Nyderlandų II futbolo lyga 2007–2008 m.
Wikipedia
Zaterdag
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag A) |
V |
1. | FC Lisse | 26 | 17 | 5 | 4 | 54 — 27 | 53 | ||
2. | Boys Rijnsburg | 26 | 12 | 11 | 3 | 55 — 28 | 47 | ||
3. | Quick Boys Katwijk | 26 | 13 | 7 | 6 | 53 — 38 | 46 | ||
4. | VV Capelle | 26 | 11 | 7 | 8 | 39 — 30 | 40 | ||
5. | DOTO Pernis | 26 | 9 | 9 | 8 | 39 — 44 | 36 | ||
6. | VV Katwijk | 26 | 9 | 8 | 9 | 35 — 38 | 34 | ||
7. | VV Noordwijk | 26 | 9 | 7 | 10 | 42 — 33 | 33 | ||
8. | BVV Barendrecht | 26 | 7 | 12 | 7 | 36 — 33 | 33 | ||
9. | ASWH Hendrik-Ido-Ambacht | 26 | 8 | 9 | 9 | 42 — 45 | 33 | ||
10. | Zwaluwen Hoorn | 26 | 8 | 7 | 11 | 47 — 64 | 31 | ||
11. | Excelsior Maassluis | 26 | 8 | 6 | 12 | 35 — 46 | 30 | ||
12. | Ter Leede Sassenheim | 26 | 7 | 10 | 9 | 25 — 32 | 27 | ||
13. | SHO Oud-Beijerland | 26 | 6 | 3 | 17 | 34 — 49 | 21 | ||
14. | TOGR Rotterdam | 26 | 4 | 7 | 15 | 31 — 60 | 19 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag B) |
V |
1. | SV Spakenburg | 26 | 16 | 8 | 2 | 73 — 25 | 55 | ||
2. | Sparta Nijkerk | 26 | 15 | 8 | 3 | 44 — 16 | 53 | ||
3. | GVVV Veenendaal | 26 | 15 | 5 | 6 | 52 — 25 | 50 | ||
4. | Kozakken Boys Werkendam | 26 | 13 | 5 | 8 | 44 — 35 | 44 | ||
5. | HSV Hoek | 26 | 12 | 4 | 10 | 35 — 28 | 40 | ||
6. | IJsselmeervogels Spakenburg | 26 | 11 | 7 | 8 | 50 — 48 | 40 | ||
7. | DOVO Veenendaal | 26 | 10 | 8 | 8 | 36 — 36 | 38 | ||
8. | Geinoord Nieuwegein | 26 | 10 | 5 | 11 | 28 — 36 | 35 | ||
9. | VV Bennekom | 26 | 8 | 8 | 10 | 33 — 50 | 32 | ||
10. | Ajax Amateurs Amsterdam | 26 | 7 | 8 | 11 | 29 — 44 | 29 | ||
11. | LRC Leerdam | 26 | 6 | 8 | 12 | 33 — 43 | 26 | ||
12. | VV Nunspeet | 26 | 5 | 8 | 13 | 30 — 44 | 23 | ||
13. | Nivo Sparta Zaltbommel | 26 | 4 | 6 | 16 | 27 — 51 | 18 | ||
14. | VV Kloetinge | 26 | 3 | 6 | 17 | 15 — 48 | 14 |
Klasse C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag C) |
V |
1. | HHC Hardenberg | 26 | 19 | 3 | 4 | 69 — 30 | 60 | ||
2. | Be Quick Zwolle | 26 | 16 | 7 | 3 | 51 — 22 | 55 | ||
3. | ONS Sneek | 26 | 11 | 8 | 7 | 42 — 36 | 41 | ||
4. | Excelsior Rijssen | 26 | 12 | 5 | 9 | 44 — 41 | 41 | ||
5. | Flevo Boys Emmeloord | 26 | 10 | 5 | 11 | 41 — 34 | 35 | ||
6. | SC Genemuiden | 26 | 10 | 4 | 12 | 44 — 39 | 34 | ||
7. | WHC Wezep | 26 | 9 | 7 | 10 | 41 — 40 | 34 | ||
8. | Go Ahead Kampen | 26 | 9 | 5 | 12 | 35 — 38 | 32 | ||
9. | VV Staphorst | 26 | 10 | 2 | 14 | 38 — 47 | 32 | ||
10. | PKC Groningen | 26 | 9 | 5 | 12 | 46 — 56 | 32 | ||
11. | Oranje Nassau Groningen | 26 | 8 | 7 | 11 | 30 — 48 | 31 | ||
12. | VVOG Harderwijk | 26 | 8 | 6 | 12 | 32 — 56 | 30 | ||
13. | ACV Assen | 26 | 6 | 8 | 12 | 34 — 40 | 26 | ||
14. | DOS Kampen | 26 | 5 | 8 | 13 | 28 — 48 | 23 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Lisse | 4 | 3 | 1 | 0 | 16 — 6 | 10 | 1 | |
3. | SV Spakenburg | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 — 10 | 5 | 2 | |
5. | HHC Hardenberg | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 — 12 | 1 | 3 |
Zondag
