Rumunijos III futbolo lyga 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2020–2021 m.
'
Varžybos Rumunijos III futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos futbolo taurė 2020–2021 m.,
Rumunijos futbolo supertaurė 2021 m.


Iš pradžių varžybų buvo nukeltos dėl pandemijos, kol 2021 m. balandį buvo nuspręsta vykdyti greituosius turnyrus per vieną mėnesį. Ne visos apskritys tokius turnyrus surengė – jie įvyko 24 iš 42 apskričių.

Centru

Alba

Brașov

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ACSM Codlea
2. Steagu Rosu Brasov
3. Olimpic Zarnesti

Covasna

Harghita

Mureș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CS Iernut
2. Kinder Sangeorgiu de Mures
3. MSE Targu Mures
3. Muresul Rusii-Munti

Sibiu

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Avrig
2. Inter Sibiu
3. Arsenal Sibiu

Nord-Est

Bacău

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dinamo Bacau
2. Viitorul Curita
3. CS Faraoani

Botoșani

Iași

Neamț

Suceava

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Liteni
2. LPS Suceava

Vaslui

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSM Vaslui
2. Rapid Brodoc
3. FC Garceni

Nord-Vest

Bihor

Bistrița-Năsăud

Cluj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Cluj
2. Victoria Cluj
3. Academia Floresti

Maramureș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSM Sighetu Marmatiei
2. Lapusul Targu Lapus
3. Avantul Barsana

Sălaj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rapid Jibou
2. AS Chiesd
3. Juniorii Ip

Satu Mare

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Victoria Carei
2. Unirea Tasnad
3. Recolta Dorolt
3. Olimpia MXMXXI Satu Mare

Sud

București

Călărași

Giurgiu

Ialomița

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSM Fetesti
2. Victoria Tandarei
3. Victoria Munteni-Buzau

Ilfov

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Domnesti
2. Vointa Crevedia
3. CS Branesti

Prahova

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Petrolul 95 Ploiesti
2. Petrolul Baicoi
3. AFC Banesti-Urleta

Sud-Est

Brăila

Buzău

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Team Sageata
2. CS Vadu Pasii
3. Vointa Lanurile

Constanța

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSO Ovidiu
2. CS Eforie
3. CS Navodari

Galați

Tulcea

Vrancea

Sud-Vest

Argeș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Real Bradu
2. Poiana Lacului
3. Gloria Berevoesti
3. CS Recea

Dâmbovița

Dolj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dunarea Calafat
2. Fulgerul Maglavit
3. Spicul Unirea

Olt

Teleorman

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rapid Buzescu
2. Ajax Botoroaga
3. CSM Alexandria-2

Vâlcea

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AFC Babeni
2. FC Pausesti Otasau
3. CS Madulari

Vest

Arad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Frontiera Curtici
2. ACS Socodor
3. CS Ineu

Caraș-Severin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vointa Lupac
2. Nera Bozovici
3. ACS Slatina-Timis

Gorj

Hunedoara

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Aurul Brad
2. Retezatul Hateg
3. Gloria Geoagiu

Mehedinți

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Simian
2. Pandurii Cerneti
3. AS Noaptesa

Timiș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pobeda Star Bisnov
2. AS Peciu Nou
3. Phoenix Buzias

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 118% (+6983-1053=5930 wiki spaudos ženklai).