Suomijos III futbolo lyga 2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2020 m.
'
Varžybos Suomijos III futbolo lyga
Sezonas Suomijos aukščiausioji futbolo lyga 2020 m.,
Suomijos I futbolo lyga 2020 m.,
Suomijos II futbolo lyga 2020 m.,
Suomijos III futbolo lyga 2020 m.,
Suomijos futbolo taurė 2020 m.
http://int.soccerway.com/national/finland/kolmonen/2020/


Etelä-Suomi

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Etelä-Suomi 1)
V
1. KaPa Helsinki 17 14 2 1 50 — 15 44
2. Atlantis-2 Helsinki 17 12 3 2 57 — 26 39
3. Sexy Poxyt Espoo 17 11 1 5 33 — 17 34
4. FC Kirkkonummi 17 11 1 5 37 — 23 34
5. HPS Helsinki 17 8 4 5 42 — 29 28
6. EsPa Espoo 17 8 4 5 36 — 27 28
7. CLE Helsinki 17 9 1 7 29 — 30 28
8. LPS Helsinki 17 7 4 6 41 — 37 25
9. Taisto Toolo 17 7 4 6 37 — 33 25
10. ToTe Helsinki 17 7 4 6 29 — 36 25
11. Finnkurd Helsinki 17 7 3 7 43 — 49 24
12. NuPS Nummela 17 6 4 7 36 — 39 22
13. FC Espoo-2 17 4 5 8 14 — 25 17
14. EIF Raasepori-2 17 5 2 10 26 — 46 17
15. Tikka Espoo 17 4 3 10 39 — 49 15
16. HerTo Helsinki 17 3 1 13 25 — 38 10
17. BK-46 Karjaa 17 2 4 11 16 — 46 10
18. POHU Helsinki 17 1 4 12 19 — 44 7

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Etelä-Suomi 2)
V
1. VJS Vantaa 17 13 3 1 64 — 21 42
2. Futura Porvoo 17 13 3 1 58 — 21 42
3. TiPS Vantaa 17 13 2 2 57 — 18 41
4. SAPA-3 Helsinki 17 9 6 2 34 — 17 33
5. Kontu Helsinki 17 10 0 7 43 — 25 30
6. PKKU Jarvenpaa-2 17 9 3 5 30 — 25 30
7. Valtti Helsinki 17 8 2 7 31 — 30 26
8. TuPS Tuusula 17 7 2 8 36 — 42 23
9. MPS-Atletico Helsinki 17 6 4 7 48 — 37 22
10. NJS Nurmijarvi-2 17 7 1 9 39 — 41 22
11. PuiU Helsinki 17 6 3 8 29 — 29 21
12. Ponnistajat Helsinki 17 6 3 8 27 — 32 21
13. Kuusysi Lahti 17 6 2 9 29 — 47 20
14. RiPS Riihimaki 17 5 4 8 29 — 41 19
15. KoiPS Vantaa 17 5 1 11 35 — 57 16
16. Nopsa Nastola 17 3 3 11 26 — 65 12
17. JoKi Tuusula 17 2 4 11 16 — 47 10
18. JaPS Jarvenpaa-2 17 1 2 14 21 — 57 5

Itä-Suomi

Lohko AC

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Itä-Keski-Suomi)
V
1. Blackbird Jyvaskyla 9 7 0 2 22 — 7 21
2. PK-37 Iisalmi 9 5 2 2 18 — 13 17
3. Riverball Joensuu 9 5 1 3 18 — 13 16
4. Komeetat Jyvaskyla 9 4 2 3 16 — 13 14
5. Kings Kuopio 9 3 3 3 12 — 11 12
6. Barca Kuopio 9 3 3 3 12 — 13 12
7. LehPa Lehmo 9 3 2 4 12 — 13 11
8. JK Warkaus 9 1 5 3 18 — 24 8
9. JPS Jyvaskyla 9 2 1 6 9 — 20 7
10. PAVE Iisalmi 9 0 5 4 7 — 17 5
11. Keltik Joensuu 0 0 0 0 0 — 0 0
12. ToU Siilinjarvi 0 0 0 0 0 — 0 0

