Slovakijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.
Bratislava
Mesto
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bratislava / Mesto) |
V |
1. | Akademia Petrzalka | 26 | 20 | 2 | 4 | 89 — 31 | 62 | ||
2. | FA Bratislava | 26 | 17 | 7 | 2 | 81 — 28 | 58 | ||
3. | NMSK Bratislava | 26 | 17 | 4 | 5 | 77 — 30 | 55 | ||
4. | Danubia Hruby Sur | 26 | 15 | 6 | 5 | 72 — 39 | 51 | ||
5. | Jarovce Bratislava | 26 | 16 | 2 | 8 | 81 — 41 | 50 | ||
6. | SK Igram | 26 | 13 | 5 | 8 | 47 — 34 | 44 | ||
7. | TJ Malinovo | 26 | 12 | 5 | 9 | 44 — 42 | 41 | ||
8. | Karlova Ves Bratislava | 26 | 10 | 3 | 13 | 63 — 60 | 33 | ||
9. | SK Nova Dedinka | 26 | 7 | 6 | 13 | 44 — 53 | 27 | ||
10. | OSK Chorvatsky Grob | 26 | 7 | 3 | 16 | 35 — 63 | 24 | ||
11. | SKO Miloslavov | 26 | 7 | 5 | 14 | 46 — 81 | 23 | ||
12. | Dubravka Bratislava | 26 | 7 | 1 | 18 | 56 — 122 | 22 | ||
13. | Domino-2 Bratislava | 26 | 4 | 4 | 18 | 33 — 74 | 16 | ||
14. | SK Cataj | 26 | 2 | 3 | 21 | 28 — 98 | 9 |
Vidiek
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bratislava / Vidiek) |
V |
1. | FK Borinka | 24 | 19 | 4 | 1 | 102 — 22 | 58 | ||
2. | Druzstevnik Budmerice | 24 | 13 | 4 | 7 | 57 — 48 | 43 | ||
3. | SK Gajary | 24 | 12 | 4 | 8 | 67 — 40 | 40 | ||
4. | Plavecky Stvrtok Vysoka pri Morave | 24 | 10 | 5 | 9 | 58 — 42 | 35 | ||
5. | Zahoran Kostoliste | 24 | 10 | 5 | 9 | 60 — 48 | 35 | ||
6. | FC Zohor | 24 | 10 | 5 | 9 | 54 — 54 | 35 | ||
7. | Slovan Modra | 24 | 11 | 2 | 11 | 46 — 61 | 35 | ||
8. | Zahorak Plavecky Mikulas | 24 | 8 | 6 | 10 | 45 — 47 | 30 | ||
9. | Slovan Vistuk | 24 | 8 | 6 | 10 | 49 — 49 | 30 | ||
10. | SK Svaty Jur-2 | 24 | 8 | 5 | 11 | 62 — 52 | 29 | ||
11. | CFK Pezinok-Cajla | 24 | 7 | 5 | 12 | 30 — 52 | 26 | ||
12. | Prenaks Jablonec | 24 | 5 | 5 | 14 | 42 — 62 | 20 | ||
13. | TJ Dubova | 24 | 5 | 4 | 15 | 48 — 87 | 16 | ||
14. | NV Pernek | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 — 81 | 0 |
Stred
Skupina A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Stred A) |
V |
1. | Jednota Banova | 24 | 15 | 5 | 4 | 72 — 27 | 50 | ||
2. | FK Terchova | 24 | 14 | 3 | 7 | 57 — 27 | 45 | ||
3. | FK Predmier | 24 | 12 | 8 | 4 | 39 — 19 | 44 | ||
4. | OSK Rudina | 24 | 12 | 4 | 8 | 43 — 35 | 40 | ||
5. | FK Rajec | 24 | 13 | 1 | 10 | 39 — 31 | 40 | ||
6. | SK Bela | 24 | 11 | 3 | 10 | 48 — 40 | 36 | ||
7. | SK Cierne | 24 | 11 | 3 | 10 | 44 — 52 | 36 | ||
8. | Slovan Skalite | 24 | 10 | 5 | 9 | 42 — 40 | 35 | ||
9. | Fatran Varin | 24 | 9 | 4 | 11 | 46 — 45 | 31 | ||
10. | Snaha Zborov nad Bystricou | 24 | 9 | 2 | 13 | 33 — 48 | 29 | ||
