Turkijos III futbolo lyga 2007–2008 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2007–2008 m.
Varžybos Turkijos III futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2007–2008 m.,
Turkijos futbolo taurė 2007–2008 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2008 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/3-lig/20072008/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BB Van 30 14 10 6 43 — 26 52
2. BSK Malatya 30 15 7 8 46 — 28 52
3. SK Kars 30 13 10 7 38 — 25 49
4. SK Sirnak 30 11 13 6 34 — 25 46
5. BSK Bingol 30 12 8 10 28 — 33 44
6. 72 Batman 30 11 11 8 40 — 34 44
7. SK Aksaray 30 11 10 9 47 — 34 43
8. SK Siirt 30 11 8 11 35 — 34 41
9. Kayapinar Diyarbakir 30 11 8 11 39 — 34 41
10. Petrol Batman 30 10 10 10 42 — 36 40
11. SK Ceyhan 30 11 7 12 36 — 33 40
12. BSK Kilis 30 11 5 14 31 — 45 38
13. Demir Nusaybin 30 10 6 14 39 — 51 36
14. BSK Iskenderun 30 9 9 12 31 — 35 36
15. SK Cizre 30 9 5 16 19 — 44 29
16. SK Mezitli 30 3 9 18 24 — 55 18

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Tokat 30 16 9 5 43 — 27 57
2. SK Of 30 17 4 9 43 — 28 55
3. SK Corum 30 14 9 7 39 — 25 51
4. 1966 Kastamonu 30 14 8 8 31 — 22 50
5. Keciorengucu Ankara 30 13 9 8 43 — 27 48
6. SK Surmene 30 11 11 8 28 — 25 44
7. Demir Ankara 30 12 5 13 42 — 39 41
8. Tarim Kredi Ankara 30 9 12 9 29 — 22 39
9. SK Unye 30 10 8 12 31 — 37 38
10. SK Gumushane 30 9 10 11 27 — 31 37
11. Demir Celik Divrigi 30 8 12 10 28 — 25 36
12. 1926 Bulancak 30 9 9 12 35 — 40 36
13. Kecioren Baglum 30 10 6 14 32 — 43 36
14. Ilkadim Samsun 30 7 9 14 32 — 47 30
15. Artvin Hopa 30 7 8 15 22 — 33 29
16. 1930 Bafra 30 7 5 18 20 — 54 26

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. 1926 Saraykoy 32 18 8 6 57 — 27 62
2. SK Akhisar 32 17 10 5 45 — 24 61
3. Anadolu Selcuk Konya 32 17 9 6 50 — 27 60
4. Altinordu Izmir 32 16 12 4 43 — 24 60
5. SK Balikesir 32 13 14 5 41 — 29 53
6. BSK Nazilli 32 13 13 6 35 — 21 52
7. Linyit Tavsanli 32 13 6 13 41 — 43 45
8. Goztepe Izmir 32 10 10 12 29 — 29 40
9. SK Torbali 32 9 13 10 32 — 30 40
10. SK Isparta 32 11 6 15 29 — 56 39
11. BSK Karacabey 32 11 5 16 34 — 37 38
12. SK Aydin 32 9 10 13 31 — 43 37
13. Yesil Bursa 32 9 9 14 34 — 36 36
14. SK Kutahya 32 7 14 11 27 — 34 35
15. SK Mugla 32 6 11 15 23 — 37 29
16. Yeni Eregli 32 4 10 18 24 — 45 22
17. Yeni Burdur 32 4 10 18 23 — 56 22

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Beykoz Istanbul 30 18 4 8 53 — 36 58
2. Beylerbeyi Istanbul 30 16 8 6 48 — 35 56
3. SK Korfez 30 16 3 11 42 — 32 51
4. Yildirim Bosna Istanbul 30 14 7 9 42 — 32 49
5. Genclerbirligi Darica 30 13 10 7 29 — 15 49
6. SK Orhangazi 30 14 5 11 46 — 38 47
7. Bagcilar Istanbul 30 11 11 8 43 — 38 44
8. SK Mustafakemalpasa 30 10 10 10 31 — 31 40
9. Genclerbirligi Orhangazi 30 12 4 14 32 — 36 40
10. SK Yalova 30 10 10 10 32 — 28 40
11. SK Golcuk 30 11 6 13 37 — 48 39
12. SK Luleburgaz 30 10 8 12 38 — 39 38
13. Fener Zonguldak 30 9 8 13 36 — 39 35
14. Merinos Bursa 30 9 8 13 37 — 41 35
15. Kucukcekmece Istanbul 30 5 6 19 25 — 48 21
16. SK Bilecik 30 3 10 17 18 — 53 19

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Altinordu Izmir BSK Bingol 1-0
Keciorengucu Ankara SK Balikesir 0-0 (baud. 5-3)
Yildirim Bosna Istanbul SK Sirnak 2-0
Genclerbirligi Darica SK Kastamonu 1-0

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Altinordu Izmir Keciorengucu Ankara 1-0
Yildirim Bosna Istanbul Genclerbirligi Darica 0-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 98% (+3730-0=3730 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 2% (+76-0=76 wiki spaudos ženklai).