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Itä-Keski-Suomi)
V
1. Blackbird Jyvaskyla 4 1 2 1 12 — 8 26
2. PK-37 Iisalmi 4 1 2 1 6 — 4 22
3. Kings Kuopio 4 2 2 0 7 — 4 20
4. Komeetat Jyvaskyla 4 1 2 1 4 — 9 19
5. Riverball Joensuu 4 0 2 2 2 — 6 18

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Itä-Keski-Suomi)
V
6. JK Warkaus 4 4 0 0 10 — 1 20
7. Barca Kuopio 4 2 1 1 7 — 4 19
8. LehPa Lehmo 4 0 2 2 3 — 7 13
9. PAVE Iisalmi 4 1 1 2 6 — 8 9
10. JPS Jyvaskyla 4 0 2 2 1 — 7 9

Lohko B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kaakkois-Suomi)
V
1. PeKa Kotka 10 9 0 1 42 — 10 27
2. Sudet Kouvola 10 8 0 2 39 — 13 24
3. STPS Savonlinna 10 7 0 3 28 — 11 21
4. SavU Mikkeli 10 7 0 3 31 — 16 21
5. LaPa Lappeenranta 10 4 4 2 12 — 16 16
6. IPS Edustus Imatra 10 4 1 5 22 — 25 13
7. Union Plaani 10 3 2 5 8 — 20 11
8. HaPK Hamina 10 3 0 7 12 — 28 9
9. Liry Lappeenranta 10 2 1 7 7 — 31 7
10. Ri-Pa Mikkeli 10 1 3 6 18 — 32 6
11. KyPa Kotka 10 1 1 8 11 — 28 4

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kaakkois-Suomi)
V
7. HaPK Hamina 4 3 0 1 10 — 7 18
8. Union Plaani 4 2 0 2 5 — 6 17
9. Liry Lappeenranta 4 2 1 1 11 — 7 14
10. KyPa Kotka 4 2 1 1 6 — 5 11
11. Ri-Pa Mikkeli 4 0 0 4 5 — 12 6

Keski-Pohjanmaa-Vaasa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KPV Akatemia Kokkola 10 7 2 1 20 — 6 23
2. Kraft Narpio 10 6 3 1 24 — 12 21
3. SIF Vaasa 10 5 4 1 21 — 10 19
4. Norrvalla Voyri 10 5 1 4 25 — 15 16
5. VPV Vaasa 10 4 2 4 18 — 19 14
6. KaIK Kasko 10 4 1 5 17 — 22 13
7. FF Korsnas 10 3 3 4 15 — 18 12
8. VPS Vaasa-2 10 3 2 5 20 — 16 11
9. IK Nykarleby 10 3 2 5 20 — 29 11
10. Saaripotku Kokkola 10 2 2 6 14 — 32 8
11. Sporting Kristina 10 0 4 6 14 — 29 4

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Keski-Pohjanmaa-Vaasa)
V
1. Kraft Narpio 5 3 2 0 14 — 5 32
2. KPV Akatemia Kokkola 5 1 2 2 7 — 6 28
3. SIF Vaasa 4 2 0 2 8 — 7 25
4. Norrvalla Voyri 4 2 2 0 14 — 7 24
5. VPV Vaasa 4 0 2 2 4 — 11 16
6. KaIK Kasko 4 1 0 3 5 — 16 16

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Keski-Pohjanmaa-Vaasa)
V
7. FF Korsnas 3 2 0 1 5 — 2 18
8. IK Nykarleby 3 1 2 0 7 — 6 16
9. VPS Vaasa-2 4 1 1 2 5 — 10 15
10. Sporting Kristina 3 2 1 0 15 — 8 11
11. Saaripotku Kokkola 3 0 0 3 3 — 9 8

