Turkijos II futbolo lyga 1993–1994 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1993–1994 m.
Varžybos Turkijos II futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 1993–1994 m.,
Turkijos II futbolo lyga 1993–1994 m.,
Turkijos futbolo taurė 1993–1994 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 1994 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/2-lig/19931994/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. 72 Batman 24 16 4 4 49 — 18 52
2. SK Sanliurfa 24 15 4 5 46 — 30 49
3. Petrol Batman 24 14 6 4 53 — 27 48
4. SK Elazig 24 13 5 6 43 — 28 44
5. SK Bingol 24 12 3 9 41 — 31 39
6. DSI Van 24 10 3 11 26 — 21 33
7. BSK Bismil 24 9 3 12 29 — 28 30
8. SK Ercis 24 8 6 10 23 — 25 30
9. BSK Yuksekova 24 9 3 12 25 — 35 30
10. SK Kiziltepe 24 8 3 13 35 — 45 27
11. SK Bitlis 24 8 2 14 23 — 41 26
12. SK Mardin 24 6 6 12 23 — 44 24
13. SK Cizre 24 3 2 19 11 — 54 11

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Rize 24 18 3 3 51 — 8 57
2. SK Erzincan 24 15 5 4 39 — 19 50
3. Sebat Akcaabat 24 13 4 7 38 — 24 43
4. Telekom Trabzon 24 11 6 7 30 — 21 39
5. IOI Artvin 24 12 3 9 35 — 28 39
6. SK Kars 24 12 1 11 37 — 44 37
7. SK Pazar 24 9 6 9 33 — 28 33
8. Artvin Hopa 24 9 6 9 33 — 29 33
9. SK Bayburt 24 9 5 10 30 — 24 32
10. 1926 Bulancak 24 9 3 12 33 — 38 30
11. Kanuni Trabzon 24 8 3 13 24 — 37 27
12. SK Cayeli 24 5 4 15 22 — 45 19
13. Aras Erzurum 24 1 1 22 4 — 64 4

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BSK Silifke 24 18 3 3 45 — 12 57
2. SK Kahramanmaras 24 15 4 5 38 — 14 49
3. Gazisehir Gaziantep 24 13 7 4 40 — 17 46
4. SK Kayseri 24 12 2 10 34 — 34 38
5. SK Osmaniye 24 10 6 8 45 — 31 36
6. BSK Kozan 24 9 5 10 44 — 39 32
7. BSK Kilis 24 9 4 11 32 — 38 31
8. SK Islahiye 24 7 9 8 26 — 34 30
9. SK Ceyhan 24 8 4 12 25 — 27 28
10. Polisgucu Adana 24 7 6 11 26 — 44 27
11. SK Nizip 24 7 5 12 29 — 43 26
12. SK Kirikhan 24 5 7 12 23 — 37 22
13. SK Besni 24 2 6 16 9 — 46 12

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Seker Ankara 24 16 6 2 42 — 10 54
2. BSK Nevsehir 24 16 5 3 44 — 21 53
3. Demir Ankara 24 13 7 4 50 — 24 46
4. MKE Kirikkale 24 13 6 5 38 — 23 45
5. 1959 Cubuk 24 11 7 6 36 — 26 40
6. BSK Beypazari 24 7 8 9 30 — 25 29
7. SK Nigde 24 8 5 11 32 — 35 29
8. SK Aksaray 24 7 8 9 23 — 30 29
9. Emniyet Ankara 24 7 7 10 31 — 36 28
10. SK Polatli 24 8 3 13 26 — 41 27
11. Keciorengucu Ankara 24 6 8 10 33 — 35 26
12. Tarim Ankara 24 5 8 11 37 — 44 23
13. DSI Ankara 24 0 0 24 0 — 72 0

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Kemer 24 15 4 5 45 — 19 49
2. Koy Hizmetleri Antalya 24 13 8 3 29 — 15 47
3. BSK Marmaris 24 11 5 8 37 — 28 38
4. SK Fethiye 24 10 7 7 30 — 33 37
5. Eti Aluminyum Seydisehir 24 10 5 9 33 — 28 35
6. SK Kusadasi 24 10 5 9 36 — 33 35
7. SK Karaman 24 8 8 8 38 — 27 32
8. SK Odemis 24 10 2 12 23 — 30 32
9. Yesilova Izmir 24 8 7 9 25 — 26 31
10. BSK Nazilli 24 9 3 12 24 — 32 30
11. Yeni Milas 24 8 5 11 29 — 35 29
12. Orman Antalya 24 6 8 10 24 — 37 26
13. SK Torbali 24 3 3 18 24 — 54 12

6 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Erdemir Eregli 24 19 4 1 48 — 10 61
2. 1966 Kastamonu 24 17 3 4 48 — 16 54
3. SK Mudurnu 24 11 4 9 26 — 21 37
4. SK Bartin 24 9 7 8 35 — 32 34
5. SK Erbaa 24 9 6 9 27 — 31 33
6. BSK Kilimli 24 8 7 9 30 — 31 31
7. SK Carsamba 24 8 7 9 30 — 32 31
8. Kadikoy Samsun 24 9 3 12 21 — 23 30
9. SK Tokat 24 8 5 11 29 — 29 29
10. SK Sivas 24 8 5 11 32 — 35 29
11. SK Merzifon 24 7 7 10 28 — 25 28
12. SK Bafra 24 5 10 9 21 — 42 25
13. Belde Carsamba 24 1 6 17 12 — 60 9

7 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Edirne
2. Gungoren Istanbul
3. Fatih Karagumruk
4. BSK Malkara
5. SK Tekirdag
6. Kucukcekmece Istanbul
7. Kucukkoy Istanbul
8. SK Babaeski
9. SK Luleburgaz
10. Kasimpasa Istanbul
11. SK Uzunkopru
12. SK Silivri
13. Ferikoy Istanbul

8 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Duzce
2. SK Inegol
3. Beylerbeyi Istanbul
4. Beykoz Istanbul
5. Anadolu Hisari Istanbul
6. SK Golcuk
7. Cengelkoy Istanbul
8. SK Gebze
9. SK Bilecik
10. OII Istanbul
11. Maltepe Istanbul
12. Genclerbirligi Darica
13. Vefa Istanbul

9 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Afyon
2. Linyit Soma
3. Sotes Soma
4. SK Bozuyuk
5. Linyit Tavsanli
6. Seker Eskisehir
7. Merinos Bursa
8. Demir Eskisehir
9. Sonmez Filament Bursa
10. SK Gonen
11. SK Karamursel
12. SK Karacabey
13. SK Mudanya

10 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Manisa
2. BSK Bergama
3. SK Mustafakemalpasa
4. SK Izmir
5. Yeni Bornova
6. SK Usak
7. Petkim Aliaga
8. Altinordu Izmir
9. Mensucat Manisa
10. SK Bandirma
11. BSK Edremit
12. SK Biga
13. SK Akhisar

Patekimo turnyras

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Linyit Soma SK Sanliurfa 1-0
SK Kahramanmaras BSK Bergama 2-0

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SK Erzincan Koy Hizmetleri Antalya 2-1
SK Inegol BSK Nevsehir 5-3
Linyit Soma Gungoren Istanbul 5-4
SK Kahramanmaras 1966 Kastamonu 3-1

III etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Linyit Soma SK Erzincan 1-0
SK Kahramanmaras SK Inegol 5-3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+6071-1=6070 wiki spaudos ženklai).