Prancūzijos IV futbolo lyga 1996–1997 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1996–1997 m.
Varžybos Prancūzijos IV futbolo lyga
Sezonas Prancūzijos aukščiausioji futbolo lyga 1996–1997 m.,
Prancūzijos I futbolo lyga 1996–1997 m.,
Prancūzijos II futbolo lyga 1996–1997 m.,
Prancūzijos III futbolo lyga 1996–1997 m.,
Prancūzijos IV futbolo lyga 1996–1997 m.,
Prancūzijos futbolo taurė 1996–1997 m.,
Prancūzijos futbolo supertaurė 1997 m.
http://statfootballclubfrance.fr/national-3-1997-classement.php


Groupe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. JA Armentieres 26 17 8 1 58 — 17 59
2. FC Les Lilas 26 15 9 2 54 — 18 54
3. Stade Reims 26 13 8 5 68 — 24 47
4. US Tourcoing 26 12 8 6 53 — 45 44
5. US Gravelines 26 13 5 8 48 — 37 44
6. Red Star-2 Saint-Ouen 26 11 9 6 45 — 27 42
7. SC Amiens-2 26 11 6 9 41 — 41 39
8. AC Cambrai 26 11 6 9 43 — 42 39
9. SC Abbeville 26 10 6 10 55 — 42 36
10. USL Dunkerque-2 26 8 6 12 24 — 37 30
11. Sainte-Anne Reims 26 5 9 12 26 — 38 24
12. USO Bruay 26 5 4 17 27 — 68 19
13. CS Chateau-Thierry 26 2 5 19 23 — 71 11
14. US Friville-Escarbotin 26 1 7 18 9 — 67 10

Groupe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Cramayel Moissy 26 22 2 2 59 — 18 68
2. Amicale Luce 26 18 4 4 61 — 31 58
3. UC Le Mans-2 26 15 8 3 43 — 18 53
4. USON Mondeville 26 11 7 8 40 — 28 40
5. FC Dieppe 26 10 8 8 35 — 40 38
6. AS Beauvais-2 26 10 5 11 53 — 48 35
7. USM Senlis 26 8 10 8 24 — 26 34
8. US Granville 26 8 6 12 35 — 34 30
9. Saint-Germain-3 Paris 26 7 8 11 32 — 38 29
10. UFCP Argentan 26 6 9 11 27 — 37 27
11. ES Coutances 26 7 5 14 28 — 53 26
12. FC Versailles 26 6 6 14 23 — 45 24
13. JS Coulaines 26 6 4 16 32 — 46 22
14. AC Evreux 26 5 4 17 25 — 55 19

Groupe C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Troyes-2 26 15 6 5 46 — 18 51
2. CO Saint-Dizier 26 12 11 3 49 — 29 47
3. CS Blenod 26 11 9 6 47 — 29 42
4. FC Mulhouse-2 26 9 13 4 41 — 26 40
5. FC Sarrebourg 26 10 10 6 44 — 39 40
6. SS Hopital 26 10 7 9 34 — 36 37
7. FC Thionville 26 9 8 9 32 — 28 35
8. ASC Biesheim 26 9 7 10 37 — 31 34
9. ECAC Chaumont 26 8 8 10 25 — 31 32
10. OFC Charleville-2 26 9 4 13 38 — 40 31
11. Ardennes-2 Sedan 26 7 10 9 23 — 29 31
12. ES Florange 26 8 6 12 25 — 40 30
13. US Reipertswiller 26 8 3 15 33 — 51 27
14. ASCA Wittelsheim 26 3 6 17 18 — 65 15

Groupe D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Lorient-2 24 13 6 5 56 — 23 45
2. Stade-2 Rennes 24 11 6 7 40 — 26 39
3. Stade Plabennec 24 10 9 5 31 — 23 39
4. FC Laval-2 24 10 7 7 31 — 20 37
5. SCO Angers-2 24 10 5 9 38 — 31 35
6. FC Nantes-2 24 10 5 9 29 — 36 35
7. Montagnarde Inzinzac-Lochrist 24 8 9 7 24 — 27 33
8. USJA Carquefou 24 7 10 7 31 — 38 31
9. SO Cholet 24 8 7 9 29 — 32 31
10. Stade Lamballe 24 7 8 9 25 — 26 29
11. FABL Laval 24 8 5 11 22 — 29 29
12. Intrepide Angers 24 8 3 13 31 — 50 27
13. Voltigeurs Chateaubriant 24 4 4 16 16 — 42 16
14. RC Ancenis 0 0 0 0 0 — 0 0

