Turkijos II futbolo lyga 2009–2010 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2009–2010 m.
Varžybos Turkijos II futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2009–2010 m.,
Turkijos III futbolo lyga 2009–2010 m.,
Turkijos futbolo taurė 2009–2010 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2010 m.
http://int.soccerway.com/national/turkey/2-lig/2009-2010/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Turk Telekom Ankara 20 11 5 4 33 — 22 38
2. Gungoren Istanbul 20 10 5 5 30 — 25 35
3. Kocaeli Birlik Korfez 20 7 9 4 29 — 21 30
4. Pendik Istanbul 20 8 5 7 26 — 25 29
5. SK Gebze 20 8 5 7 31 — 26 29
6. Linyit Tavsanli 20 7 7 6 26 — 16 28
7. SK Bozuyuk 20 7 6 7 36 — 33 27
8. SK Yalova 20 6 8 6 30 — 30 26
9. Sakarya Adapazari 20 5 5 10 23 — 26 20
10. Zeytinburnu Istanbul 20 4 7 9 21 — 42 19
11. Beykoz Istanbul 20 3 6 11 17 — 36 15

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. Linyit Tavsanli 16 10 3 3 58 — 30 61
4. Kocaeli Birlik Korfez 16 7 3 6 52 — 40 54
5. SK Gebze 16 7 3 6 52 — 49 53
6. Pendik Istanbul 16 5 6 5 48 — 47 50
7. Sakarya Adapazari 16 8 4 4 50 — 43 48
8. SK Bozuyuk 16 5 5 6 61 — 56 47
9. SK Yalova 16 5 4 7 52 — 58 45
10. Beykoz Istanbul 16 5 3 8 35 — 67 33
11. Zeytinburnu Istanbul 16 3 3 10 39 — 73 31

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Belediye Akhisar 20 12 7 1 41 — 17 43
2. Goztepe Izmir 20 9 7 4 20 — 14 34
3. SK Turgutlu 20 9 6 5 25 — 17 33
4. SK Alanya 20 8 6 6 24 — 26 30
5. Anadolu Selcuk Konya 20 6 11 3 32 — 18 29
6. Eyup Istanbul 20 8 5 7 20 — 21 29
7. Sariyer Istanbul 20 6 7 7 23 — 28 25
8. SK Istanbul 20 5 5 10 25 — 33 20
9. Tepecik Istanbul 20 5 4 11 26 — 33 19
10. SK Fethiye 20 4 6 10 17 — 31 18
11. BB Denizli 20 3 6 11 24 — 39 15

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. Eyup Istanbul 16 9 3 4 42 — 32 59
4. Anadolu Selcuk Konya 16 8 5 3 59 — 30 58
5. SK Turgutlu 16 6 0 10 46 — 51 51
6. Sariyer Istanbul 16 8 1 7 45 — 45 50
7. SK Fethiye 16 8 4 4 41 — 50 46
8. SK Alanya 16 3 5 8 47 — 60 44
9. Tepecik Istanbul 16 8 1 7 47 — 53 44
10. SK Istanbul 16 5 3 8 50 — 59 38
11. BB Denizli 16 4 4 8 40 — 67 31

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Turan Ankara 22 13 5 4 40 — 19 44
2. SK Tokat 22 13 4 5 33 — 18 43
3. SK Corum 22 11 7 4 29 — 16 40
4. Bugsas Ankara 22 11 6 5 35 — 17 39
5. 1461 Trabzon 22 10 5 7 34 — 30 35
6. SK Cankiri 22 9 5 8 25 — 24 32
7. Sebat Akcaabat 22 8 4 10 26 — 36 28
8. SK Golbasi 22 7 6 9 24 — 23 27
9. SK Kars 22 8 3 11 33 — 27 27
10. SK Of 22 6 6 10 27 — 40 24
11. SK Kirsehir 22 5 6 11 24 — 34 21
12. SK Erzurum 22 0 5 17 7 — 53 2

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
4. 1461 Trabzon 16 10 3 3 60 — 37 68
5. Bugsas Ankara 16 8 3 5 60 — 34 66
6. Sebat Akcaabat 16 9 1 6 52 — 59 56
7. SK Of 16 9 3 4 50 — 54 54
8. SK Cankiri 16 6 2 8 43 — 39 52
9. SK Golbasi 16 6 6 4 42 — 39 51
10. SK Kars 16 6 6 4 52 — 41 51
11. SK Kirsehir 16 4 4 8 46 — 57 37
11. SK Erzurum 16 0 0 16 7 — 101 -1

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Sanliurfa 20 11 6 3 34 — 20 39
2. Korfez Iskenderun 20 11 5 4 30 — 16 38
3. Demir Adana 20 9 7 4 36 — 22 34
4. Idman Yurdu Tarsus 20 8 9 3 34 — 25 33
5. SK Mardin 20 9 5 6 30 — 16 32
6. SK Adiyaman 20 7 6 7 15 — 15 27
7. SK Kahramanmaras 20 7 4 9 22 — 28 25
8. BB Van 20 7 4 9 22 — 33 25
9. Amed Diyarbakir 20 5 6 9 17 — 28 21
10. SK Malatya 20 2 6 12 8 — 29 12
11. SK Elazig 20 2 6 12 19 — 35 12

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. Demir Adana 16 8 3 5 64 — 42 61
4. SK Adiyaman 16 10 3 3 42 — 26 60
5. BB Van 16 11 2 3 55 — 45 60
6. Idman Yurdu Tarsus 16 5 6 5 51 — 42 54
7. SK Elazig 16 9 6 1 44 — 46 45
8. SK Mardin 16 2 6 8 45 — 37 44
9. Amed Diyarbakir 16 6 4 6 38 — 53 43
10. SK Kahramanmaras 16 1 5 10 38 — 63 33
11. SK Malatya 16 1 3 12 16 — 67 18

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Gungoren Istanbul 16 9 4 3 22 — 13 31
2. Belediye Akhisar 16 9 3 4 23 — 15 30
3. SK Tokat 16 7 3 6 18 — 16 24
4. Korfez Iskenderun 16 6 5 5 20 — 16 23
5. Turk Telekom Ankara 16 7 1 8 18 — 19 22
6. SK Corum 16 6 4 6 22 — 25 22
7. Turan Ankara 16 5 3 8 15 — 24 18
8. Goztepe Izmir 16 4 4 8 13 — 16 16
9. SK Sanliurfa 16 3 5 8 21 — 28 14

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
  11 m              
1461 Trabzon 1 4              
SK Corum 1 2          
          1461 Trabzon 0  
  11 m     Linyit Tavsanli 1  
Demir Adana 0 3              
Linyit Tavsanli 0 5              
                   
                 
SK Tokat 1              
Turk Telekom Ankara 0       11 m  
          SK Tokat 0 1  
  11 m     Eyup Istanbul 0 3  
Eyup Istanbul 1 5              
Korfez Iskenderun 1 4              
                   
    Finalas  
                   
    2010-05-30  
    Linyit Tavsanli Eyup Istanbul  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
1
 
     


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 98% (+5144-7=5137 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+138-0=138 wiki spaudos ženklai).