Suomijos V futbolo lyga 2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2019 m.
'
Varžybos Suomijos V futbolo lyga
Sezonas Suomijos aukščiausioji futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos I futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos II futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos III futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos IV futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos V futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos VI futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos VII futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos futbolo taurė 2019 m.
https://www.palloliitto.fi/
https://fi.wikipedia.org/w/index.php?title=Vitonen_(jalkapallo)&oldid=18268260


Helsinki-Uusimaa

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 1)
V
1. FC Kirkkonummi-2 18 13 1 4 80 — 39 40
2. Kiksi Olari 18 12 2 4 58 — 30 38
3. Atleettiklubi Laaksolahti 18 10 2 6 64 — 54 32
4. Hukat Nummela 18 9 4 5 50 — 35 31
5. IIF Inkoo 18 8 1 9 48 — 47 25
6. Kilo Espoo 18 7 2 9 51 — 53 23
7. PuM Helsinki 18 7 0 11 37 — 58 21
8. RaHi Lohja 18 6 1 11 36 — 46 19
9. ViTa Lohja 18 5 2 11 32 — 63 17
10. Slimmit Raasepori 18 5 1 12 38 — 69 16

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 2)
V
1. EBK Espoo 16 16 0 0 125 — 15 48
2. LePa-Rangers Espoo 16 11 1 4 71 — 24 34
3. LJS Espoo 16 11 1 4 51 — 28 34
4. PEP Espoo 16 7 4 5 43 — 38 25
5. PEF-KEPU Espoo 16 6 2 8 24 — 57 20
6. Kilo-3 Espoo 16 4 3 9 22 — 53 15
7. Poxyt-TN Espoo 16 3 3 10 39 — 76 12
8. GrIFK-2 Kauniainen 16 2 5 9 21 — 53 11
9. KoiPS-2 Vantaa 16 1 3 12 13 — 65 6
x. FC Espoo-3 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Lohko 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 3)
V
1. Ellas Helsinki 18 13 4 1 83 — 30 43
2. KaPa-NoLe Helsinki 18 13 3 2 52 — 20 42
3. Babylon Helsinki 18 10 4 4 61 — 28 34
4. Kiffen-3 Helsinki 18 10 2 6 68 — 58 32
5. HJK-Yellow Helsinki 18 8 1 9 41 — 51 25
6. HePu Helsinki 18 6 4 8 32 — 46 22
7. PPV Helsinki 18 6 2 10 42 — 59 20
8. POHU-Simpsons Helsinki 18 5 3 10 49 — 48 18
9. Tavastia Helsinki 18 4 3 11 29 — 58 15
10. PETO Helsinki 18 1 2 15 22 — 81 5

Lohko 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 4)
V
1. PuiU-86 Helsinki 18 14 1 3 57 — 21 43
2. SAPA-2 Helsinki 18 13 3 2 58 — 23 42
3. Ponnistus Helsinki 18 11 2 5 59 — 23 35
4. Chicken Wings Helsinki 18 8 3 7 43 — 35 27
5. Vesa Toolo 18 8 2 8 35 — 41 26
6. HIFK-4 Helsinki 18 7 2 9 33 — 48 23
7. LeJa juniors Helsinki 18 7 2 9 34 — 41 23
8. Ratapihan Dynamo Helsinki 18 4 3 11 24 — 42 15
9. HJK Toolo 18 3 4 11 21 — 53 13
10. HePuLi Helsinki 18 3 2 13 19 — 56 11

Lohko 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 5)
V
1. HJK-West Helsinki 18 12 4 2 82 — 28 40
2. Ruisku Helsinki 18 12 3 3 46 — 18 39
3. Hieho Helsinki 18 11 2 5 36 — 40 35
4. KaKe-Otsot Helsinki 18 10 4 4 48 — 31 34
5. MPS-A Akatemia Helsinki 18 8 6 4 37 — 24 30
6. Degis Laajasalo 18 6 6 6 53 — 49 24
7. PPV-Seos Helsinki 18 7 3 8 43 — 37 24
8. ToTe-Legends Helsinki 18 3 5 10 22 — 38 14
9. Gnistan-Roots Helsinki 18 1 4 13 18 — 52 7
10. POHU-Burros Helsinki 18 0 3 15 20 — 88 3

