Turkijos II futbolo lyga 2008–2009 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2008–2009 m.
Varžybos Turkijos II futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2008–2009 m.,
Turkijos futbolo taurė 2008–2009 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2009 m.
http://int.soccerway.com/national/turkey/2-lig/2008-2009/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Eyup Istanbul 20 9 8 3 29 — 16 35
2. Kocaeli Birlik Korfez 20 10 3 7 27 — 23 33
3. Pendik Istanbul 20 9 3 8 26 — 20 30
4. Sariyer Istanbul 20 7 7 6 27 — 28 28
5. Bugsas Ankara 20 8 3 9 27 — 29 27
6. Dardanel Canakkale 20 7 5 8 25 — 22 26
7. SK Gebze 20 7 5 8 19 — 28 26
8. Genclerbirligi Darica 20 6 7 7 22 — 22 25
9. SK Bozuyuk 20 6 6 8 26 — 27 24
10. Gaziosmanpasa Istanbul 20 5 9 6 19 — 24 24
11. Beylerbeyi Istanbul 20 6 4 10 21 — 29 22

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. Dardanel Canakkale 16 8 5 3 55 — 41 55
4. SK Gebze 16 7 4 5 38 — 44 51
5. Sariyer Istanbul 16 6 4 6 51 — 52 50
6. Pendik Istanbul 16 5 4 7 46 — 41 49
7. SK Bozuyuk 16 7 4 5 44 — 45 49
8. Gaziosmanpasa Istanbul 16 6 5 5 38 — 36 47
9. Bugsas Ankara 16 5 5 6 40 — 44 47
10. Genclerbirligi Darica 16 5 2 9 40 — 48 42
11. Beylerbeyi Istanbul 16 6 1 9 49 — 67 41

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Buca Izmir 20 14 3 3 48 — 25 45
2. Idman Yurdu Tarsus 20 11 5 4 43 — 24 38
3. BB Denizli 20 8 7 5 30 — 27 31
4. SK Turgutlu 20 8 6 6 30 — 27 30
5. Demir Adana 20 7 8 5 27 — 19 29
6. Belediye Akhisar 20 6 8 6 26 — 29 26
7. SK Fethiye 20 7 4 9 26 — 28 25
8. Belediye Marmaris 20 6 6 8 28 — 28 24
9. Altinordu Izmir 20 7 3 10 24 — 38 24
10. SK Alanya 20 5 5 10 28 — 32 20
11. SK Afyonkarahisar 20 2 3 15 13 — 46 9

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. SK Turgutlu 16 8 4 4 49 — 38 58
4. BB Denizli 16 7 6 3 53 — 45 58
5. SK Alanya 16 9 5 2 59 — 47 52
6. Demir Adana 16 5 6 5 46 — 39 50
7. Belediye Akhisar 16 4 8 4 36 — 41 46
8. SK Fethiye 16 5 5 6 46 — 51 45
9. Belediye Marmaris 16 4 7 5 39 — 41 43
10. Altinordu Izmir 16 3 10 3 38 — 52 43
11. SK Afyonkarahisar 16 1 1 14 21 — 75 13

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Beykoz Istanbul 20 10 7 3 24 — 15 37
2. Idmanyurdu Mersin 20 9 8 3 30 — 17 35
3. Zeytinburnu Istanbul 20 8 6 6 21 — 19 30
4. Anadolu Selcuk Konya 20 6 9 5 22 — 21 27
5. Turk Telekom Ankara 20 6 8 6 18 — 16 26
6. SK Kirsehir 20 6 8 6 16 — 17 26
7. SK Istanbul 20 6 7 7 19 — 17 25
8. MKE Kirikkale 20 5 8 7 19 — 22 23
9. Turan Ankara 20 3 11 6 18 — 22 20
10. Maltepe Istanbul 20 5 5 10 18 — 35 20
11. Alibeykoy Istanbul 20 2 11 7 17 — 21 17

