Turkijos II futbolo lyga 2007–2008 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2007–2008 m.
Varžybos Turkijos II futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2007–2008 m.,
Turkijos futbolo taurė 2007–2008 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2008 m.
http://int.soccerway.com/national/turkey/2-lig/2007-2008/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dardanel Canakkale 18 10 4 4 27 — 17 34
2. Gaziosmanpasa Istanbul 18 10 3 5 26 — 12 33
3. Gungoren Istanbul 18 9 4 5 24 — 15 31
4. Eyup Istanbul 18 9 3 6 23 — 13 30
5. Sariyer Istanbul 18 6 8 4 24 — 23 26
6. SK Bozuyuk 18 6 4 8 21 — 24 22
7. SK Inegol 18 5 5 8 20 — 22 20
8. SK Gebze 18 4 8 6 13 — 22 20
9. Zeytinburnu Istanbul 18 4 6 8 12 — 21 18
10. Fatih Karagumruk Istanbul 18 3 3 12 11 — 32 12

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. Gungoren Istanbul 14 6 4 4 44 — 27 53
4. Eyup Istanbul 14 6 2 6 44 — 35 50
5. SK Bozuyuk 14 8 4 2 39 — 33 50
6. Sariyer Istanbul 14 6 3 5 47 — 41 47
7. Zeytinburnu Istanbul 14 7 2 5 30 — 35 41
8. SK Gebze 14 6 3 5 32 — 43 41
9. SK Inegol 14 4 5 5 36 — 41 37
10. Fatih Karagumruk Istanbul 14 1 1 12 18 — 59 16

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Demir Adana 18 12 4 2 34 — 13 40
2. Idmanyurdu Mersin 18 12 3 3 24 — 11 39
3. SK Fethiye 18 10 5 3 32 — 20 35
4. SK Alanya 18 9 0 9 31 — 23 27
5. SK Turgutlu 18 8 2 8 30 — 30 26
6. Belediye Marmaris 18 6 6 6 12 — 13 24
7. Buca Izmir 18 7 2 9 22 — 21 23
8. SK Afyonkarahisar 18 4 5 9 13 — 27 17
9. SK Usak 18 3 4 11 19 — 40 13
10. SK Izmir 18 0 7 11 11 — 30 7

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. SK Alanya 14 9 3 2 55 — 34 57
4. Buca Izmir 14 7 6 1 42 — 28 50
5. SK Turgutlu 14 6 6 2 52 — 42 50
6. Belediye Marmaris 14 7 5 2 33 — 24 50
7. SK Fethiye 14 3 3 8 47 — 46 47
8. SK Afyonkarahisar 14 6 1 7 34 — 42 36
9. SK Izmir 14 4 3 7 28 — 50 22
10. SK Usak 14 0 1 13 27 — 86 14

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Turan Ankara 18 12 5 1 33 — 11 41
2. Pendik Istanbul 18 13 2 3 27 — 9 41
3. Turk Telekom Ankara 18 8 5 5 27 — 15 29
4. Bugsas Ankara 18 8 3 7 33 — 23 27
5. MKE Kirikkale 18 8 3 7 19 — 26 27
6. Alibeykoy Istanbul 18 5 5 8 22 — 29 20
7. SK Kirsehir 18 5 3 10 22 — 34 18
8. Kucukkoy Istanbul 18 5 2 11 16 — 24 17
9. Maltepe Istanbul 18 3 7 8 19 — 30 16
10. Tepecik Istanbul 18 3 5 10 17 — 34 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. Bugsas Ankara 14 6 5 3 50 — 33 50
4. Turk Telekom Ankara 14 5 3 6 50 — 37 47
5. Alibeykoy Istanbul 14 5 7 2 44 — 45 42
6. MKE Kirikkale 14 4 3 7 33 — 52 42
7. SK Kirsehir 14 6 4 4 40 — 45 40
8. Maltepe Istanbul 14 6 4 4 39 — 43 38
9. Kucukkoy Istanbul 14 5 3 6 35 — 47 35
10. Tepecik Istanbul 14 4 1 9 30 — 59 27