Lohko 6

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 6)
V
1. Fortuna Helsinki 18 16 1 1 121 — 28 49
2. PETO-MJK Helsinki 18 14 1 3 86 — 28 43
3. Jokerit Helsinki 18 11 2 5 70 — 42 35
4. HJK-Kantsu Helsinki 18 10 2 6 66 — 47 32
5. Dynamo EstoFut Helsinki 18 9 2 7 66 — 43 29
6. Valtti-ROU Helsinki 18 7 1 10 55 — 71 22
7. ToTe-Avauspotku Helsinki 18 5 2 11 38 — 72 17
8. Strikers-Bertil Helsinki 18 5 1 12 28 — 72 16
9. Kobane Helsinki 18 4 2 12 37 — 89 14
10. HerTo-3 Helsinki 18 1 2 15 18 — 93 5

Lohko 7

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 7)
V
1. RiRa-VGS Riipila 18 13 5 0 73 — 15 44
2. K-UP-HC Skavabole 18 12 3 3 51 — 24 39
3. I-HK Vantaa 18 8 3 7 44 — 37 27
4. KoiPS-Tarmo Vantaa 18 9 0 9 35 — 39 27
5. Keika-Kotkat Vantaa 18 6 5 7 30 — 39 23
6. KP-75-SaPo Kerava 18 7 2 9 27 — 36 23
7. FC Vantaa 18 7 1 10 25 — 35 22
8. SibboV-2 Sippo 18 5 3 10 27 — 49 18
9. TuPS-2 Tuusula 18 4 5 9 30 — 44 17
10. Korso United-2 18 4 3 11 26 — 50 15

Lohko 8

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 8)
V
1. Kapina Mantsala 18 16 2 0 84 — 18 50
2. PK-09 Hyvinkaa 18 11 3 4 52 — 34 36
3. Jappara Jarvela 18 9 3 6 51 — 33 30
4. HAlku Halkia 18 8 3 7 53 — 39 27
5. KelA Kellokoski 18 7 4 7 48 — 61 25
6. MyMy Myrskyla 18 6 3 9 34 — 46 21
7. Naseva Nastola 18 6 2 10 26 — 43 20
8. Kuusysi-2 Lahti 18 5 3 10 31 — 56 18
9. AskU Askola 18 5 2 11 32 — 49 17
10. JaPS-3 Jarvenpaa 18 2 5 11 27 — 59 11

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
LePa-Rangers Espoo PETO-MJK Helsinki 3-0
PETO-MJK Helsinki PK-09 Hyvinkaa 3-2
K-UP-HC Skavabole PK-09 Hyvinkaa 3-1
Kiksi Olari LePa-Rangers Espoo 0-0
Ruisku Helsinki PETO-MJK Helsinki 1-1
KaPa-NoLe Helsinki SAPA-2 Helsinki 3-0

Itä-Suomi

Lohko A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Itä-Suomi A)
V
1. IRPA Joensuu 14 9 4 1 30 — 19 31
2. LehPa-2 Lehmo 14 9 1 4 37 — 25 28
3. Yllatys Ylamylly 14 7 1 6 58 — 32 22
4. JoPS-2 Joensuu 14 7 1 6 30 — 36 22
5. NiemU Nieminen 14 5 4 5 40 — 32 19
6. Hurtat Lieksa 14 5 2 7 30 — 54 17
7. JoPS Joensuu 14 5 0 9 35 — 32 15
8. JUrho Joensuu 14 1 3 10 22 — 52 6

