Turkijos III futbolo lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Turkijos III futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Turkijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Turkijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Turkijos futbolo taurė 2017–2018 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2018 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/3-lig/20172018/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BBSK Manisa 34 23 6 5 60 — 27 75
2. IOI Bayburt 34 17 11 6 51 — 33 62
3. SK Kemer 34 15 12 7 62 — 44 57
4. Bayrampasa Istanbul 34 16 9 9 43 — 34 57
5. SK Duzce 34 14 13 7 41 — 34 55
6. SK Of 34 16 7 11 41 — 27 55
7. HEA Istanbul 34 13 12 9 45 — 33 51
8. SK Erbaa 34 13 9 12 46 — 41 48
9. Petrol Batman 34 12 12 10 43 — 36 48
10. Yeni Altindag Ankara 34 11 9 14 42 — 44 42
11. SK Catalca 34 10 11 13 33 — 37 41
12. BSK Kozan 34 11 6 17 42 — 52 39
13. SK Yomra 34 9 10 15 23 — 42 37
14. BSK Erzin 34 10 6 18 35 — 53 36
15. BSK Bergama 34 8 10 16 35 — 54 34
16. SK Bingol 34 7 13 14 28 — 42 34
17. SK Orhangazi 34 6 13 15 34 — 52 31
18. Dardanel Canakkale 34 5 11 18 35 — 54 26

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Genclerbirligi Darica 34 21 9 4 64 — 18 72
2. Demir Ankara 34 22 5 7 60 — 31 71
3. SK Diyarbekir 34 19 7 8 63 — 40 64
4. SK Tire 34 16 13 5 52 — 28 61
5. 24 Erzincan 34 17 10 7 53 — 30 61
6. SK Pazar 34 16 10 8 47 — 36 58
7. Yeni Ordu 34 15 10 9 52 — 33 55
8. Bagcilar Istanbul 34 14 7 13 47 — 48 49
9. BB Van 34 14 7 13 56 — 47 49
10. SK Turgutlu 34 14 5 15 46 — 47 47
11. SK Golcuk 34 13 8 13 56 — 49 47
12. Erok Istanbul 34 13 7 14 42 — 37 46
13. SK Mugla 34 11 8 15 36 — 36 41
14. 1461 Trabzon 34 11 5 18 51 — 54 38
15. Ergene Velimese 34 8 13 13 38 — 43 37
16. SK Kirikhan 34 7 6 21 28 — 55 27
17. Yesil Bursa 34 5 7 22 24 — 55 22
18. Erciyes Kayseri 34 0 3 31 17 — 145 -6

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Utas Usak 34 19 11 4 57 — 26 68
2. Idman Yurdu Tarsus 34 17 10 7 60 — 36 61
3. Sultanbeyli Istanbul 34 16 10 8 52 — 34 58
4. SK Kizilcaboluk 34 14 14 6 54 — 39 56
5. BSK Elazig 34 14 10 10 43 — 40 52
6. Tepecik Istanbul 34 16 4 14 39 — 40 52
7. BSK Corum 34 10 18 6 51 — 39 48
8. SK Cizre 34 13 7 14 39 — 46 46
9. SK Duzyurt 34 11 12 11 48 — 50 45
10. Karakopru Sanliurfa 34 11 12 11 46 — 33 45
11. Karacabey Bursa 34 11 9 14 28 — 32 42
12. SK Payas 34 10 11 13 37 — 46 41
13. Kocaeli Izmit 34 9 13 12 35 — 42 40
14. Adliye Ankara 34 8 14 12 32 — 40 38
15. SK Osmaniye 34 8 14 12 37 — 49 38
16. SK Aydin 34 7 11 16 28 — 50 32
17. SK Tekirdag 34 8 6 20 42 — 64 30
18. SK Arsin 34 7 8 19 22 — 44 26

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SK Duzce IOI Bayburt 1-0 2-1
24 Erzincan Demir Ankara 1-0 0-3
SK Kizilcaboluk Sultanbeyli Istanbul 0-0 2-0
Bayrampasa Istanbul SK Kemer 3-0 1-1
BSK Elazig Idman Yurdu Tarsus 2-5 2-3
SK Tire SK Diyarbekir 1-0 0-4

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Demir Ankara SK Diyarbekir 3-1
Idman Yurdu Tarsus SK Kizilcaboluk 1-0
SK Duzce Bayrampasa Istanbul 2-3 (prat.)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3300-0=3300 wiki spaudos ženklai).