Turkijos III futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Turkijos III futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Turkijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Turkijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Turkijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Turkijos futbolo taurė 2016–2017 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2017 m.
http://int.soccerway.com/national/turkey/3-lig/20162017/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Belediye Sancaktepe 36 20 12 4 52 — 22 72
2. Altay Izmir 36 17 13 6 67 — 41 64
3. Demir Ankara 36 17 13 6 54 — 35 64
4. Kocaeli Izmit 36 16 13 7 55 — 35 61
5. Belediye Corum 36 16 10 10 46 — 29 58
6. SK Golcuk 36 15 11 10 48 — 41 56
7. SK Kizilcaboluk 36 13 13 10 42 — 37 52
8. BB Van 36 12 12 12 36 — 42 48
9. 24 Erzincan 36 12 12 12 42 — 36 48
10. IOI Bayburt 36 12 11 13 41 — 41 47
11. Belediye Kozan 36 11 12 13 41 — 44 45
12. Belediye Erzin 36 12 9 15 43 — 53 45
13. SK Cizre 36 10 12 14 32 — 43 42
14. Birlik Karacabey 36 10 10 16 59 — 61 40
15. SK Tekirdag 36 9 12 15 32 — 47 39
16. SK Kartal 36 11 6 19 33 — 47 39
17. SK Beylerbeyi 36 9 11 16 46 — 57 38
18. SK Kutahya 36 8 11 17 38 — 63 35
19. SK Manavgat 36 4 13 19 27 — 60 25

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Bodrum 34 19 8 7 59 — 31 65
2. SK Erbaa 34 16 12 6 48 — 29 60
3. Silivri Istanbul 34 16 10 8 34 — 25 58
4. BBSK Manisa 34 15 13 6 59 — 37 58
5. SK Catalca 34 15 10 9 42 — 33 55
6. SK Duzce 34 14 12 8 55 — 46 54
7. HEA Istanbul 34 15 8 11 46 — 39 53
8. SK Kirikhan 34 12 11 11 36 — 39 47
9. SK Kemer 34 11 12 11 52 — 45 45
10. SK Yomra 34 10 14 10 28 — 29 44
11. SK Tire 34 11 10 13 41 — 46 43
12. Petrol Batman 34 11 10 13 38 — 38 43
13. Yesil Bursa 34 11 8 15 40 — 35 41
14. Dardanel Canakkale 34 11 8 15 42 — 54 41
15. SK Pazar 34 11 6 17 34 — 46 39
16. Dersim Tunceli 34 9 6 19 33 — 54 33
17. SK Derince 34 5 11 18 31 — 59 26
18. Turk Metal Kirikkale 34 4 11 19 28 — 61 23

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Afjet Afyon 34 22 8 4 62 — 25 74
2. Sakarya Adapazari 34 20 8 6 66 — 27 68
3. Genclerbirligi Darica 34 21 5 8 60 — 28 68
4. SK Diyarbekir 34 18 6 10 54 — 43 60
5. Bayrampasa Istanbul 34 15 11 8 52 — 38 56
6. Belediye Elazig 34 14 12 8 51 — 37 54
7. SK Duzyurt 34 14 8 12 42 — 34 50
8. Idman Yurdu Tarsus 34 13 9 12 57 — 53 48
9. Adliye Ankara 34 12 6 16 38 — 49 42
10. SK Mugla 34 11 9 14 41 — 54 42
11. SK Orhangazi 34 12 5 17 40 — 43 41
12. Belediye Sultanbeyli 34 10 10 14 38 — 49 40
13. Belediye Bergama 34 10 9 15 31 — 44 39
14. SK Bingol 34 9 12 13 31 — 42 39
15. SK Payas 34 7 14 13 26 — 40 35
16. Maltepe Istanbul 34 8 8 18 23 — 49 32
17. BB Denizli 34 4 10 20 26 — 54 22
18. SK Ordu 34 7 8 19 36 — 65 20

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Belediye Corum Altay Izmir 2-0 0-4 (prat.)
Bayrampasa Istanbul Sakarya Adapazari 0-1 0-4
SK Diyarbekir Genclerbirligi Darica 0-1 2-1
Kocaeli Izmit Demir Ankara 0-0 2-0
BBSK Manisa Silivri Istanbul 0-2 0-1
SK Catalca SK Erbaa 1-0 0-2 (prat.)

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Sakarya Adapazari SK Diyarbekir 2-1 (prat.)
Altay Izmir Kocaeli Izmit 1-1 (baud. 5-4)
SK Erbaa Silivri Istanbul 0-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3426-0=3426 wiki spaudos ženklai).