Groupe E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VF Fontenay 26 15 5 6 46 — 24 50
2. Chamois-2 Niort 26 12 9 5 41 — 27 45
3. Langon Castets 26 11 8 7 31 — 22 41
4. FC Saint-Medard 26 12 4 10 34 — 33 40
5. LB Chateauroux-2 26 10 9 7 41 — 27 39
6. ES La Rochelle 26 10 8 8 47 — 41 38
7. US Saint-Georges 26 10 8 8 33 — 28 38
8. Stade Lucon 26 10 6 10 34 — 33 36
9. FA Cournon 26 9 5 12 27 — 34 32
10. Jeunesse Villenave 26 8 8 10 27 — 39 32
11. SA Merignac 26 8 8 10 35 — 40 32
12. UA Cognac 26 6 13 7 33 — 32 31
13. ES Gueret 26 6 4 16 19 — 37 22
14. SA Issoudun 26 4 7 15 21 — 52 19

Groupe F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Gueugnon-2 26 13 11 2 45 — 23 50
2. AJ Auxerre-3 26 16 2 8 40 — 26 50
3. SO Romorantin 26 12 10 4 34 — 20 46
4. RC Lons-le-Saunier 26 13 6 7 39 — 32 45
5. Louhans Cuiseaux-2 26 10 8 8 35 — 33 38
6. Dole Tavaux 26 10 6 10 33 — 35 36
7. US Orleans 26 9 8 9 43 — 36 35
8. Jura Sud Lavans 26 9 7 10 30 — 23 34
9. Sochaux-2 Montbeliard 26 8 8 10 20 — 29 32
10. USFC Vesoul 26 8 7 11 30 — 28 31
11. FC Sens 26 6 10 10 25 — 28 28
12. AS Salbris 26 6 7 13 25 — 37 25
13. AS Gien 26 5 8 13 23 — 38 23
14. AS Baume 26 5 6 15 17 — 51 21

Groupe G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Borgo 26 12 9 5 35 — 23 45
2. AC Arles 26 13 6 7 38 — 26 45
3. FA Carcassonne 26 12 7 7 38 — 22 43
4. FC Beziers 26 11 10 5 30 — 22 43
5. Olympique-2 Nimes 26 9 11 6 31 — 25 38
6. Jeunesse Bagnols 26 10 7 9 30 — 28 37
7. ENL Saint-Alban 26 9 8 9 27 — 24 35
8. US Albi 26 9 8 9 27 — 29 35
9. FC Calvi 26 7 12 7 34 — 38 33
10. US Montelimar 26 7 11 8 29 — 26 32
11. RC Agde 26 7 10 9 28 — 35 31
12. ES Le Grau 26 6 11 9 24 — 32 29
13. Stado Tarbes 26 6 8 12 28 — 32 26
14. Independante Pont-Saint-Esprit 26 2 6 18 20 — 57 12

Groupe H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bourg Peronnas 26 16 5 5 39 — 14 53
2. FC Martigues-2 26 12 5 9 34 — 33 41
3. ASOA Valence-2 26 11 7 8 31 — 25 40
4. FC Hyeres 26 11 7 8 36 — 20 40
5. ASF Andrezieux 26 10 8 8 35 — 32 38
6. SC Draguignan 26 9 10 7 33 — 25 37
7. Endoume Marseille 26 8 12 6 34 — 28 36
8. Olympique Ajaccio 26 9 8 9 38 — 38 35
9. AS Porto-Vecchio 26 8 11 7 23 — 20 35
10. FC Istres-2 26 9 8 9 28 — 28 35
11. FCS Rumilly 26 10 5 11 27 — 31 35
12. Cluses Scionzier 26 8 8 10 35 — 36 32
13. US Charnay 26 4 11 11 22 — 43 23
14. AS Cannes-2 26 3 3 20 18 — 60 12

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bourg Peronnas

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+5323-0=5323 wiki spaudos ženklai).