Länsi-Suomi

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Peimari United 12 8 4 0 29 — 11 28
2. Inter-2 Turku 12 9 1 2 28 — 11 28
3. Aland Sund 12 8 3 1 23 — 7 27
4. TPS Turku-2 12 6 1 5 31 — 12 19
5. PaiHa Paimio 12 6 1 5 21 — 21 19
6. MaPS Masku 12 5 3 4 19 — 15 18
7. AIFK Turku 12 6 0 6 19 — 18 18
8. TPK Turku 12 5 3 4 17 — 16 18
9. ToVe Pori 12 5 2 5 17 — 28 17
10. VG-62 Naantali 12 4 1 7 19 — 20 13
11. Vilpas Salo 12 3 0 9 21 — 40 9
12. EuPa Eura 12 2 2 8 17 — 36 8
13. Wolves Pargas 12 0 1 11 5 — 31 1

Pohjois-Suomi

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. OTP Oulu 16 15 1 0 92 — 11 46
2. TP-47 Tornio 16 11 2 3 68 — 24 35
3. AC Oulu Akatemia 16 11 0 5 43 — 24 33
4. HauPa Oulu 16 9 1 6 46 — 23 28
5. KajHa Kajaani 16 6 5 5 43 — 27 23
6. Rovaniemi United 16 4 4 8 35 — 50 16
7. RoPo Rovaniemi 16 4 3 9 29 — 46 15
8. OuHu Oulainen 16 3 0 13 19 — 64 9
9. SoPa Sodankyla 16 1 0 15 6 — 112 3

Tampere

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. I-Kissat Tampere 11 9 2 0 47 — 8 29
2. NoPS Nokia 11 7 3 1 27 — 9 24
3. Tampere United 11 6 3 2 28 — 7 21
4. PS-44 Valkeakoski 11 6 3 2 24 — 16 21
5. Loiske Lempaala 11 5 2 4 27 — 19 17
6. TPV Tampere-2 11 5 2 4 16 — 13 17
7. JanPa Janakkala 11 5 0 6 23 — 23 15
8. ACE Tampere 11 3 4 4 14 — 16 13
9. TP-T Tampere 11 3 0 8 12 — 27 9
10. TKT Tampere 11 2 2 7 11 — 27 8
11. Pato Tervakoski 11 2 1 8 10 — 54 7
12. FJK Forssa 11 1 2 8 10 — 30 5

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tampere)
V
1. I-Kissat Tampere 5 4 0 1 17 — 6 41
2. Tampere United 5 5 0 0 22 — 6 36
3. NoPS Nokia 5 2 0 3 10 — 10 30
4. PS-44 Valkeakoski 5 2 1 2 12 — 10 28
5. Loiske Lempaala 5 1 0 4 5 — 21 20
6. TPV Tampere-2 5 0 1 4 7 — 20 18

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tampere)
V
7. JanPa Janakkala 5 2 1 2 15 — 7 22
8. ACE Tampere 5 2 2 1 12 — 8 21
9. TKT Tampere 5 3 0 2 8 — 7 17
10. TP-T Tampere 5 2 0 3 8 — 15 15
11. Pato Tervakoski 5 2 1 2 8 — 12 14
12. FJK Forssa 5 2 0 3 9 — 11 11

Patekimo turnyras

1 grupė

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. I-Kissat Tampere 2 1 1 0 8 — 2 4
2. VJS Vantaa 2 1 0 1 3 — 7 3
3. Peimari United 2 0 1 1 1 — 3 1

2 grupė

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KaPa Helsinki 2 1 0 1 2 — 1 3
2. PeKa Kotka 2 1 0 1 3 — 3 3
3. Futura Porvoo 2 1 0 1 2 — 3 3

3 grupė

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kraft Narpio 1 1 0 0 4 — 1 3
2. OTP Oulu 1 1 0 0 2 — 0 3
3. PK-37 Iisalmi 2 0 0 2 1 — 6 0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+8683-0=8683 wiki spaudos ženklai).