Slovakijos III futbolo lyga 2019–2020 m.
Varžybos nutrauktos dėl COVID-19 pandemijos.
Bratislava
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Zahoran Jakubov | 14 | 10 | 1 | 3 | 20 — 7 | 31 | ||
2. | OSK Lab | 14 | 9 | 2 | 3 | 32 — 22 | 29 | ||
3. | Vrakuna Bratislava | 14 | 8 | 3 | 3 | 40 — 14 | 27 | ||
4. | Domino Bratislava | 14 | 7 | 4 | 3 | 27 — 16 | 25 | ||
5. | OSK Slovensky Grob | 14 | 7 | 3 | 4 | 33 — 18 | 24 | ||
6. | SK Zavod | 14 | 6 | 6 | 2 | 20 — 16 | 24 | ||
7. | Zahoran Kostoliste | 14 | 7 | 1 | 6 | 29 — 20 | 22 | ||
8. | FK Vajnory | 14 | 7 | 1 | 6 | 39 — 40 | 22 | ||
9. | CFK Pezinok-Cajla | 14 | 6 | 2 | 6 | 32 — 29 | 20 | ||
10. | Karlova Ves Bratislava | 14 | 6 | 2 | 6 | 23 — 31 | 20 | ||
11. | Karpaty Limbach | 14 | 4 | 2 | 8 | 21 — 25 | 14 | ||
12. | Lamac Bratislava | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 — 19 | 12 | ||
13. | TJ Cunovo | 14 | 3 | 2 | 9 | 18 — 35 | 11 | ||
14. | TJ Velke Levare | 14 | 3 | 2 | 9 | 17 — 35 | 11 | ||
15. | SK Svaty Jur | 14 | 2 | 0 | 12 | 20 — 57 | 6 | ||
16. | Dubravka Bratislava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė |
Stred
Juh
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Stred / Juh) |
V |
1. | FK Podkonice | 13 | 12 | 0 | 1 | 63 — 14 | 36 | ||
2. | TJD Pribelce | 13 | 9 | 3 | 1 | 27 — 11 | 30 | ||
3. | MSK Tisovec | 13 | 8 | 0 | 5 | 24 — 17 | 24 | ||
4. | FK Salkova | 13 | 8 | 0 | 5 | 30 — 21 | 24 | ||
5. | Tatran Pliesovce | 13 | 7 | 2 | 4 | 23 — 15 | 23 | ||
6. | Partizan Cierny Balog | 13 | 7 | 1 | 5 | 41 — 22 | 22 | ||
7. | FK Slovenske Darmoty | 13 | 6 | 3 | 4 | 34 — 26 | 21 | ||
8. | Spartak Hrinova | 13 | 5 | 3 | 5 | 22 — 26 | 18 | ||
9. | SK Badin | 13 | 5 | 2 | 6 | 24 — 13 | 17 | ||
10. | FC Hajnacka | 13 | 4 | 2 | 7 | 22 — 34 | 14 | ||
11. | Sokol Medzibrod | 13 | 3 | 4 | 6 | 12 — 21 | 13 | ||
12. | MFK Detva | 13 | 2 | 1 | 10 | 8 — 47 | 7 | ||
13. | Mesta Tornala | 13 | 2 | 1 | 10 | 12 — 42 | 7 | ||
14. | Sklotatran Poltar | 13 | 0 | 4 | 9 | 12 — 45 | 4 |
Sever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Stred / Sever) |
V |
1. | Slavia Staskov | 13 | 9 | 2 | 2 | 34 — 12 | 29 | ||
2. | Javornik Makov | 13 | 9 | 1 | 3 | 34 — 12 | 28 | ||
3. | Banik Stranavy | 13 | 8 | 2 | 3 | 22 — 13 | 26 | ||
4. | SK Tvrdosin | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 — 13 | 24 | ||
