Turkijos III futbolo lyga 2008–2009 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2008–2009 m.
Varžybos Turkijos III futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2008–2009 m.,
Turkijos futbolo taurė 2008–2009 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2009 m.
http://int.soccerway.com/national/turkey/3-lig/2008-2009/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tepecik Istanbul 18 12 2 4 31 — 22 38
2. SK Luleburgaz 18 11 2 5 29 — 15 35
3. SK Golcuk 18 9 7 2 27 — 17 34
4. SK Yalova 18 10 3 5 32 — 18 33
5. Anadolu Uskudar 18 7 6 5 27 — 22 27
6. Fatih Karagumruk Istanbul 18 6 4 8 24 — 25 22
7. Genclerbirligi Orhangazi 18 5 6 7 17 — 24 21
8. Yesil Bursa 18 6 2 10 12 — 18 20
9. Yildirim Bosna Istanbul 18 2 6 10 9 — 23 12
10. Kucukkoy Istanbul 18 2 2 14 13 — 37 8

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. SK Yalova 14 5 7 2 52 — 33 55
4. SK Golcuk 14 3 8 3 42 — 33 51
5. Anadolu Uskudar 14 4 6 4 41 — 34 45
6. Yesil Bursa 14 4 4 6 27 — 34 36
7. Kucukkoy Istanbul 14 8 4 2 27 — 49 36
8. Yildirim Bosna Istanbul 14 6 5 3 24 — 33 35
9. Fatih Karagumruk Istanbul 14 3 3 8 35 — 41 34
10. Genclerbirligi Orhangazi 14 4 1 9 33 — 47 34

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Goztepe Izmir 18 8 7 3 24 — 18 31
2. SK Izmir 18 9 3 6 21 — 16 30
3. Belediye Nazilli 18 9 2 7 22 — 15 29
4. Belediye Menemen 18 8 4 6 27 — 21 28
5. SK Aydin 18 9 1 8 23 — 22 25
6. SK Isparta 18 7 4 7 23 — 24 25
7. SK Bandirma 18 7 3 8 18 — 17 24
8. SK Balikesir 18 7 2 9 27 — 34 23
9. SK Torbali 18 5 4 9 17 — 23 19
10. SK Mustafakemalpasa 18 4 4 10 17 — 29 16

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. SK Bandirma 14 7 2 5 38 — 29 47
4. SK Balikesir 14 7 3 4 44 — 46 47
5. Belediye Nazilli 14 4 4 6 38 — 33 45
6. SK Torbali 14 7 4 3 35 — 34 44
7. Belediye Menemen 14 4 4 6 43 — 43 44
8. SK Isparta 14 5 3 6 39 — 44 43
9. SK Aydin 14 4 2 8 36 — 39 39
10. SK Mustafakemalpasa 14 6 2 6 39 — 55 36

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Linyit Tavsanli 18 11 4 3 35 — 16 37
2. SK Golbasi 18 10 4 4 35 — 17 34
3. Keciorengucu Ankara 18 9 5 4 32 — 17 32
4. SK Inegol 18 9 5 4 21 — 16 32
5. SK Orhangazi 18 8 5 5 37 — 22 29
6. Kecioren Belediye Ankara 18 7 6 5 36 — 30 27
7. Birlik Karacabey 18 5 9 4 32 — 19 24
8. SK Duzce 18 4 6 8 20 — 25 18
9. SK Aksaray 18 3 4 11 23 — 35 13
10. SK Usak 18 0 0 18 6 — 80 0

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. SK Inegol 14 8 3 3 48 — 30 59
4. Keciorengucu Ankara 14 7 4 3 54 — 29 57
5. Birlik Karacabey 14 9 1 4 60 — 36 52
6. SK Orhangazi 14 3 5 6 55 — 43 43
7. Kecioren Belediye Ankara 14 4 3 7 56 — 52 42
8. SK Duzce 14 7 2 5 39 — 37 41
9. SK Aksaray 14 9 0 5 51 — 57 40
10. SK Usak 14 0 0 14 6 — 122 0

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bafra Belediye Samsun 18 9 6 3 30 — 18 33
2. Demir Ankara 18 10 3 5 31 — 21 33
3. SK Kastamonu 18 10 3 5 35 — 18 33
4. SK Gumushane 18 9 5 4 22 — 12 32
5. SK Arakli 18 6 6 6 21 — 23 24
6. Surmene Trabzon 18 6 5 7 23 — 29 23
7. SK Bulancak 18 5 7 6 16 — 18 22
8. Unye Ordu 18 6 2 10 17 — 25 20
9. DC Divrigi 18 4 2 12 17 — 31 14
10. 24 Erzincan 18 3 5 10 14 — 31 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. SK Kastamonu 14 7 4 3 60 — 32 58
4. SK Arakli 14 8 2 4 45 — 37 50
5. SK Gumushane 14 4 4 6 34 — 29 48
6. Surmene Trabzon 14 7 2 5 41 — 44 46
7. SK Bulancak 14 5 2 7 25 — 36 39
8. Unye Ordu 14 5 2 7 35 — 44 37
9. 24 Erzincan 14 7 2 5 31 — 43 37
10. DC Divrigi 14 2 4 8 27 — 55 24

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Hatay 18 10 6 2 23 — 12 36
2. SK Kahramanmaras 18 10 5 3 37 — 16 35
3. 72 Batman 18 9 6 3 26 — 15 33
4. Petrol Batman 18 9 3 6 30 — 22 30
5. SK Siirt 18 7 5 6 24 — 20 26
6. Belediye Bingol 18 6 6 6 17 — 21 24
7. Ceyhan Adana 18 6 4 8 21 — 21 22
8. Kayapinar Diyarbakir 18 5 4 9 18 — 32 19
9. Vural Baglar 18 4 1 13 19 — 38 13
10. Belediye Kilis 18 3 2 13 13 — 31 11

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. 72 Batman 14 6 4 4 46 — 28 55
4. Petrol Batman 14 5 3 6 51 — 44 48
5. SK Siirt 14 5 4 5 48 — 41 45
6. Kayapinar Diyarbakir 14 8 1 5 39 — 50 44
7. Ceyhan Adana 14 3 7 4 37 — 38 38
8. Belediye Bingol 14 2 8 4 27 — 36 38
9. Vural Baglar 14 7 2 5 40 — 56 36
10. Belediye Kilis 14 4 3 7 31 — 58 26

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Goztepe Izmir 18 12 4 2 24 — 11 40
2. Tepecik Istanbul 18 11 5 2 24 — 13 38
3. Linyit Tavsanli 18 9 5 4 25 — 13 32
4. SK Kahramanmaras 18 10 1 7 33 — 27 31
5. Demir Ankara 18 7 6 5 30 — 27 27
6. SK Hatay 18 6 4 8 24 — 24 22
7. SK Golbasi 18 5 4 9 17 — 21 19
8. Bafra Belediye Samsun 18 6 1 11 24 — 30 19
9. SK Luleburgaz 18 2 9 7 13 — 22 15
10. SK Izmir 18 1 3 14 7 — 33 6

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SK Yalova SK Kastamonu 2-1
72 Batman SK Inegol 1-2
Demir Ankara SK Hatay 1-1 (baud. 1-4)
SK Balikesir SK Golbasi 1-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SK Yalova SK Hatay 2-1
SK Inegol SK Golbasi 0-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 98% (+5769-10=5759 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+150-0=150 wiki spaudos ženklai).