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. Anadolu Selcuk Konya 16 10 3 3 48 — 33 60
4. SK Kirsehir 16 8 3 5 46 — 31 53
5. Zeytinburnu Istanbul 16 5 6 5 43 — 39 51
6. Turan Ankara 16 9 3 4 44 — 38 50
7. Turk Telekom Ankara 16 6 4 6 38 — 36 48
8. SK Istanbul 16 6 5 5 35 — 37 48
9. MKE Kirikkale 16 6 5 5 37 — 41 46
10. Maltepe Istanbul 16 5 1 10 33 — 62 36
11. Alibeykoy Istanbul 16 1 2 13 26 — 55 22

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Tokat 20 12 4 4 37 — 18 40
2. SK Corum 20 11 6 3 31 — 14 39
3. SK Cankiri 20 11 4 5 28 — 21 37
4. 1461 Trabzon 20 10 4 6 32 — 23 34
5. SK Of 20 7 8 5 31 — 25 29
6. SK Kars 20 7 5 8 29 — 28 26
7. SK Erzurum 20 7 4 9 24 — 31 25
8. Sebat Akcaabat 20 6 6 8 16 — 22 24
9. SK Pazar 20 6 6 8 23 — 31 24
10. SK Arsin 20 3 5 12 23 — 40 14
11. SK Yozgat 20 1 6 13 18 — 39 9

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. 1461 Trabzon 16 10 4 2 64 — 37 68
4. SK Cankiri 16 5 4 7 53 — 42 56
5. SK Kars 16 8 3 5 62 — 48 53
6. Sebat Akcaabat 16 8 4 4 43 — 41 52
7. SK Of 16 6 4 6 54 — 46 51
8. SK Pazar 16 6 5 5 47 — 54 47
9. SK Erzurum 16 6 4 6 50 — 61 47
10. SK Arsin 16 5 1 10 50 — 83 30
11. SK Yozgat 16 1 5 10 30 — 77 17

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BB Van 18 10 3 5 27 — 16 33
2. Amed Diyarbakir 18 10 3 5 27 — 19 33
3. SK Sanliurfa 18 9 2 7 21 — 19 29
4. SK Adiyaman 18 9 2 7 24 — 23 29
5. Korfez Iskenderun 18 8 4 6 25 — 21 28
6. Gaski Gaziantep 18 8 4 6 21 — 17 28
7. SK Mardin 18 6 4 8 23 — 22 22
8. Belediye Sanliurfa 18 6 4 8 19 — 28 22
9. SK Elazig 18 5 4 9 14 — 24 19
10. Yeni Malatya 18 3 2 13 14 — 26 11

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. SK Sanliurfa 14 7 5 2 47 — 35 55
4. SK Adiyaman 14 6 5 3 47 — 41 52
5. SK Mardin 14 7 6 1 40 — 29 49
6. Korfez Iskenderun 14 5 6 3 42 — 37 49
7. SK Elazig 14 8 2 4 30 — 32 45
8. Gaski Gaziantep 14 5 1 8 31 — 34 44
9. Belediye Sanliurfa 14 3 1 10 30 — 46 32
10. Yeni Malatya 14 1 2 11 23 — 55 16

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Buca Izmir 18 11 4 3 34 — 21 37
2. Idmanyurdu Mersin 18 9 4 5 26 — 14 31
3. SK Tokat 18 8 5 5 27 — 28 29
4. Idman Yurdu Tarsus 18 7 7 4 34 — 27 28
5. SK Corum 18 7 6 5 24 — 21 27
6. BB Van 18 7 5 6 22 — 27 26
7. Kocaeli Birlik Korfez 18 5 7 6 19 — 24 22
8. Beykoz Istanbul 18 5 5 8 26 — 23 20
9. Eyup Istanbul 18 4 7 7 24 — 28 19
10. Amed Diyarbakir 18 0 4 14 14 — 37 4

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
1461 Trabzon 0              
Dardanel Canakkale 2          
          Dardanel Canakkale 4  
        BB Denizli 1 prat.  
BB Denizli 1              
SK Tokat 0              
                   
                 
Idman Yurdu Tarsus 2              
SK Corum 0          
          Idman Yurdu Tarsus 3  
        Anadolu Selcuk Konya 1  
SK Sanliurfa 2              
Anadolu Selcuk Konya 3 prat.              
                   
    Finalas  
                   
    2009-05-31  
    Dardanel Canakkale Idman Yurdu Tarsus  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
0
 
     


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 98% (+6161-10=6151 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 2% (+138-0=138 wiki spaudos ženklai).