Turkijos III futbolo lyga 2010–2011 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2010–2011 m.
Varžybos Turkijos III futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2010–2011 m.,
Turkijos IV futbolo lyga 2010–2011 m.,
Turkijos futbolo taurė 2010–2011 m.
http://int.soccerway.com/national/turkey/3-lig/2010-2011/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tepecik Istanbul 34 18 7 9 56 — 38 61
2. Birlik Karacabey 34 17 8 9 39 — 24 59
3. SK Luleburgaz 34 17 6 11 33 — 27 57
4. Belediye Nazilli 34 15 12 7 53 — 26 57
5. Unye Ordu 34 16 8 10 40 — 30 56
6. SK Inegol 34 15 11 8 43 — 28 56
7. Bayrampasa Istanbul 34 14 12 8 52 — 30 54
8. SK Hatay 34 15 8 11 46 — 27 53
9. Belediye Bingol 34 12 13 9 44 — 34 49
10. Belediye Menemen 34 13 9 12 41 — 40 48
11. SK Arsin 34 12 10 12 35 — 37 46
12. SK Istanbul 34 11 11 12 30 — 30 44
13. Kemer Tekirova 34 12 8 14 30 — 41 44
14. Demir Ankara 34 9 12 13 33 — 40 39
15. Kayapinar Diyarbakir 34 10 9 15 24 — 34 39
16. SK Kirsehir 34 8 8 18 38 — 49 32
17. 72 Batman 34 8 7 19 23 — 47 31
18. SK Malatya 34 1 7 26 11 — 89 7

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Kirklareli 34 22 7 5 62 — 27 73
2. SK Afyonkarahisar 34 21 6 7 57 — 23 69
3. SK Gumushane 34 20 7 7 47 — 19 67
4. Genclerbirligi Darica 34 17 10 7 45 — 27 61
5. Altinordu Izmir 34 18 7 9 57 — 33 61
6. Belediye Sivas 34 17 9 8 61 — 37 60
7. SK Orhangazi 34 16 12 6 48 — 24 60
8. Yesil Bursa 34 16 10 8 52 — 26 58
9. Anadolu Uskudar 34 16 8 10 51 — 35 56
10. SK Iskenderun 34 12 12 10 39 — 31 48
11. Petrol Batman 34 10 13 11 39 — 38 43
12. Akcaabat Trabzon 34 12 5 17 38 — 41 41
13. SK Kahramanmaras 34 10 10 14 38 — 43 40
14. Kecioren Sportif Ankara 34 9 6 19 47 — 57 33
15. SK Yozgat 34 8 8 18 30 — 49 32
16. Beykoz Istanbul 34 8 4 22 39 — 83 28
17. SK Isparta 34 5 4 25 26 — 81 19
18. SK Erzurum 34 0 0 34 0 — 102 -3

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Gaziosmanpasa Istanbul 34 21 6 7 47 — 23 69
2. Beylerbeyi Istanbul 34 17 12 5 48 — 27 63
3. Sancaktepe Istanbul 34 16 8 10 36 — 34 56
4. Amed Diyarbakir 34 16 8 10 54 — 46 56
5. BB Denizli 34 14 12 8 37 — 26 54
6. SK Golcuk 34 13 12 9 38 — 27 51
7. Keciorengucu Ankara 34 13 11 10 52 — 41 50
8. SK Kastamonu 34 12 13 9 36 — 33 49
9. SK Kars 34 12 12 10 38 — 39 48
10. SK Kirikhan 34 13 8 13 41 — 42 47
11. SK Pazar 34 11 12 11 48 — 43 45
12. MKE Kirikkale 34 12 7 15 59 — 45 43
13. SK Arakli 34 10 13 11 36 — 42 43
14. SK Siirt 34 10 11 13 37 — 37 41
15. Kepez Belediye Antalya 34 9 12 13 31 — 42 39
16. SK Yalova 34 9 8 17 34 — 41 35
17. SK Torbali 34 9 8 17 33 — 45 32
18. Zeytinburnu Istanbul 34 2 1 31 18 — 90 7

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SK Luleburgaz Belediye Nazilli 1-0
Birlik Karacabey Unye Ordu 1-3
SK Gumushane Genclerbirligi Darica 0-3
Sancaktepe Istanbul Amed Diyarbakir 1-1 (baud. 7-8)
SK Afyonkarahisar Altinordu Izmir 1-2
Beylerbeyi Istanbul BB Denizli 0-1

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SK Luleburgaz Unye Ordu 0-2
Genclerbirligi Darica Altinordu Izmir 0-1
Amed Diyarbakir BB Denizli 0-0 (baud. 2-4)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 96% (+3275-3=3272 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 4% (+150-0=150 wiki spaudos ženklai).