Lohko B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Itä-Suomi B)
V
1. KJK Kuopio 12 11 0 1 50 — 23 33
2. KiuPa Kiuruvesi 12 8 1 3 29 — 14 25
3. SuPa Suonenjoki 12 7 3 2 57 — 20 24
4. PuPa Kuopio 12 8 0 4 42 — 41 24
5. Nekkarin Pallo Varkaus 12 6 3 3 22 — 23 21
6. ZPZ Kuopio 12 6 2 4 53 — 25 20
7. SiPS Siilinjarvi 12 5 2 5 31 — 18 17
8. JuPy Juankoski 12 5 2 5 28 — 19 17
9. LaPa-95 Lapinlahti 12 4 4 4 27 — 20 16
10. HarTe Siilinjarvi 12 4 1 7 24 — 38 13
11. JuPS Juuka 12 2 0 10 16 — 80 6
12. Tarzan Kuopio 12 1 1 10 16 — 40 4
13. Elo-2 Kuopio 12 1 1 10 20 — 54 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Itä-Suomi)
V
1. IRPA Joensuu 6 5 1 0 15 — 6 16
2. LehPa-2 Lehmo 6 4 0 2 11 — 6 12
3. KJK Kuopio 6 2 0 4 9 — 10 6
4. SiPS Siilinjarvi 6 0 1 5 3 — 16 1

Kaakkois-Suomi

Itä

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kaakkois-Suomi / Itä)
V
1. LJK Lappeenranta 18 17 0 1 112 — 18 51
2. RPS Lions Ruokolahti 18 16 1 1 100 — 13 49
3. Castilla Lappeenranta 18 13 1 4 56 — 21 40
4. Potkupallo Lappeenranta 18 9 2 7 45 — 48 29
5. JiiKoo Juva 18 8 2 8 55 — 50 26
6. Ri-Pa-2 Mikkeli 18 6 3 9 51 — 46 21
7. SiU-2 Rautjarvi 18 5 4 9 38 — 73 19
8. LaPa-2 Lappeenranta 18 5 2 11 35 — 79 17
9. StU Savitaipale 18 2 1 15 24 — 97 7
10. TaiKi Saimaanharju 18 1 0 17 13 — 84 3

Länsi

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kaakkois-Suomi / Länsi)
V
1. Kiri Kotka 18 13 1 4 57 — 37 40
2. VoPpK Kouvola 18 11 3 4 66 — 35 36
3. Kumu JT-edustus Kouvola 18 9 7 2 63 — 26 34
4. HaTP Hamina 18 7 4 7 52 — 46 25
5. PeKa-Mylly Lappeenranta 18 5 4 9 43 — 41 19
6. LIK Liljendal 18 4 5 9 32 — 41 17
7. Kajastus Kaipiainen 18 1 2 15 13 — 100 5

Keski-Pohjanmaa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Ylivieska 16 15 0 1 93 — 15 45
2. FC-92 Nivala 16 10 3 3 50 — 26 33
3. LoVe Kokkola 16 10 1 5 43 — 31 31
4. HBK Kruunupyy 16 7 3 6 32 — 36 24
5. FC Ylivieska-2 16 7 2 7 46 — 43 23
6. IFS Purmo 16 7 1 8 23 — 30 22
7. VetU Veteli 16 5 1 10 29 — 66 16
8. Kobolt Pietarsaari 16 4 1 11 31 — 51 13
9. Golden Boys Pietarsaari 16 1 0 15 12 — 61 3

Keski-Suomi

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. JIlves Jamsa 18 16 1 1 67 — 11 49
2. MSM Jyvaskyla 18 15 1 2 83 — 22 46
3. Urho Suolahti 18 12 0 6 67 — 41 36
4. Riemu Jyvaskyla 18 11 1 6 51 — 46 34
5. Soho Jyvaskyla 18 6 2 10 36 — 50 20
6. Souls Jyvaskyla 18 5 2 11 32 — 63 17
7. JoSePa Joutsa 18 4 4 10 30 — 37 16
8. MuurY Muurame 18 5 1 12 35 — 67 16
9. HPP Keuruu 18 5 1 12 31 — 65 16
10. KaDy Jyvaskyla 18 3 3 12 23 — 53 12

Länsi-Suomi

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 1)
V
1. Vilpas-2 Salo 18 11 5 2 51 — 22 38
2. AC Sauvo 18 8 4 6 48 — 36 28
3. MarttMu Marttila 18 8 4 6 53 — 47 28
4. KY-Sport Turku 18 8 2 8 40 — 40 26
5. Campus Turku 18 7 4 7 33 — 29 25
6. LTU-2 Littoinen 18 7 4 7 42 — 52 25
7. KaaPS Kaarina 18 7 3 8 45 — 46 24
8. Wolves-2 Pargas 18 8 0 10 37 — 44 24
9. TuKV Turku 18 7 2 9 39 — 51 23
10. ACF-2 Turku 18 4 2 12 28 — 49 14