5. | Dynamo Diviaky | 13 | 7 | 1 | 5 | 27 — 19 | 22 | ||
6. | OFK Teplicka nad Vahom | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 — 16 | 21 | ||
7. | OSK Rosina | 13 | 6 | 3 | 4 | 18 — 13 | 21 | ||
8. | MSK Kysucke Nove Mesto | 13 | 6 | 2 | 5 | 21 — 15 | 20 | ||
9. | Druzstevnik Bela-Dulice | 13 | 6 | 0 | 7 | 23 — 27 | 18 | ||
10. | Olympia Bobrov | 13 | 4 | 2 | 7 | 13 — 33 | 14 | ||
11. | FK Rajec | 13 | 3 | 2 | 8 | 14 — 30 | 11 | ||
12. | MFK Dolny Kubin | 13 | 3 | 1 | 9 | 18 — 24 | 10 | ||
13. | SK Zavazna Poruba | 13 | 3 | 0 | 10 | 16 — 38 | 9 | ||
14. | Slovan Zabokreky | 13 | 3 | 0 | 10 | 12 — 35 | 9 |
Východ
Juh
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Juh) |
V |
1. | Slavia TU Kosice | 17 | 16 | 1 | 0 | 79 — 6 | 49 | ||
2. | Spartak Medzev | 17 | 13 | 1 | 3 | 55 — 25 | 40 | ||
3. | OSK Rudnany | 17 | 12 | 3 | 2 | 46 — 22 | 39 | ||
4. | FK Cana | 17 | 11 | 2 | 4 | 41 — 26 | 35 | ||
5. | FK Kechnec | 17 | 10 | 3 | 4 | 45 — 20 | 33 | ||
6. | SK Strazske | 17 | 8 | 3 | 6 | 36 — 39 | 27 | ||
7. | MFK Tahanovce | 17 | 8 | 2 | 7 | 42 — 47 | 26 | ||
8. | Tatran Spisske Vlachy | 17 | 7 | 3 | 7 | 28 — 35 | 24 | ||
9. | AFK Topolany | 17 | 7 | 1 | 9 | 38 — 48 | 22 | ||
10. | Druzstevnik Cejkov | 17 | 7 | 0 | 10 | 33 — 56 | 21 | ||
11. | OSK Pavlovce nad Uhom | 17 | 5 | 3 | 9 | 29 — 33 | 18 | ||
12. | FK Geca | 17 | 5 | 3 | 9 | 26 — 33 | 18 | ||
13. | MFK Sobrance | 17 | 2 | 4 | 11 | 30 — 50 | 10 | ||
14. | Tatra Sokolany | 17 | 3 | 1 | 13 | 26 — 48 | 10 | ||
15. | MFK Velke Kapusany | 17 | 2 | 4 | 11 | 10 — 49 | 10 | ||
16. | Slavoj Kralovsky Chlmec | 17 | 3 | 0 | 14 | 18 — 45 | 9 |
Sever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Sever) |
V |
1. | MSK Spisske Podhradie | 17 | 13 | 2 | 2 | 37 — 17 | 41 | ||
2. | Druzstevnik Zupcany | 17 | 9 | 5 | 3 | 37 — 25 | 32 | ||
3. | FK Gerlachov | 17 | 9 | 4 | 4 | 37 — 25 | 31 | ||
4. | FK Sol | 17 | 8 | 3 | 6 | 28 — 20 | 27 | ||
5. | Spartak Medzilaborce | 17 | 8 | 2 | 7 | 24 — 26 | 26 | ||
6. | Tatran Kracunovce | 17 | 7 | 4 | 6 | 22 — 23 | 25 | ||
7. | Slavoj Spisska Bela | 17 | 8 | 1 | 8 | 31 — 24 | 25 | ||
8. | Slovan Sabinov | 17 | 6 | 6 | 5 | 27 — 22 | 24 | ||
9. | SK Zahradne | 17 | 7 | 3 | 7 | 31 — 30 | 24 | ||
10. | FK Demjata | 17 | 6 | 4 | 7 | 26 — 30 | 22 | ||
11. | MFK Stara Lubovna | 17 | 6 | 3 | 8 | 24 — 25 | 21 | ||