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Karabuk 18 11 5 2 43 — 15 38
2. SK Erzurum 18 10 2 6 24 — 19 32
3. SK Cankiri 18 9 5 4 27 — 25 32
4. SK Yozgat 18 8 3 7 29 — 22 27
5. SK Arsin 18 6 4 8 21 — 27 22
6. SK Pazar 18 5 6 7 22 — 23 21
7. Sebat Akcaabat 18 5 6 7 19 — 26 21
8. 1461 Trabzon 18 4 8 6 30 — 32 20
9. SK Arakli 18 5 3 10 17 — 30 18
10. 24 Erzincan 18 4 4 10 18 — 31 16

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. SK Cankiri 14 4 4 6 42 — 42 48
4. SK Arsin 14 6 3 5 39 — 40 43
5. Sebat Akcaabat 14 6 4 4 38 — 41 43
6. 1461 Trabzon 14 6 4 4 52 — 52 42
7. SK Yozgat 14 3 5 6 47 — 40 41
8. SK Pazar 14 5 4 5 40 — 45 40
9. SK Arakli 14 6 4 4 30 — 43 40
10. 24 Erzincan 14 6 0 8 41 — 59 34

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Adana 18 10 4 4 25 — 17 34
2. Idman Yurdu Tarsus 18 8 9 1 29 — 15 33
3. Korfez Iskenderun 18 8 7 3 18 — 11 31
4. Gaski Gaziantep 18 7 6 5 22 — 20 27
5. SK Sanliurfa 18 5 10 3 15 — 10 25
6. Belediye Sanliurfa 18 6 5 7 23 — 23 23
7. Amed Diyarbakir 18 4 6 8 16 — 25 18
8. SK Adiyaman 18 2 9 7 15 — 24 15
9. SK Kahramanmaras 18 3 6 9 15 — 25 15
10. SK Hatay 18 2 8 8 15 — 23 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. Korfez Iskenderun 14 5 7 2 35 — 23 53
4. Gaski Gaziantep 14 5 3 6 41 — 39 45
5. SK Sanliurfa 14 5 4 5 33 — 30 44
6. Amed Diyarbakir 14 6 4 4 39 — 38 40
7. SK Adiyaman 14 7 4 3 31 — 38 40
8. SK Kahramanmaras 14 6 6 2 37 — 37 39
9. Belediye Sanliurfa 14 4 4 6 39 — 49 39
10. SK Hatay 14 1 2 11 27 — 50 19

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Adana 18 11 2 5 31 — 21 35
2. SK Karabuk 18 10 4 4 28 — 12 34
3. Demir Adana 18 10 3 5 27 — 19 33
4. Turan Ankara 18 9 3 6 27 — 20 30
5. Gaziosmanpasa Istanbul 18 8 3 7 13 — 19 27
6. Idmanyurdu Mersin 18 6 5 7 18 — 19 23
7. SK Erzurum 18 6 1 11 15 — 29 19
8. Idman Yurdu Tarsus 18 4 5 9 18 — 23 17
9. Dardanel Canakkale 18 4 5 9 12 — 19 17
10. Pendik Istanbul 18 3 7 8 21 — 29 16

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Turan Ankara 1              
Gungoren Istanbul 2       11 m  
          Gungoren Istanbul 1 5  
        Bugsas Ankara 1 3  
Gaziosmanpasa Istanbul 0              
Bugsas Ankara 1              
                   
                 
Demir Adana 1              
Korfez Iskenderun 0 prat.          
          Demir Adana 3  
        SK Cankiri 0 prat.  
SK Alanya 0              
SK Cankiri 3              
                   
    Finalas  
                   
    2008-05-30  
    Gungoren Istanbul Demir Adana  
   
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
     


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 98% (+5809-14=5795 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 2% (+137-0=137 wiki spaudos ženklai).