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 2)
V
1. LiePa Lieto 18 15 3 0 53 — 8 48
2. UPK Uusikaupunki 18 10 1 7 62 — 39 31
3. KuuLa Turku 18 7 6 5 33 — 28 27
4. NuoTeePee Lieto 18 7 6 5 43 — 43 27
5. TPK-2 Turku 18 8 2 8 39 — 41 26
6. VG-62 Naantali-2 18 7 1 10 34 — 40 22
7. RaiFu-2 Raisio 18 6 3 9 34 — 38 21
8. LoPS Loimaa 18 7 0 11 38 — 61 21
9. AKT Turku 18 4 4 10 30 — 46 16
10. Komar Turku 18 4 4 10 21 — 43 16

Lohko 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 3)
V
1. MuSa-2 Pori 20 17 1 2 92 — 34 52
2. Koitto Noormarku 20 15 0 5 67 — 28 45
3. FC Eurajoki 20 11 4 5 67 — 41 37
4. HaPo Harjavalta 20 10 2 8 60 — 49 32
5. KaPa Hapuoja 20 10 2 8 39 — 34 32
6. PoPa Pori 20 9 4 7 41 — 31 31
7. ToVe-2 Pori 20 8 3 9 41 — 41 27
8. LLuja Huittinen 20 8 1 11 77 — 49 25
9. FC Ulvila 20 7 1 12 37 — 49 22
10. Nasta Nakkila 20 4 3 13 38 — 61 15
11. FC Ulvila-2 20 0 1 19 6 — 148 1

Pohjois-Suomi

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. OsPa Oulu 18 15 2 1 84 — 16 47
2. OuJK Oulu 18 14 2 2 75 — 24 44
3. PaKa Kuusamo 18 13 3 2 92 — 21 42
4. Tervarit-j Oulu 18 10 1 7 50 — 49 31
5. Puleward City Oulu 18 8 1 9 40 — 39 25
6. PonPa Muhos 18 8 1 9 48 — 73 25
7. OuTa-2 Oulu 18 5 4 9 42 — 58 19
8. KiPS Kittila 18 3 2 13 24 — 65 11
9. Hercules-Herkku-Papat Oulu 18 2 3 13 17 — 79 9
10. JPJ Oulu 18 1 3 14 20 — 68 6

Tampere

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VehU Tampere 20 18 1 1 89 — 24 55
2. TaPa Tampere 20 14 3 3 62 — 29 45
3. PoNU Nokia 20 9 4 7 53 — 51 31
4. FC Kangasala 20 8 6 6 51 — 47 30
5. Ilves Ylojarvi 20 8 4 8 72 — 52 28
6. Loiske-2 Lempaala 20 8 3 9 57 — 63 27
7. Valo Mantta 20 7 1 12 53 — 71 22
8. TAS Tampere 20 6 3 11 49 — 63 21
9. Harma Hameenlinna 20 4 6 10 33 — 66 18
10. TahVe Tampere 20 3 8 9 46 — 56 17
11. PJK-2 Pirkkala 20 4 3 13 33 — 76 15

Vaasa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hoppet Vaasa 22 17 5 0 103 — 20 56
2. Kanu Kauhava 22 18 1 3 99 — 16 55
3. SuSi Helsinki 22 13 5 4 77 — 42 44
4. IK Ilmajoki 22 9 6 7 56 — 59 33
5. KoMu Mustasaari 22 9 5 8 51 — 54 32
6. FC Pantane 22 9 4 9 44 — 47 31
7. SIF-2 Vaasa 22 8 3 11 51 — 56 27
8. NuPa Seinajoki 22 8 3 11 39 — 58 27
9. TeTe Vaasa 22 7 4 11 29 — 66 25
10. ABC Vaasa 22 7 3 12 45 — 50 24
11. Sepsi-78 Seinajoki 22 4 5 13 39 — 78 17
12. Sisu-Pallo-2 Seinajoki 22 0 2 20 9 — 96 2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+12286-0=12286 wiki spaudos ženklai).