11. | SK Stiavnik | 24 | 7 | 6 | 11 | 32 — 44 | 27 | ||
12. | FK Strecno | 24 | 7 | 5 | 12 | 48 — 58 | 26 | ||
13. | Cementaren Lietavska Lucka | 24 | 0 | 3 | 21 | 15 — 92 | 3 | ||
14. | ReaMOS Kysucky Lieskovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 |
Skupina B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Stred B) |
V |
1. | SK Turcianska Stiavnicka | 26 | 17 | 3 | 6 | 66 — 33 | 54 | ||
2. | Slovan Zabokreky | 26 | 16 | 3 | 7 | 44 — 33 | 51 | ||
3. | Fomat-2 Martin | 26 | 16 | 2 | 8 | 63 — 46 | 50 | ||
4. | Tatran Chlebnice | 26 | 15 | 4 | 7 | 53 — 26 | 49 | ||
5. | FK Nizna | 26 | 14 | 5 | 7 | 43 — 27 | 47 | ||
6. | FC Liptovsky Mikulas-Paludzka | 26 | 14 | 4 | 8 | 49 — 32 | 46 | ||
7. | Tatran Klastor pod Znievom | 26 | 12 | 4 | 10 | 36 — 26 | 40 | ||
8. | Olympia Bobrov | 26 | 9 | 7 | 10 | 40 — 40 | 34 | ||
9. | OSK Besenova | 26 | 7 | 11 | 8 | 43 — 40 | 32 | ||
10. | Oravan Oravska Jasenica | 26 | 8 | 7 | 11 | 45 — 49 | 31 | ||
11. | SK Demanova | 26 | 7 | 5 | 14 | 28 — 47 | 26 | ||
12. | OSK Svosov | 26 | 6 | 6 | 14 | 43 — 81 | 24 | ||
13. | Agro Banik Dubrava | 26 | 5 | 2 | 19 | 32 — 70 | 17 | ||
14. | TJ Pribylina | 26 | 2 | 5 | 19 | 28 — 63 | 11 |
Skupina C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Stred C) |
V |
1. | FK Salkova | 26 | 17 | 6 | 3 | 80 — 28 | 57 | ||
2. | Rakytovce Banska Bystrica | 26 | 17 | 5 | 4 | 74 — 32 | 56 | ||
3. | SK Hrochot | 26 | 15 | 2 | 9 | 61 — 38 | 47 | ||
4. | Banik Stiavnicke Bane | 26 | 13 | 6 | 7 | 70 — 56 | 45 | ||
5. | OTJ Hontianske Nemce | 26 | 13 | 5 | 8 | 48 — 42 | 44 | ||
6. | Partizan Cierny Balog | 26 | 13 | 0 | 13 | 54 — 58 | 39 | ||
7. | SK Sasova | 26 | 10 | 4 | 12 | 47 — 45 | 34 | ||
8. | TJ Lovca | 26 | 9 | 6 | 11 | 51 — 56 | 33 | ||
9. | SK Selce | 26 | 9 | 6 | 11 | 46 — 55 | 33 | ||
10. | OSK Lieskovec | 26 | 9 | 5 | 12 | 40 — 55 | 32 | ||
11. | Sokol Repiste | 26 | 8 | 5 | 13 | 46 — 52 | 29 | ||
12. | OFK Priechod | 26 | 8 | 5 | 13 | 47 — 56 | 29 | ||
13. | FK Brusno-Ondrej | 26 | 7 | 4 | 15 | 30 — 71 | 25 | ||
14. | Sokol Bravacovo | 26 | 3 | 3 | 20 | 31 — 81 | 12 |
Skupina D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Stred D) |
V |
1. | Mesta Tornala | 26 | 18 | 4 | 4 | 85 — 27 | 58 | ||
2. | OFK Olovary | 26 | 14 | 6 | 6 | 60 — 27 | 48 | ||
3. | FC Hajnacka | 26 | 15 | 3 | 8 | 72 — 52 | 48 | ||
4. | OSK Radzovce | 26 | 14 | 4 | 8 | 44 — 30 | 46 | ||
5. | Iskra Hnusta | 26 | 14 | 3 | 9 | 59 — 37 | 45 | ||
6. | CSM Tisovec | 26 | 13 | 5 | 8 | 41 — 30 | 44 | ||
7. | Vinohrad Cebovce | 26 | 12 | 7 | 7 | 41 — 38 | 40 | ||
