Turkijos III futbolo lyga 2012–2013 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2012–2013 m.
Varžybos Turkijos III futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2012–2013 m.,
Turkijos I futbolo lyga 2012–2013 m.,
Turkijos II futbolo lyga 2012–2013 m.,
Turkijos III futbolo lyga 2012–2013 m.,
Turkijos futbolo taurė 2012–2013 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2013 m.
http://int.soccerway.com/national/turkey/3-lig/20122013/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Amed Diyarbakir 34 20 9 5 62 — 23 69
2. Fatih Karagumruk Istanbul 34 19 6 9 59 — 35 63
3. SK Istanbul 34 17 7 10 49 — 32 58
4. Kemer Tekirova 34 16 9 9 62 — 46 57
5. SK Pazar 34 15 12 7 52 — 35 57
6. SK Kirikhan 34 15 8 11 46 — 36 53
7. SK Orhangazi 34 14 11 9 36 — 28 53
8. Seker Kayseri 34 13 8 13 48 — 44 47
9. Demir Ankara 34 11 13 10 40 — 36 46
10. Anadolu Uskudar 34 12 9 13 40 — 39 45
11. SK Golcuk 34 12 8 14 45 — 48 44
12. BB Van 34 10 10 14 28 — 39 40
13. SK Siirt 34 11 6 17 39 — 58 39
14. SK Sandikli 34 10 9 15 45 — 56 39
15. Belediye Bergama 34 9 12 13 35 — 50 39
16. SK Kastamonu 34 10 8 16 53 — 55 38
17. SK Besikduzu 34 8 14 12 31 — 33 38
18. SK Corum 34 3 3 28 29 — 106 12

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Aydin 34 20 8 6 62 — 24 68
2. Dardanel Canakkale 34 18 9 7 63 — 31 63
3. Belediye Sivas 34 16 11 7 47 — 33 59
4. Petrol Batman 34 18 5 11 49 — 37 59
5. Umraniye Istanbul 34 16 10 8 53 — 33 58
6. Belediye Bingol 34 14 11 9 44 — 38 53
7. Hacettepe Ankara 34 13 13 8 51 — 41 52
8. Belediye Menemen 34 12 12 10 47 — 43 48
9. SK Manavgat 34 10 13 11 53 — 53 43
10. Erzincan Refahiye 34 10 12 12 36 — 36 42
11. SK Adiyaman 34 11 9 14 44 — 46 42
12. BSK Derince 34 10 11 13 37 — 47 41
13. Silivri Istanbul 34 11 8 15 27 — 43 41
14. Birlik Karacabey 34 10 10 14 45 — 51 40
15. Akcaabat Trabzon 34 11 7 16 31 — 47 40
16. Belediye Kilimli 34 8 15 11 39 — 47 39
17. SK Iskenderun 34 7 6 21 37 — 72 27
18. SK Gebze 34 4 4 26 39 — 82 13

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Altinordu Izmir 34 23 7 4 75 — 27 76
2. Genclerbirligi Darica 34 21 7 6 66 — 33 70
3. Keciorengucu Ankara 34 21 6 7 59 — 31 69
4. Belediye Kahramanmaras 34 21 2 11 65 — 34 65
5. SK Gumushane 34 17 13 4 58 — 25 64
6. BB Erzurum 34 18 10 6 53 — 25 64
7. Sancaktepe Istanbul 34 16 12 6 55 — 26 60
8. Maltepe Istanbul 34 14 9 11 36 — 33 51
9. Yesil Bursa 34 12 8 14 40 — 29 44
10. Beylerbeyi Istanbul 34 11 10 13 48 — 48 43
11. SK Yozgat 34 11 8 15 52 — 57 41
12. Belediye Corum 34 9 11 14 43 — 48 38
13. SK Arsin 34 9 10 15 41 — 44 37
14. Kocaeli Izmit 34 11 7 16 44 — 60 37
15. Belediye Elazig 34 7 12 15 26 — 35 33
16. Emre Isparta 34 8 11 15 31 — 37 32
17. SK Diyarbakir 34 3 5 26 26 — 78 8
18. SK Mardin 34 0 0 34 2 — 150 -3

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Keciorengucu Ankara SK Gumushane 0-2
Belediye Kahramanmaras Genclerbirligi Darica 1-1 (baud. 3-5)
Belediye Sivas Dardanel Canakkale 1-2
SK Istanbul Kemer Tekirova 1-4
Umraniye Istanbul Petrol Batman 2-1
SK Pazar Fatih Karagumruk Istanbul 1-1 (baud. 4-3)

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SK Gumushane Genclerbirligi Darica 2-0
Dardanel Canakkale Umraniye Istanbul 5-0
Kemer Tekirova SK Pazar 2-2 (baud. 4-5)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 64% (+2203-3=2200 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 37% (+1268-16=1252 wiki spaudos ženklai).