Turkijos III futbolo lyga 2006–2007 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2006–2007 m.
Varžybos Turkijos III futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2006–2007 m.,
Turkijos I futbolo lyga 2006–2007 m.,
Turkijos II futbolo lyga 2006–2007 m.,
Turkijos III futbolo lyga 2006–2007 m.,
Turkijos futbolo taurė 2006–2007 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2007 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/3-lig/20062007/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Diski Diyarbakir 30 17 9 4 57 — 20 60
2. SK Adana 30 16 9 5 55 — 16 57
3. SK Mezitli 30 16 7 7 43 — 26 55
4. SK Aksaray 30 16 4 10 37 — 29 52
5. 72 Batman 30 15 5 10 41 — 31 50
6. Petrol Batman 30 15 5 10 39 — 34 50
7. Yeni Eregli 30 12 11 7 33 — 30 47
8. SK Sirnak 30 12 9 9 44 — 32 45
9. BB Van 30 13 5 12 47 — 35 44
10. Demir Nusaybin 30 12 6 12 36 — 40 42
11. SK Ceyhan 30 10 7 13 36 — 44 37
12. BSK Kilis 30 8 9 13 25 — 41 33
13. Kayapinar Diyarbakir 30 7 7 16 29 — 36 28
14. BSK Iskenderun 30 6 8 16 25 — 46 26
15. SK Osmaniye 30 5 9 16 23 — 64 24
16. SK Karaman 30 4 2 24 16 — 62 14

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Arakli 30 16 11 3 37 — 20 59
2. Ego Ankara 30 16 9 5 51 — 19 57
3. 1926 Bulancak 30 15 12 3 47 — 24 57
4. 1461 Trabzon 30 16 7 7 43 — 28 55
5. SK Gumushane 30 14 9 7 53 — 34 51
6. SK Of 30 15 6 9 46 — 29 51
7. Kecioren Baglum 30 13 8 9 41 — 33 47
8. Demir Ankara 30 11 8 11 39 — 33 41
9. SK Kars 30 9 9 12 29 — 34 36
10. Ilkadim Samsun 30 10 5 15 36 — 42 35
11. SK Surmene 30 9 8 13 22 — 29 35
12. SK Corum 30 8 9 13 27 — 27 33
13. Tarim Kredi Ankara 30 9 6 15 28 — 39 33
14. Artvin Hopa 30 8 5 17 20 — 50 29
15. Demir Celik Divrigi 30 4 12 14 27 — 54 24
16. SK Igdir 30 4 2 24 23 — 74 14

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Bozuyuk 30 18 9 3 43 — 22 63
2. SK Afyonkarahisar 30 17 6 7 45 — 24 57
3. Goztepe Izmir 30 13 10 7 40 — 25 49
4. Merinos Bursa 30 13 9 8 44 — 33 48
5. 1926 Saraykoy 30 13 9 8 36 — 26 48
6. Altinordu Izmir 30 12 8 10 29 — 28 44
7. BSK Karacabey 30 12 7 11 37 — 33 43
8. SK Balikesir 30 11 8 11 37 — 32 41
9. SK Aydin 30 8 12 10 29 — 36 36
10. SK Kutahya 30 10 6 14 27 — 37 36
11. SK Akhisar 30 7 13 10 30 — 29 34
12. SK Mustafakemalpasa 30 7 13 10 28 — 30 34
13. SK Isparta 30 9 7 14 28 — 37 34
14. Yeni Burdur 30 7 10 13 25 — 38 31
15. BSK Aliaga 30 8 4 18 21 — 47 28
16. SK Side 30 7 5 18 20 — 42 26

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Gaziosmanpasa Istanbul 30 20 8 2 60 — 22 68
2. Tepecik Istanbul 30 15 9 6 46 — 27 54
3. Alibeykoy Istanbul 30 16 5 9 49 — 35 53
4. SK Golcuk 30 14 7 9 40 — 29 49
5. SK Bilecik 30 13 9 8 33 — 23 48
6. SK Orhangazi 30 13 9 8 47 — 40 48
7. 1966 Kastamonu 30 10 12 8 44 — 42 42
8. Fener Zonguldak 30 11 4 15 38 — 42 37
9. Genclerbirligi Orhangazi 30 10 6 14 30 — 37 36
10. Beykoz Istanbul 30 9 9 12 25 — 33 36
11. Bagcilar Istanbul 30 10 6 14 39 — 54 36
12. Kucukcekmece Istanbul 30 10 5 15 34 — 40 35
13. BSK Kartal 30 8 7 15 32 — 44 31
14. Beylerbeyi Istanbul 30 7 10 13 30 — 45 31
15. 1947 Corlu 30 8 6 16 27 — 50 30
16. Bakirkoy Istanbul 30 6 8 16 30 — 41 26

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SK Aksaray BSK Aliaga 1-6
1461 Trabzon Merinos Bursa 2-1
1926 Bulancak Alibeykoy Istanbul 1-2
SK Golcuk SK Mezitli 1-1 (baud. ?-?)

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
BSK Aliaga 1461 Trabzon 1-1 (baud. ?-?)
Alibeykoy Istanbul SK Golcuk 4-3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3703-0=3703 wiki spaudos ženklai).