8. | Start Kokava nad Rimavicou | 26 | 12 | 3 | 11 | 45 — 42 | 39 | ||
9. | FK Jesenske | 26 | 11 | 4 | 11 | 57 — 46 | 37 | ||
10. | Pramen Dolna Strehova | 26 | 11 | 1 | 14 | 39 — 49 | 34 | ||
11. | Druzstevnik Kamenne Kosihy | 26 | 8 | 2 | 16 | 48 — 71 | 26 | ||
12. | SK Cinobana | 26 | 6 | 1 | 19 | 34 — 80 | 19 | ||
13. | Druzstevnik Kral | 26 | 5 | 4 | 17 | 30 — 72 | 19 | ||
14. | Druzstevnik Sklabina | 26 | 5 | 1 | 20 | 21 — 75 | 16 |
Východ
Košicko-Gemerská
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Košicko-Gemerská) |
V |
1. | FK Krasnohorske Podhradie | 24 | 15 | 4 | 5 | 39 — 16 | 49 | ||
2. | Druzstevnik Perin | 24 | 13 | 4 | 7 | 57 — 37 | 43 | ||
3. | Tatra Sokolany | 24 | 13 | 4 | 7 | 45 — 29 | 43 | ||
4. | MFK Tahanovce | 24 | 12 | 5 | 7 | 55 — 37 | 41 | ||
5. | Druzstevnik Cecejovce | 24 | 11 | 7 | 6 | 51 — 31 | 40 | ||
6. | Slovan Poproc | 24 | 9 | 8 | 7 | 35 — 28 | 35 | ||
7. | MFK Dobsina | 24 | 9 | 6 | 9 | 39 — 43 | 33 | ||
8. | SKO Velka Ida | 24 | 9 | 4 | 11 | 41 — 45 | 31 | ||
9. | Druzstevnik Mala Ida | 24 | 9 | 3 | 12 | 44 — 55 | 30 | ||
10. | TJ Koksov-Baksa | 24 | 8 | 3 | 13 | 30 — 38 | 27 | ||
11. | FK Kosicka Nova Ves | 24 | 7 | 4 | 13 | 33 — 53 | 25 | ||
12. | FK Gemerska Horka | 24 | 5 | 9 | 10 | 28 — 43 | 24 | ||
13. | Cementar Turna nad Bodvou | 24 | 2 | 7 | 15 | 18 — 60 | 13 | ||
14. | TJ Gemerska Poloma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 |
Podtatranská
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Podtatranská) |
V |
1. | Start Hrabusice | 26 | 18 | 5 | 3 | 71 — 38 | 59 | ||
2. | FK Poprad-2 | 26 | 19 | 2 | 5 | 78 — 26 | 59 | ||
3. | SK Harichovce | 26 | 16 | 8 | 2 | 67 — 24 | 56 | ||
4. | Slavoj Spisska Bela | 26 | 16 | 3 | 7 | 70 — 37 | 51 | ||
5. | FK Velka Lomnica | 26 | 13 | 3 | 10 | 64 — 44 | 42 | ||
6. | Slovan Nalepkovo | 26 | 12 | 3 | 11 | 53 — 41 | 39 | ||
7. | FK Hranovnica | 26 | 10 | 3 | 13 | 54 — 54 | 33 | ||
8. | Slovan Smizany | 26 | 9 | 4 | 13 | 37 — 53 | 31 | ||
9. | FK Prakovce | 26 | 8 | 6 | 12 | 43 — 51 | 30 | ||
10. | FK Levoca | 26 | 8 | 6 | 12 | 57 — 76 | 30 | ||
11. | OFK Kravany | 26 | 8 | 5 | 13 | 51 — 66 | 29 | ||
12. | Slovan Helcmanovce | 26 | 7 | 4 | 15 | 35 — 86 | 25 | ||
13. | OSK Teplicka | 26 | 5 | 5 | 16 | 45 — 77 | 20 | ||
14. | Druzstevnik Spisske Bystre | 26 | 4 | 1 | 21 | 29 — 81 | 10 |
Šarišská
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Šarišská) |
V |
1. | SK Zahradne | 26 | 18 | 5 | 3 | 59 — 25 | 59 | ||
2. | Slovan Bardejov-Dlha Luka | 26 | 17 | 2 | 7 | 46 — 28 | 53 | ||