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag A) |
V |
1. | Hollandia Hoorn | 26 | 17 | 3 | 6 | 44 — 20 | 54 | ||
2. | Argon Mijdrecht | 26 | 14 | 6 | 6 | 40 — 28 | 48 | ||
3. | VVSB Noordwijkerhout | 26 | 13 | 6 | 7 | 38 — 29 | 45 | ||
4. | Haaglandia-7 Rijswijk | 26 | 12 | 7 | 7 | 49 — 43 | 43 | ||
5. | AFC Amsterdam | 26 | 11 | 7 | 8 | 43 — 36 | 40 | ||
6. | Almere City-2 | 26 | 10 | 7 | 9 | 43 — 36 | 37 | ||
7. | ADO Heemskerk | 26 | 9 | 10 | 7 | 31 — 34 | 37 | ||
8. | VUC Den Haag | 26 | 10 | 6 | 10 | 40 — 40 | 36 | ||
9. | Turkiyemspor Amsterdam | 26 | 9 | 8 | 9 | 50 — 48 | 35 | ||
10. | Westlandia Naaldwijk | 26 | 9 | 8 | 9 | 39 — 37 | 35 | ||
11. | Elinkwijk Utrecht | 26 | 10 | 5 | 11 | 38 — 37 | 35 | ||
12. | DWV Amsterdam | 26 | 9 | 6 | 11 | 29 — 36 | 33 | ||
13. | DWS Amsterdam | 26 | 3 | 6 | 17 | 17 — 41 | 15 | ||
14. | DCV Krimpen | 26 | 2 | 3 | 21 | 16 — 52 | 9 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag B) |
V |
1. | SV Deurne | 26 | 15 | 6 | 5 | 45 — 22 | 51 | ||
2. | UNA Veldhoven | 26 | 14 | 5 | 7 | 59 — 34 | 47 | ||
3. | VV Papendrecht | 26 | 12 | 9 | 5 | 43 — 30 | 45 | ||
4. | VV Gemert | 26 | 11 | 7 | 8 | 39 — 30 | 40 | ||
5. | Baronie Breda | 26 | 11 | 7 | 8 | 43 — 38 | 40 | ||
6. | SV Meerssen | 26 | 10 | 6 | 10 | 37 — 43 | 36 | ||
7. | DESK Kaatsheuvel | 26 | 10 | 6 | 10 | 44 — 52 | 36 | ||
8. | EVV Echt | 26 | 9 | 8 | 9 | 54 — 41 | 35 | ||
9. | JVC Cuijk | 26 | 8 | 10 | 8 | 40 — 38 | 34 | ||
10. | Dijkse Boys Helmond | 26 | 8 | 7 | 11 | 38 — 52 | 31 | ||
11. | OJC Rosmalen | 26 | 4 | 16 | 6 | 29 — 35 | 28 | ||
12. | RKSV Schijndel | 26 | 6 | 7 | 13 | 28 — 35 | 25 | ||
13. | RKSV Uden | 26 | 4 | 10 | 12 | 26 — 46 | 22 | ||
14. | VV Geldrop | 26 | 5 | 6 | 15 | 30 — 59 | 21 |
Klasse C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag C) |
V |
1. | Achilles Groesbeek | 26 | 18 | 7 | 1 | 59 — 22 | 61 | ||
2. | Treffers Groesbeek | 26 | 18 | 3 | 5 | 65 — 23 | 57 | ||
3. | WKE Emmen | 26 | 17 | 1 | 8 | 48 — 29 | 52 | ||
4. | FC Lienden | 26 | 14 | 8 | 4 | 47 — 27 | 50 | ||
5. | HSC Haaksbergen | 26 | 12 | 8 | 6 | 46 — 34 | 44 | ||
6. | Be Quick Haren | 26 | 10 | 12 | 4 | 44 — 34 | 42 | ||
7. | Bataven Gendt | 26 | 10 | 6 | 10 | 35 — 36 | 36 | ||
8. | RKSV Babberich | 26 | 8 | 7 | 11 | 41 — 41 | 31 | ||
9. | Quick Oldenzaal | 26 | 8 | 7 | 11 | 29 — 31 | 31 | ||
10. | SWZ Sneek | 26 | 8 | 4 | 14 | 33 — 49 | 28 | ||
11. | WSV Apeldoorn | 26 | 6 | 5 | 15 | 42 — 56 | 23 | ||
12. | SVBO Emmen | 26 | 6 | 4 | 16 | 28 — 58 | 22 | ||
13. | VV Rheden | 26 | 5 | 2 | 19 | 25 — 60 | 17 | ||
14. | SC Enschede | 26 | 1 | 8 | 17 | 16 — 58 | 11 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
2. | Hollandia Hoorn | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 — 2 | 9 | 1 | |
3. | Achilles Groesbeek | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 — 5 | 6 | 2 | |
5. | SV Deurne | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 — 10 | 3 | 3 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
FC Lisse | Hollandia Hoorn | 2-3 | 3-1 |
|