Turkijos III futbolo lyga 2007–2008 m.
Wikipedia
1 grup
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BB Van | 30 | 14 | 10 | 6 | 43 — 26 | 52 | ||
2. | BSK Malatya | 30 | 15 | 7 | 8 | 46 — 28 | 52 | ||
3. | SK Kars | 30 | 13 | 10 | 7 | 38 — 25 | 49 | ||
4. | SK Sirnak | 30 | 11 | 13 | 6 | 34 — 25 | 46 | ||
5. | BSK Bingol | 30 | 12 | 8 | 10 | 28 — 33 | 44 | ||
6. | 72 Batman | 30 | 11 | 11 | 8 | 40 — 34 | 44 | ||
7. | SK Aksaray | 30 | 11 | 10 | 9 | 47 — 34 | 43 | ||
8. | SK Siirt | 30 | 11 | 8 | 11 | 35 — 34 | 41 | ||
9. | Kayapinar Diyarbakir | 30 | 11 | 8 | 11 | 39 — 34 | 41 | ||
10. | Petrol Batman | 30 | 10 | 10 | 10 | 42 — 36 | 40 | ||
11. | SK Ceyhan | 30 | 11 | 7 | 12 | 36 — 33 | 40 | ||
12. | BSK Kilis | 30 | 11 | 5 | 14 | 31 — 45 | 38 | ||
13. | Demir Nusaybin | 30 | 10 | 6 | 14 | 39 — 51 | 36 | ||
14. | BSK Iskenderun | 30 | 9 | 9 | 12 | 31 — 35 | 36 | ||
15. | SK Cizre | 30 | 9 | 5 | 16 | 19 — 44 | 29 | ||
16. | SK Mezitli | 30 | 3 | 9 | 18 | 24 — 55 | 18 |
2 grup
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SK Tokat | 30 | 16 | 9 | 5 | 43 — 27 | 57 | ||
2. | SK Of | 30 | 17 | 4 | 9 | 43 — 28 | 55 | ||
3. | SK Corum | 30 | 14 | 9 | 7 | 39 — 25 | 51 | ||
4. | 1966 Kastamonu | 30 | 14 | 8 | 8 | 31 — 22 | 50 | ||
5. | Keciorengucu Ankara | 30 | 13 | 9 | 8 | 43 — 27 | 48 | ||
6. | SK Surmene | 30 | 11 | 11 | 8 | 28 — 25 | 44 | ||
7. | Demir Ankara | 30 | 12 | 5 | 13 | 42 — 39 | 41 | ||
8. | Tarim Kredi Ankara | 30 | 9 | 12 | 9 | 29 — 22 | 39 | ||
9. | SK Unye | 30 | 10 | 8 | 12 | 31 — 37 | 38 | ||
10. | SK Gumushane | 30 | 9 | 10 | 11 | 27 — 31 | 37 | ||
11. | Demir Celik Divrigi | 30 | 8 | 12 | 10 | 28 — 25 | 36 | ||
12. | 1926 Bulancak | 30 | 9 | 9 | 12 | 35 — 40 | 36 | ||
13. | Kecioren Baglum | 30 | 10 | 6 | 14 | 32 — 43 | 36 | ||
14. | Ilkadim Samsun | 30 | 7 | 9 | 14 | 32 — 47 | 30 | ||
15. | Artvin Hopa | 30 | 7 | 8 | 15 | 22 — 33 | 29 | ||
16. | 1930 Bafra | 30 | 7 | 5 | 18 | 20 — 54 | 26 |
3 grup
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | 1926 Saraykoy | 32 | 18 | 8 | 6 | 57 — 27 | 62 | ||
2. | SK Akhisar | 32 | 17 | 10 | 5 | 45 — 24 | 61 | ||
3. | Anadolu Selcuk Konya | 32 | 17 | 9 | 6 | 50 — 27 | 60 | ||
4. | Altinordu Izmir | 32 | 16 | 12 | 4 | 43 — 24 | 60 | ||
5. | SK Balikesir | 32 | 13 | 14 | 5 | 41 — 29 | 53 | ||
6. | BSK Nazilli | 32 | 13 | 13 | 6 | 35 — 21 | 52 | ||
7. | Linyit Tavsanli | 32 | 13 | 6 | 13 | 41 — 43 | 45 | ||
8. | Goztepe Izmir | 32 | 10 | 10 | 12 | 29 — 29 | 40 | ||
9. | SK Torbali | 32 | 9 | 13 | 10 | 32 — 30 | 40 | ||
10. | SK Isparta | 32 | 11 | 6 | 15 | 29 — 56 | 39 | ||
11. | BSK Karacabey | 32 | 11 | 5 | 16 | 34 — 37 | 38 | ||
12. | SK Aydin | 32 | 9 | 10 | 13 | 31 — 43 | 37 | ||
13. | Yesil Bursa | 32 | 9 | 9 | 14 | 34 — 36 | 36 | ||
14. | SK Kutahya | 32 | 7 | 14 | 11 | 27 — 34 | 35 | ||
15. | SK Mugla | 32 | 6 | 11 | 15 | 23 — 37 | 29 | ||
16. | Yeni Eregli | 32 | 4 | 10 | 18 | 24 — 45 | 22 | ||
17. | Yeni Burdur | 32 | 4 | 10 | 18 | 23 — 56 | 22 |
4 grup
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Beykoz Istanbul | 30 | 18 | 4 | 8 | 53 — 36 | 58 | ||
2. | Beylerbeyi Istanbul | 30 | 16 | 8 | 6 | 48 — 35 | 56 | ||
3. | SK Korfez | 30 | 16 | 3 | 11 | 42 — 32 | 51 | ||
4. | Yildirim Bosna Istanbul | 30 | 14 | 7 | 9 | 42 — 32 | 49 | ||
5. | Genclerbirligi Darica | 30 | 13 | 10 | 7 | 29 — 15 | 49 | ||
6. | SK Orhangazi | 30 | 14 | 5 | 11 | 46 — 38 | 47 | ||
7. | Bagcilar Istanbul | 30 | 11 | 11 | 8 | 43 — 38 | 44 | ||
8. | SK Mustafakemalpasa | 30 | 10 | 10 | 10 | 31 — 31 | 40 | ||
9. | Genclerbirligi Orhangazi | 30 | 12 | 4 | 14 | 32 — 36 | 40 | ||
10. | SK Yalova | 30 | 10 | 10 | 10 | 32 — 28 | 40 | ||
11. | SK Golcuk | 30 | 11 | 6 | 13 | 37 — 48 | 39 | ||
12. | SK Luleburgaz | 30 | 10 | 8 | 12 | 38 — 39 | 38 | ||
13. | Fener Zonguldak | 30 | 9 | 8 | 13 | 36 — 39 | 35 | ||
14. | Merinos Bursa | 30 | 9 | 8 | 13 | 37 — 41 | 35 | ||
15. | Kucukcekmece Istanbul | 30 | 5 | 6 | 19 | 25 — 48 | 21 | ||
16. | SK Bilecik | 30 | 3 | 10 | 17 | 18 — 53 | 19 |
Patekimo turnyras
I etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Altinordu Izmir | BSK Bingol | 1-0 |
Keciorengucu Ankara | SK Balikesir | 0-0 (baud. 5-3) |
Yildirim Bosna Istanbul | SK Sirnak | 2-0 |
Genclerbirligi Darica | SK Kastamonu | 1-0 |
II etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Altinordu Izmir | Keciorengucu Ankara | 1-0 |
Yildirim Bosna Istanbul | Genclerbirligi Darica | 0-1 |
|