3. | FK Gerlachov | 26 | 16 | 3 | 7 | 44 — 29 | 51 | ||
4. | Pivovar Saris Velky Saris | 26 | 14 | 5 | 7 | 52 — 32 | 47 | ||
5. | FK Demjata | 26 | 13 | 6 | 7 | 35 — 28 | 45 | ||
6. | Slachtitel Maly Saris | 26 | 12 | 4 | 10 | 39 — 30 | 40 | ||
7. | Druzstevnik Koprivnica | 26 | 10 | 5 | 11 | 36 — 32 | 35 | ||
8. | FK Raznany | 26 | 10 | 2 | 14 | 48 — 39 | 32 | ||
9. | MFK Stara Lubovna | 26 | 10 | 2 | 14 | 48 — 60 | 32 | ||
10. | Polana Siba | 26 | 9 | 3 | 14 | 34 — 48 | 30 | ||
11. | OFK Uzovce | 26 | 9 | 2 | 15 | 30 — 44 | 29 | ||
12. | Druzstevnik Circ | 26 | 7 | 7 | 12 | 28 — 40 | 28 | ||
13. | Busov Gaboltov | 26 | 7 | 5 | 14 | 33 — 47 | 26 | ||
14. | OK Chminany | 26 | 3 | 3 | 20 | 21 — 71 | 12 |
Vihorlatsko-Dukelská
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Vihorlatsko-Dukelská) |
V |
1. | FK Humenne | 26 | 21 | 3 | 2 | 81 — 13 | 66 | ||
2. | Ptava Pticie | 26 | 19 | 2 | 5 | 81 — 22 | 59 | ||
3. | FK Sol | 26 | 16 | 3 | 7 | 72 — 30 | 51 | ||
4. | TJ Jasenov | 26 | 15 | 5 | 6 | 72 — 25 | 50 | ||
5. | Druzstevnik Nizny Hrusov | 26 | 13 | 4 | 9 | 45 — 56 | 43 | ||
6. | OFK Hencovce | 26 | 12 | 3 | 11 | 52 — 41 | 39 | ||
7. | Obce Kochanovce-Brekov | 26 | 12 | 3 | 11 | 46 — 50 | 39 | ||
8. | Agrifop Stakcin | 26 | 11 | 5 | 10 | 42 — 34 | 38 | ||
9. | Tatran Bystre | 26 | 9 | 2 | 15 | 35 — 41 | 29 | ||
10. | Simonka Cierne nad Toplou | 26 | 8 | 4 | 14 | 43 — 44 | 28 | ||
11. | FK Kamenica nad Cirochou | 26 | 8 | 5 | 13 | 37 — 56 | 26 | ||
12. | FK Sedliska | 26 | 8 | 2 | 16 | 33 — 75 | 26 | ||
13. | SK Sacurov | 26 | 4 | 3 | 19 | 20 — 76 | 15 | ||
14. | MsFK Hanusovce nad Toplou | 26 | 3 | 2 | 21 | 25 — 121 | 11 |
Zemplínska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Zemplínska) |
V |
1. | Druzstevnik Parchovany | 26 | 20 | 3 | 3 | 71 — 27 | 63 | ||
2. | Druzstevnik Cejkov | 26 | 19 | 3 | 4 | 68 — 25 | 60 | ||
3. | MFK Cierna nad Tisou | 26 | 15 | 3 | 8 | 60 — 48 | 48 | ||
4. | OFK Lastomir | 26 | 13 | 3 | 10 | 50 — 35 | 42 | ||
5. | Druzstevnik Petrovce nad Laborcom | 26 | 13 | 2 | 11 | 63 — 48 | 41 | ||
6. | Sokol Mocarany | 26 | 11 | 6 | 9 | 45 — 37 | 39 | ||
7. | Druzstevnik Cicarovce | 26 | 11 | 3 | 12 | 50 — 45 | 36 | ||
8. | OSK Vinne | 26 | 9 | 6 | 11 | 37 — 45 | 33 | ||
9. | Tisa Trakany | 26 | 9 | 5 | 12 | 32 — 41 | 32 | ||
10. | Slavoj Kralovsky Chlmec | 26 | 9 | 5 | 12 | 38 — 56 | 32 | ||
11. | SK Nacina Ves | 26 | 9 | 3 | 14 | 38 — 53 | 30 | ||
12. | Agro Palin | 26 | 8 | 3 | 15 | 43 — 58 | 27 | ||
13. | OSK Krisovska Lieskova | 26 | 7 | 4 | 15 | 31 — 69 | 25 | ||
14. | Tatran Upor | 26 | 3 | 3 | 20 | 27 — 66 | 12 |