12. | FK Svit | 17 | 5 | 5 | 7 | 25 — 31 | 20 | ||
13. | OFK-SIM Raslavice | 17 | 5 | 3 | 9 | 20 — 27 | 18 | ||
14. | Sokol Lubotice | 17 | 5 | 3 | 9 | 24 — 27 | 18 | ||
15. | FK Nizny Hrusov | 17 | 5 | 3 | 9 | 22 — 28 | 18 | ||
16. | OSK Fintice | 17 | 3 | 1 | 13 | 16 — 51 | 10 |
Západ
Juhovýchod
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Juhovýchod) |
V |
1. | TJ Imel | 16 | 12 | 2 | 2 | 44 — 11 | 38 | ||
2. | FK Vlcany | 16 | 9 | 2 | 5 | 26 — 25 | 29 | ||
3. | TJ Velke Lovce | 16 | 9 | 1 | 6 | 28 — 26 | 28 | ||
4. | FC Neded | 16 | 8 | 3 | 5 | 34 — 26 | 27 | ||
5. | SK Surany | 16 | 7 | 6 | 3 | 33 — 23 | 27 | ||
6. | MSK Hurbanovo | 16 | 7 | 5 | 4 | 29 — 16 | 26 | ||
7. | Lokomotiva Kozarovce | 16 | 8 | 2 | 6 | 39 — 24 | 26 | ||
8. | MSO Sturovo | 16 | 7 | 2 | 7 | 27 — 22 | 23 | ||
9. | OFK Velky Dur | 16 | 7 | 2 | 7 | 29 — 27 | 23 | ||
10. | OFK Tovarniky | 15 | 6 | 4 | 5 | 31 — 17 | 22 | ||
11. | Druzstevnik Dvory nad Zitavou | 16 | 6 | 3 | 7 | 27 — 25 | 21 | ||
12. | Thermal Velky Meder | 15 | 6 | 0 | 9 | 29 — 33 | 18 | ||
13. | FK Kolarovo | 16 | 5 | 2 | 9 | 20 — 31 | 17 | ||
14. | SK Nesvady | 16 | 4 | 1 | 11 | 17 — 44 | 13 | ||
15. | OFK Kovarce | 16 | 3 | 2 | 11 | 19 — 59 | 11 | ||
16. | Slovan Levice | 16 | 2 | 5 | 9 | 16 — 39 | 11 |
Severozápad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Severozápad) |
V |
1. | OK Castkovce | 16 | 14 | 1 | 1 | 54 — 11 | 43 | ||
2. | MFK Vrbove | 16 | 11 | 2 | 3 | 46 — 24 | 35 | ||
3. | OSK Trencianske Stankovce | 16 | 10 | 1 | 5 | 34 — 20 | 31 | ||
4. | Banik Lehota pod Vtacnikom | 16 | 9 | 4 | 3 | 34 — 21 | 31 | ||
5. | Tempo Partizanske | 16 | 9 | 3 | 4 | 43 — 33 | 30 | ||
6. | SK Blava | 16 | 8 | 3 | 5 | 30 — 21 | 27 | ||
7. | Slavoj Boleraz | 16 | 8 | 3 | 5 | 35 — 23 | 27 | ||
8. | Nafta Gbely | 16 | 7 | 4 | 5 | 36 — 29 | 25 | ||
9. | Partizan Domaniza | 16 | 7 | 3 | 6 | 31 — 25 | 24 | ||
10. | Spartak Banovce nad Bebravou | 16 | 7 | 3 | 6 | 29 — 24 | 24 | ||
11. | OFK Trebatice | 15 | 6 | 0 | 9 | 25 — 33 | 18 | ||
12. | Vegum Dolne Vestenice | 16 | 6 | 0 | 10 | 26 — 39 | 18 | ||
13. | Spartak Kvasov | 16 | 3 | 5 | 8 | 20 — 35 | 14 | ||
14. | Banik Prievidza | 15 | 3 | 1 | 11 | 24 — 39 | 10 | ||
15. | Partizan Precin | 16 | 1 | 1 | 14 | 15 — 64 | 4 | ||
16. | Slovan Hlohovec | 16 | 0 | 2 | 14 | 17 — 58 | 2 |
|