Turkijos III futbolo lyga 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2013–2014 m.
Varžybos Turkijos III futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2013–2014 m.,
Turkijos I futbolo lyga 2013–2014 m.,
Turkijos II futbolo lyga 2013–2014 m.,
Turkijos III futbolo lyga 2013–2014 m.,
Turkijos IV futbolo lyga 2013–2014 m.,
Turkijos futbolo taurė 2013–2014 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2014 m.
http://int.soccerway.com/national/turkey/3-lig/20132014/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Umraniye Istanbul 34 20 9 5 57 — 32 69
2. Belediye Bergama 34 16 10 8 52 — 30 58
3. Demir Ankara 34 16 10 8 40 — 22 58
4. Fatih Karagumruk Istanbul 34 15 12 7 45 — 24 57
5. Belediye Kahramanmaras 34 16 9 9 56 — 37 57
6. Silivri Istanbul 34 14 13 7 42 — 30 55
7. BSK Derince 34 15 10 9 40 — 31 55
8. Beylerbeyi Istanbul 34 13 14 7 52 — 34 53
9. Belediye Sivas 34 14 10 10 51 — 32 52
10. Akcaabat Trabzon 34 14 9 11 39 — 30 51
11. Kemer Tekirova 34 13 9 12 47 — 31 48
12. Yesil Bursa 34 12 9 13 49 — 40 45
13. SK Payas 34 12 9 13 47 — 37 45
14. SK Kizilcaboluk 34 11 11 12 41 — 36 44
15. Adliye Ankara 34 11 6 17 46 — 59 39
16. SK Adiyaman 34 11 6 17 36 — 47 39
17. SK Siirt 33 2 4 27 9 — 76 7
18. Belediye Bingol 33 0 0 33 3 — 124 -3

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Duzyurt Trabzon 34 19 8 7 55 — 27 65
2. Petrol Batman 34 19 6 9 49 — 33 63
3. Hacettepe Ankara 34 15 12 7 56 — 32 57
4. SK Sandikli 34 15 11 8 42 — 27 56
5. BB Erzurum 34 15 11 8 45 — 31 56
6. Genclerbirligi Darica 34 15 10 9 46 — 25 55
7. Belediye Corum 34 15 8 11 49 — 35 53
8. SK Manavgat 34 15 8 11 56 — 49 53
9. Sancaktepe Istanbul 34 12 12 10 45 — 41 48
10. Birlik Karacabey 34 11 12 11 30 — 38 45
11. Maltepe Istanbul 34 12 7 15 43 — 47 43
12. Yeni Aksaray 34 10 12 12 31 — 38 42
13. SK Orhangazi 34 10 10 14 45 — 58 40
14. FBM Balcova 34 10 9 15 35 — 49 39
15. Sakarya Adapazari 34 9 10 15 35 — 47 37
16. Ciksalin Istanbul 34 8 13 13 38 — 43 37
17. Unye Ordu 34 5 9 20 21 — 41 21
18. Belediye Elazig 34 4 6 24 23 — 83 18

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Keciorengucu Ankara 34 20 6 8 54 — 38 66
2. SK Istanbul 34 17 12 5 57 — 33 63
3. Yeni Diyarbakir 34 18 7 9 57 — 24 61
4. Tuzla Istanbul 34 19 3 12 59 — 41 60
5. Belediye Menemen 34 15 14 5 47 — 32 59
6. SK Golcuk 34 13 12 9 40 — 33 51
7. Gucu Ayvalik 34 13 9 12 49 — 42 48
8. BB Denizli 34 12 11 11 44 — 43 47
9. Anadolu Uskudar 34 11 12 11 38 — 41 45
10. Erzincan Refahiye 34 12 9 13 32 — 36 45
11. SK Kirikhan 34 12 8 14 52 — 45 44
12. Turan Ankara 34 10 12 12 31 — 40 42
13. SK Arsin 34 11 9 14 39 — 49 42
14. Seker Kayseri 34 11 9 14 41 — 49 42
15. BB Van 34 11 7 16 34 — 36 40
16. SK Yozgat 34 9 12 13 32 — 41 39
17. Kocaeli Izmit 34 9 1 24 37 — 73 28
18. Bafra Samsun 34 5 3 26 28 — 75 18

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Belediye Bergama Fatih Karagumruk Istanbul 1-2
Demir Ankara Belediye Kahramanmaras 1-2
Petrol Batman SK Sandikli 2-2 (baud. 5-4)
Hacettepe Ankara BB Erzurum 3-2
Tuzla Istanbul Belediye Menemen 2-2 (baud. 2-4)
SK Istanbul Yeni Diyarbakir 2-3

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Fatih Karagumruk Istanbul Belediye Kahramanmaras 3-1 (prat.)
Petrol Batman Hacettepe Ankara 0-3
Belediye Menemen Yeni Diyarbakir 1-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+3467-3=3464 wiki spaudos ženklai).