Západ
Juh
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Juh) |
V |
1. | Druzstevnik Dolne Saliby | 28 | 21 | 4 | 3 | 61 — 17 | 67 | ||
2. | FC Novy Zivot | 28 | 18 | 6 | 4 | 86 — 34 | 60 | ||
3. | Rapid Ohrady | 28 | 18 | 6 | 4 | 55 — 25 | 60 | ||
4. | NAFC Velke Blahovo | 28 | 16 | 1 | 11 | 53 — 46 | 49 | ||
5. | TJ Lehnice | 28 | 13 | 6 | 9 | 35 — 31 | 45 | ||
6. | TJ Horne Saliby | 28 | 12 | 5 | 11 | 47 — 39 | 41 | ||
7. | SM Janiky | 28 | 12 | 3 | 13 | 49 — 48 | 39 | ||
8. | SK Soporna | 28 | 11 | 4 | 13 | 26 — 36 | 37 | ||
9. | Druzstevnik Topolniky | 28 | 11 | 4 | 13 | 44 — 43 | 37 | ||
10. | FC Vydrany | 28 | 9 | 7 | 12 | 41 — 44 | 34 | ||
11. | SK Vahovce | 28 | 10 | 4 | 14 | 42 — 55 | 34 | ||
12. | FC Jelka | 28 | 8 | 5 | 15 | 41 — 69 | 29 | ||
13. | DAC-3 Dunajska Streda | 28 | 7 | 4 | 17 | 41 — 52 | 25 | ||
14. | FK Zlate Klasy | 28 | 7 | 2 | 19 | 16 — 58 | 23 | ||
15. | Druzstevnik Trstice | 28 | 4 | 5 | 19 | 29 — 69 | 17 | ||
16. | SK Velke Ulany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 |
Sever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Sever) |
V |
1. | Spartak-2 Myjava | 30 | 20 | 4 | 6 | 67 — 24 | 64 | ||
2. | Partizan Cigel | 30 | 17 | 3 | 10 | 58 — 38 | 54 | ||
3. | Druzstevnik Mala Causa | 30 | 15 | 4 | 11 | 55 — 48 | 49 | ||
4. | Novy Zivot Velke Uherce | 30 | 14 | 6 | 10 | 47 — 42 | 48 | ||
5. | Tatran Horovce | 30 | 12 | 8 | 10 | 54 — 38 | 44 | ||
6. | Tatran Uhrovec | 30 | 12 | 5 | 13 | 49 — 55 | 41 | ||
7. | Tatran Cementaren Ladce | 30 | 10 | 10 | 10 | 38 — 27 | 40 | ||
8. | OFK Bosany | 30 | 10 | 10 | 10 | 35 — 46 | 40 | ||
9. | Slovan Zemianske Kostolany | 30 | 10 | 9 | 11 | 45 — 54 | 39 | ||
10. | Slovan Brvniste | 30 | 10 | 8 | 12 | 41 — 41 | 38 | ||
11. | FK Strezenice | 30 | 11 | 5 | 14 | 48 — 60 | 38 | ||
12. | MFK Stara Tura | 30 | 11 | 5 | 14 | 39 — 55 | 38 | ||
13. | Jednota Sokol Chocholna-Velcice | 30 | 10 | 7 | 13 | 54 — 47 | 37 | ||
14. | Slovan Trencianska Turna | 30 | 9 | 9 | 12 | 47 — 49 | 36 | ||
15. | OSK Podolie | 30 | 10 | 6 | 14 | 32 — 43 | 36 | ||
16. | TJ Mala Hradna | 30 | 5 | 9 | 16 | 27 — 69 | 24 |
Stred
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Stred) |
V |
1. | OFK Hrusovany | 30 | 23 | 4 | 3 | 103 — 24 | 73 | ||
2. | OFK Velky Lapas | 30 | 22 | 2 | 6 | 88 — 31 | 68 | ||
3. | OFK Solcany | 30 | 17 | 4 | 9 | 70 — 30 | 55 | ||
4. | Tibi Horna Kralova | 30 | 16 | 6 | 8 | 59 — 42 | 54 | ||
5. | OFK Tovarniky | 30 | 16 | 5 | 9 | 56 — 37 | 53 | ||
6. | MFK Aleksince | 30 | 16 | 5 | 9 | 51 — 30 | 53 | ||
