Turkijos I futbolo lyga 1992–1993 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
'
1992–1993 m.
Varžybos Turkijos I futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 1992–1993 m.,
Turkijos I futbolo lyga 1992–1993 m.,
Turkijos II futbolo lyga 1992–1993 m.,
Turkijos futbolo taurė 1992–1993 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 1993 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/1-lig/19921993/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zeytinburnu Istanbul 20 11 5 4 21 — 10 38
2. Sakarya Adapazari 20 11 4 5 38 — 20 37
3. SK Kartal 20 10 7 3 33 — 15 37
4. SK Istanbul 20 8 7 5 26 — 23 31
5. SK Inegol 20 7 6 7 21 — 21 27
6. SK Yalova 20 7 4 9 24 — 30 25
7. Eyup Istanbul 20 7 2 11 19 — 33 23
8. SK Bandirma 20 5 7 8 22 — 30 22
9. Kucukcekmece Istanbul 20 5 6 9 21 — 34 21
10. Gaziosmanpasa Istanbul 20 5 5 10 28 — 31 20
11. Uskudar Anadolu Istanbul 20 5 5 10 20 — 26 20

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. Uskudar Anadolu Istanbul 16 8 4 4 17 — 15 28
4. Gaziosmanpasa Istanbul 16 8 3 5 13 — 12 27
5. Eyup Istanbul 16 7 4 5 14 — 10 25
6. SK Bandirma 16 7 2 7 24 — 19 23
7. SK Yalova 16 6 5 5 13 — 16 23
8. SK Istanbul 16 4 6 6 17 — 14 18
9. SK Inegol 16 4 6 6 18 — 17 18
10. Kucukcekmece Istanbul 16 4 6 6 15 — 23 18
11. SK Kartal 16 2 8 6 14 — 19 14

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Denizli 20 13 2 5 33 — 16 41
2. Goztepe Izmir 20 10 5 5 31 — 21 35
3. Gucu Ayvalik 20 11 2 7 33 — 26 35
4. SK Balikesir 20 10 1 9 32 — 34 31
5. SK Soke 20 10 0 10 30 — 31 30
6. Buca Izmir 20 7 7 6 21 — 21 28
7. SK Izmir 20 8 2 10 28 — 35 26
8. Yeni Salihli 20 8 1 11 37 — 38 25
9. BSK Nazilli 20 6 4 10 27 — 29 22
10. SK Mugla 20 6 3 11 28 — 37 21
11. SK Manisa 20 6 3 11 23 — 35 21

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. SK Balikesir 16 8 4 4 33 — 23 28
4. SK Mugla 16 7 6 3 30 — 19 27
5. SK Manisa 16 8 2 6 25 — 24 26
6. Buca Izmir 16 7 3 6 16 — 14 24
7. Yeni Salihli 16 6 5 5 15 — 16 23
8. SK Soke 16 5 7 4 18 — 19 22
9. BSK Nazilli 16 5 5 6 19 — 22 20
10. Gucu Ayvalik 16 4 4 8 19 — 22 16
11. SK Izmir 16 3 2 11 20 — 36 11

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Antalya 18 12 5 1 39 — 6 41
2. Idman Yurdu Mersin 18 12 3 3 44 — 19 39
3. SK Bolu 18 10 4 4 30 — 16 34
4. SK Alanya 18 7 5 6 21 — 18 26
5. PTT Ankara 18 7 3 8 33 — 26 24
6. Keciorengucu Ankara 18 6 6 6 26 — 34 24
7. Idman Yurdu Tarsus 18 5 4 9 19 — 23 19
8. SK Kutahya 18 5 4 9 20 — 36 19
9. SK Isparta 18 2 6 10 17 — 32 12
10. SK Mudurnu 18 2 4 12 10 — 49 10

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. SK Isparta 14 7 5 2 19 — 8 26
4. SK Bolu 14 6 4 4 25 — 16 22
5. Idman Yurdu Tarsus 14 4 8 2 13 — 9 20
6. SK Kutahya 14 5 5 4 9 — 11 20
7. SK Alanya 14 5 4 5 14 — 14 19
8. PTT Ankara 14 3 6 5 9 — 11 15
9. Keciorengucu Ankara 14 2 7 5 13 — 15 13
10. SK Mudurnu 14 2 5 7 5 — 23 11

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Samsun 20 14 6 0 56 — 16 48
2. Kardemir Karabuk 20 12 4 4 37 — 23 40
3. Fener Zonguldak 20 12 3 5 42 — 29 39
4. Petrol Ofisi Ankara 20 9 5 6 29 — 20 32
5. SK Ordu 20 8 5 7 28 — 25 29
6. SK Rize 20 8 4 8 25 — 31 28
7. SK Erzurum 20 7 5 8 38 — 42 26
8. AS Yozgat 20 4 6 10 20 — 27 18
9. SK Unye 20 4 4 12 18 — 36 16
10. SK Bafra 20 3 5 12 19 — 46 14
11. Sebat Akcaabat 20 2 7 11 18 — 35 13

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. SK Unye 16 8 7 1 32 — 18 31
4. Sebat Akcaabat 16 8 3 5 28 — 22 27
5. AS Yozgat 16 7 3 6 22 — 25 24
6. Petrol Ofisi Ankara 16 5 7 4 24 — 17 22
7. SK Ordu 16 5 5 6 24 — 17 20
8. Fener Zonguldak 16 5 5 6 19 — 17 20
9. SK Erzurum 16 5 5 6 15 — 19 20
10. SK Bafra 16 4 5 7 12 — 30 17
11. SK Rize 16 3 4 9 17 — 28 13

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Siirt 18 11 5 2 33 — 17 38
2. SK Malatya 18 10 7 1 29 — 7 37
3. Demir Adana 18 11 4 3 36 — 20 37
4. SK Adana 18 7 4 7 32 — 26 25
5. SK Iskenderun 18 6 6 6 22 — 19 24
6. SK Diyarbakir 18 6 4 8 36 — 38 22
7. SK Van 18 5 4 9 23 — 30 19
8. 72 Batman 18 5 4 9 22 — 31 19
9. SK Kahramanmaras 18 4 2 12 19 — 27 14
10. SK Mus 18 4 2 12 12 — 49 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. SK Mus 14 8 2 4 15 — 16 26
4. SK Van 14 7 3 4 15 — 8 24
5. SK Kahramanmaras 14 6 4 4 13 — 9 22
6. SK Diyarbakir 14 5 6 3 23 — 16 21
7. SK Adana 14 6 2 6 17 — 13 20
8. SK Iskenderun 14 5 4 5 17 — 15 19
9. 72 Batman 14 2 5 7 17 — 31 11
10. Demir Adana 14 1 6 7 12 — 21 9

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Samsun 18 12 3 3 36 — 20 39
2. Zeytinburnu Istanbul 18 11 2 5 29 — 16 35
3. Kardemir Karabuk 18 10 5 3 26 — 14 35
4. SK Denizli 18 10 2 6 30 — 20 32
5. Idman Yurdu Mersin 18 8 3 7 25 — 21 27
6. SK Antalya 18 5 6 7 19 — 18 21
7. Sakarya Adapazari 18 6 2 10 27 — 39 20
8. SK Siirt 18 4 6 8 18 — 26 18
9. Goztepe Izmir 18 4 1 13 13 — 33 13
10. SK Malatya 18 2 6 10 15 — 31 12

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 98% (+4756-0=4756 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 2% (+93-0=93 wiki spaudos ženklai).