Turkijos III futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Turkijos III futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Turkijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Turkijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Turkijos futbolo taurė 2015–2016 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2016 m.
http://int.soccerway.com/national/turkey/3-lig/20152016/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BB Erzurum 36 22 8 6 67 — 32 74
2. SK Kizilcaboluk 36 20 8 8 52 — 34 68
3. SK Tire 36 18 9 9 53 — 38 63
4. Komur Zonguldak 36 18 6 12 55 — 42 60
5. Duzyurt Trabzon 36 15 15 6 46 — 34 60
6. Belediye Erzin 36 16 10 10 55 — 37 58
7. Yesil Bursa 36 15 11 10 47 — 32 56
8. SK Tekirdag 36 13 8 15 44 — 44 47
9. SK Kirikhan 36 13 8 15 35 — 40 47
10. Maltepe Istanbul 36 10 16 10 38 — 31 46
11. Altay Izmir 36 10 15 11 45 — 45 45
12. Birlik Karacabey 36 11 12 13 37 — 46 45
13. SK Duzce 36 9 17 10 41 — 47 44
14. Silivri Istanbul 36 13 4 19 36 — 41 43
15. Belediye Kozan 36 11 9 16 44 — 52 42
16. SK Arsin 36 11 9 16 38 — 47 42
17. SK Golbasi 36 10 8 18 36 — 49 38
18. SK Turgutlu 36 10 8 18 33 — 48 38
19. SK Cizre 36 3 7 26 16 — 79 16

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Belediye Etimesgut 36 20 10 6 51 — 26 70
2. SK Diyarbekir 36 17 10 9 40 — 26 61
3. SK Bodrum 36 17 9 10 48 — 23 60
4. SK Of 36 16 10 10 43 — 28 58
5. Adliye Ankara 36 15 12 9 43 — 34 57
6. SK Orhangazi 36 14 12 10 40 — 32 54
7. Kemer Tekirova 36 15 8 13 60 — 45 53
8. Sancaktepe Istanbul 36 15 6 15 43 — 46 51
9. BB Denizli 36 14 8 14 42 — 39 50
10. BSK Derince 36 13 10 13 35 — 42 49
11. Belediye Sultanbeyli 36 13 10 13 33 — 31 49
12. Sakarya Adapazari 36 11 15 10 36 — 42 48
13. SK Yomra 36 13 8 15 39 — 48 47
14. SK Payas 36 11 13 12 38 — 39 46
15. BBSK Manisa 36 12 10 14 37 — 40 46
16. Belediye Kahramanmaras 36 10 12 14 33 — 37 42
17. Zara Belediye Sivas 36 9 6 21 26 — 49 33
18. Gucu Ayvalik 36 7 12 17 40 — 64 33
19. Gaziosmanpasa Istanbul 36 6 7 23 30 — 66 25

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Kastamonu 36 22 8 6 59 — 31 74
2. IOI Bayburt 36 18 7 11 37 — 26 61
3. Belediye Nigde 36 17 10 9 52 — 34 61
4. Belediye Corum 36 18 5 13 47 — 36 59
5. Beylerbeyi Istanbul 36 17 8 11 45 — 37 59
6. SK Golcuk 36 16 10 10 43 — 33 58
7. Genclerbirligi Darica 36 13 15 8 50 — 36 54
8. Erzincan Refahiye 36 11 21 4 42 — 30 54
9. Dersim Tunceli 36 13 12 11 40 — 44 51
10. Dardanel Canakkale 36 14 7 15 45 — 38 49
11. SK Catalca 36 10 17 9 37 — 33 47
12. Petrol Batman 36 13 8 15 37 — 42 47
13. SK Manavgat 36 11 11 14 50 — 52 44
14. Belediye Bergama 36 11 9 16 39 — 46 42
15. BB Van 36 10 12 14 33 — 46 42
16. Korfez Iskenderun 36 9 13 14 37 — 55 40
17. Linyit Tavsanli 36 9 7 20 31 — 44 34
18. Madran Cine 36 7 10 19 27 — 48 31
19. SK Sandikli 36 5 6 25 35 — 75 18

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SK Of SK Bodrum 1-0 1-2
Beylerbeyi Istanbul IOI Bayburt 3-0 1-3
Belediye Corum Belediye Nigde 1-1 2-3
Duzyurt Trabzon SK Kizilcaboluk 0-0 0-1
Komur Zonguldak SK Tire 2-1 2-0
Adliye Ankara SK Diyarbekir 0-3 0-3

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SK Diyarbekir SK Of 1-1 (baud. 4-5)
SK Kizilcaboluk Komur Zonguldak 1-2
Beylerbeyi Istanbul Belediye Nigde 0-0 (baud. 1-4)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+3546-4=3542 wiki spaudos ženklai).