7. | Druzstevnik Jacovce | 30 | 15 | 3 | 12 | 66 — 52 | 48 | ||
8. | Slovan Zbehy | 30 | 13 | 5 | 12 | 55 — 47 | 44 | ||
9. | SK Tesedikovo | 30 | 13 | 4 | 13 | 44 — 52 | 43 | ||
10. | Slovan Preselany | 30 | 10 | 5 | 15 | 45 — 58 | 35 | ||
11. | SK Nevidzany | 30 | 10 | 5 | 15 | 48 — 55 | 35 | ||
12. | SK Radosina | 30 | 10 | 3 | 17 | 35 — 71 | 33 | ||
13. | SK Velke Zaluzie | 30 | 10 | 4 | 16 | 48 — 78 | 31 | ||
14. | Slovan Krusovce | 30 | 6 | 6 | 18 | 36 — 89 | 24 | ||
15. | Slovan Velke Bedzany | 30 | 3 | 7 | 20 | 33 — 86 | 16 | ||
16. | FK Mocenok | 30 | 3 | 4 | 23 | 23 — 84 | 7 |
Východ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Východ) |
V |
1. | FC Okolicna na Ostrove | 30 | 19 | 6 | 5 | 61 — 28 | 63 | ||
2. | OSK Svaty Peter | 30 | 17 | 4 | 9 | 76 — 31 | 55 | ||
3. | Lokomotiva Kozarovce | 30 | 16 | 4 | 10 | 67 — 40 | 52 | ||
4. | Druzstevnik Tekovske Luzany | 30 | 15 | 6 | 9 | 55 — 47 | 51 | ||
5. | Druzstevnik Besenov | 30 | 15 | 2 | 13 | 66 — 54 | 47 | ||
6. | SK Kmetovo | 30 | 14 | 5 | 11 | 46 — 42 | 47 | ||
7. | FK Marcelova | 30 | 14 | 2 | 14 | 62 — 56 | 44 | ||
8. | Druzstevnik Hontianska Vrbica | 30 | 13 | 5 | 12 | 40 — 44 | 44 | ||
9. | Sokol Stary Tekov | 30 | 12 | 7 | 11 | 47 — 35 | 43 | ||
10. | SK Nesvady | 30 | 13 | 3 | 14 | 56 — 61 | 42 | ||
11. | Lokomotiva Banov | 30 | 12 | 6 | 12 | 44 — 40 | 42 | ||
12. | MSK Hurbanovo | 30 | 12 | 5 | 13 | 54 — 40 | 41 | ||
13. | FC Komjatice | 30 | 12 | 1 | 17 | 31 — 49 | 37 | ||
14. | Termal Podhajska | 30 | 12 | 1 | 17 | 46 — 84 | 34 | ||
15. | Activ Komarno | 30 | 6 | 5 | 19 | 38 — 93 | 23 | ||
16. | OSK Dolny Ohaj | 30 | 5 | 4 | 21 | 26 — 71 | 19 |
Západ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Západ) |
V |
1. | Slovan Hlohovec | 26 | 19 | 4 | 3 | 71 — 26 | 58 | ||
2. | Druzstevnik Zvoncin | 26 | 17 | 7 | 2 | 77 — 25 | 58 | ||
3. | FK Oreske | 26 | 17 | 2 | 7 | 67 — 34 | 53 | ||
4. | Spartak Sastin-Straze | 26 | 17 | 1 | 8 | 63 — 29 | 52 | ||
5. | Druzstevnik Velke Kostolany | 26 | 14 | 6 | 6 | 45 — 21 | 48 | ||
6. | OFK Trebatice | 26 | 13 | 5 | 8 | 59 — 30 | 44 | ||
7. | Nafta Gbely | 26 | 11 | 3 | 12 | 46 — 53 | 36 | ||
8. | Iskra Horne Oresany | 26 | 10 | 3 | 13 | 55 — 65 | 33 | ||
9. | Slavoj Moravsky Svaty Jan | 26 | 9 | 4 | 13 | 47 — 53 | 31 | ||
10. | OFK Drahovce | 26 | 9 | 2 | 15 | 39 — 50 | 29 | ||
11. | OFK Mokry Haj | 26 | 8 | 4 | 14 | 47 — 58 | 28 | ||
12. | OSK Krizovany nad Dudvahom | 26 | 9 | 0 | 17 | 35 — 61 | 27 | ||
13. | FK Krakovany | 26 | 4 | 2 | 20 | 23 — 88 | 14 | ||
14. | Slovan Sastin-Straze | 26 | 2 | 3 | 21 | 22 — 103 | 9 |
|