14 | 5 | 7 | 42 — 31 | 47 | ||
3. | Baronie Breda | 26 | 12 | 8 | 6 | 43 — 30 | 44 | ||
4. | RKSV Schijndel | 26 | 13 | 4 | 9 | 46 — 30 | 43 | ||
5. | VV Gemert | 26 | 12 | 6 | 8 | 51 — 36 | 42 | ||
6. | RKSV Uden | 26 | 12 | 6 | 8 | 39 — 31 | 42 | ||
7. | VV Papendrecht | 26 | 12 | 3 | 11 | 42 — 50 | 39 | ||
8. | OJC Rosmalen | 26 | 11 | 4 | 11 | 50 — 38 | 37 | ||
9. | SV Meerssen | 26 | 10 | 7 | 9 | 43 — 39 | 37 | ||
10. | UNA Veldhoven | 26 | 8 | 12 | 6 | 45 — 35 | 36 | ||
11. | VV Geldrop | 26 | 9 | 6 | 11 | 37 — 34 | 33 | ||
12. | Blauw Geel Veghel | 26 | 8 | 6 | 12 | 29 — 43 | 30 | ||
13. | Groene Ster Heerlerheide | 26 | 5 | 6 | 15 | 43 — 71 | 21 | ||
14. | Triborgh Tilburg | 26 | 1 | 2 | 23 | 17 — 94 | 5 |
Klasse C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag C) |
V |
1. | WKE Emmen | 26 | 18 | 5 | 3 | 67 — 32 | 59 | ||
2. | Treffers Groesbeek | 26 | 17 | 5 | 4 | 71 — 29 | 56 | ||
3. | WSV Apeldoorn | 26 | 13 | 3 | 10 | 52 — 49 | 42 | ||
4. | SC Enschede | 26 | 11 | 7 | 8 | 31 — 25 | 40 | ||
5. | Achilles Groesbeek | 26 | 11 | 6 | 9 | 44 — 36 | 39 | ||
6. | HSC Haaksbergen | 26 | 10 | 8 | 8 | 50 — 39 | 38 | ||
7. | Quick Oldenzaal | 26 | 9 | 9 | 8 | 43 — 44 | 36 | ||
8. | RKSV Babberich | 26 | 11 | 3 | 12 | 38 — 49 | 36 | ||
9. | FC Lienden | 26 | 10 | 5 | 11 | 36 — 44 | 35 | ||
10. | SWZ Sneek | 26 | 9 | 7 | 10 | 42 — 36 | 34 | ||
11. | Be Quick Haren | 26 | 9 | 6 | 11 | 33 — 39 | 33 | ||
12. | ROHDA Raalte | 26 | 8 | 6 | 12 | 41 — 46 | 30 | ||
13. | SC Joure | 26 | 4 | 4 | 18 | 20 — 59 | 16 | ||
14. | MSC Meppel | 26 | 3 | 4 | 19 | 28 — 69 | 13 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Argon Mijdrecht | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 — 5 | 9 | 1 | |
3. | JVC Cuijk | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 — 6 | 7 | 2 | |
5. | WKE Emmen | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 — 14 | 1 | 3 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
IJsselmeervogels Spakenburg | Argon Mijdrecht | 1-1 | 3-4 (prat.) |
|