Turkijos II futbolo lyga 2000–2001 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2000–2001 m.
Varžybos Turkijos II futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2000–2001 m.,
Turkijos II futbolo lyga 2000–2001 m.,
Turkijos futbolo taurė 2000–2001 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/2-lig/20002001/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Mardin
2. Cudi Silopi
3. SK Hakkari
4. Amed Diyarbakir
5. Karsiyaka Batman
6. 72 Batman
7. Murat Genc
8. Demir Nusaybin
9. SK Mus
10. BSK Elazig
11. BSK Yuksekova
12. Telekom Diyarbakir
13. BSK Bismil
14. SK Kurtalan
15. Ozguzeldere Bitlis
16. Demir Batman

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Igdir
2. 1926 Bulancak
3. SK Erzincan
4. Telekom Trabzon
5. SK Pazar
6. SK Ordu
7. Caykur Derepazari
8. SK Bayburt
9. SK Giresun
10. SK Of
11. SK Unye
12. SK Carsamba
13. Demir Celik Divrigi
14. SK Arsin
15. Karabulak Genclik Agri
16. SK Terme
17. SK Dogubayazit

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Demir Adana
2. SK Kahramanmaras
3. SK Mezitli
4. Idman Yurdu Tarsus
5. BSK Sanliurfa
6. SK Adiyaman
7. Gaski Gaziantep
8. BSK Silifke
9. SK Nigde
10. SK Osmaniye
11. BSK Kilis
12. SK Iskenderun
13. SK Ceyhan
14. Korfez Iskenderun
15. BSK Nevsehir
16. BSK Malatya
17. BSK Kozan

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Tokat
2. Demir Ankara
3. SK Cankiri
4. Fener Zonguldak
5. Ego Ankara
6. SK Corum
7. SK Kirsehir
8. SK Keskin
9. Elektrik Kayseri
10. SK Merzifon
11. BSK Karadeniz Eregli
12. BSK Kilimli
13. 1966 Kastamonu
14. SK Akcakoca
15. SK Turhal
16. Altindag Ankara
17. Etimesgut Ankara

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Usak
2. SK Kutahya
3. Genpa Kepez
4. SK Alanya
5. Petrol Ofisi Ankara
6. SK Afyon
7. Keciorengucu Ankara
8. SK Aksaray
9. ESKI Eskisehir
10. Seker Eskisehir
11. SK Cubuk
12. ASKI Ankara
13. SK Karaman
14. SK Side
15. Eti Aluminyum Seydisehir
16. SK Kemer
17. Yol Konya

6 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Mustafakemalpasa
2. BSK Marmaris
3. SK Manisa
4. Petkim Izmir
5. SK Mugla
6. SK Aliaga
7. Merinos Bursa
8. SK Akhisar
9. BSK Bergama
10. Kagit Dalaman
11. Gucu Ayvalik
12. SK Torbali
13. SK Fethiye
14. SK Balikesir
15. SK Kusadasi
16. Linyit Soma
17. Yeni Milas

7 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maltepe Istanbul
2. SK Sapanca
3. SK Inegol
4. Eyup Istanbul
5. Beykoz Istanbul
6. SK Bilecik
7. Pendik Istanbul
8. Ayazaga Istanbul
9. SK Gebze
10. SK Yalova
11. SK Korfez
12. SK Izmit
13. Tofas Bursa
14. SK Mudurnu
15. Anadolu Uskudar
16. Nisantasi Istanbul

8 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Yildirim Bosna Istanbul
2. Kucukkoy Istanbul
3. Zeytinburnu Istanbul
4. Tepecik Istanbul
5. Fatih Karagumruk
6. Kasimpasa Istanbul
7. Beylerbeyi Istanbul
8. SK Bandirma
9. SK Tekirdag
10. SK Luleburgaz
11. Makel Bayrampasa
12. SK Edirne
13. Alibeykoy Istanbul
14. SK Gelibolu
15. Besyuzevler Istanbul
16. SK Gonen
17. SK Can

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4061-0=4061 wiki spaudos ženklai).