Turkijos I futbolo lyga 1993–1994 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1993–1994 m.
Varžybos Turkijos I futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 1993–1994 m.,
Turkijos II futbolo lyga 1993–1994 m.,
Turkijos futbolo taurė 1993–1994 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 1994 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/1-lig/19931994/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sakarya Adapazari 18 11 4 3 20 — 8 37
2. Bakirkoy Istanbul 18 10 5 3 33 — 15 35
3. SK Istanbul 18 10 4 4 38 — 13 34
4. SK Kartal 18 8 5 5 23 — 14 29
5. Gaziosmanpasa Istanbul 18 6 4 8 12 — 21 22
6. Uskudar Anadolu Istanbul 18 4 7 7 14 — 21 19
7. Basaksehir Istanbul 18 3 8 7 16 — 25 17
8. 1947 Corlu 18 3 8 7 17 — 23 17
9. SK Yalova 18 3 7 8 13 — 26 16
10. Eyup Istanbul 18 3 6 9 11 — 31 15

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. SK Istanbul 14 7 5 2 31 — 15 26
4. Uskudar Anadolu Istanbul 14 6 4 4 21 — 24 22
5. Basaksehir Istanbul 14 6 4 4 19 — 11 22
6. 1947 Corlu 14 7 1 6 15 — 21 22
7. SK Yalova 14 5 4 5 19 — 19 19
8. Gaziosmanpasa Istanbul 14 5 2 7 21 — 27 17
9. SK Kartal 14 3 4 7 24 — 23 13
10. Eyup Istanbul 14 2 6 6 11 — 21 12

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Turgutlu 18 9 5 4 25 — 19 32
2. SK Aydin 18 10 1 7 25 — 22 31
3. Dardanel Canakkale 18 8 4 6 36 — 25 28
4. SK Balikesir 18 8 3 7 26 — 22 27
5. SK Mugla 18 8 3 7 28 — 23 27
6. Goztepe Izmir 18 8 2 8 25 — 26 26
7. Yeni Salihli 18 7 5 6 20 — 26 26
8. SK Soke 18 5 7 6 25 — 29 22
9. Buca Izmir 18 3 6 9 20 — 29 15
10. Gucu Ayvalik 18 3 6 9 19 — 28 15

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. Dardanel Canakkale 14 8 3 3 28 — 11 27
4. Goztepe Izmir 14 6 5 3 17 — 13 23
5. Buca Izmir 14 6 5 3 21 — 19 23
6. Yeni Salihli 14 5 5 4 15 — 18 20
7. SK Mugla 14 5 4 5 16 — 20 19
8. SK Balikesir 14 3 7 4 13 — 13 16
9. SK Soke 14 3 5 6 12 — 17 14
10. Gucu Ayvalik 14 2 2 10 13 — 24 8

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Denizli 18 12 3 3 37 — 18 39
2. SK Antalya 18 10 6 2 37 — 17 36
3. SK Konya 18 10 2 6 33 — 23 32
4. SK Eskisehir 18 10 1 7 32 — 27 31
5. SK Isparta 18 6 5 7 26 — 20 23
6. Idman Yurdu Tarsus 18 5 7 6 24 — 20 22
7. SK Alanya 18 6 3 9 22 — 37 21
8. Idman Yurdu Mersin 18 3 8 7 19 — 26 17
9. AS Yozgat 18 4 4 10 22 — 42 16
10. SK Kutahya 18 3 3 12 13 — 35 12

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. SK Konya 14 8 4 2 27 — 8 28
4. Idman Yurdu Mersin 14 6 6 2 18 — 8 24
5. SK Alanya 14 6 6 2 12 — 12 24
6. Idman Yurdu Tarsus 14 6 4 4 13 — 8 22
7. SK Eskisehir 14 5 5 4 20 — 11 20
8. AS Yozgat 14 4 2 8 13 — 28 14
9. SK Isparta 14 3 5 6 9 — 15 14
10. SK Kutahya 14 1 2 11 8 — 30 5

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Bolu 18 11 4 3 33 — 12 37
2. Petrol Ofisi Ankara 18 11 3 4 38 — 19 36
3. Yeni Sincan 18 7 6 5 26 — 22 27
4. SK Erzurum 18 6 8 4 21 — 21 26
5. Fener Zonguldak 18 7 4 7 17 — 16 25
6. SK Giresun 18 7 4 7 28 — 31 25
7. PTT Ankara 18 5 9 4 29 — 25 24
8. SK Ordu 18 6 4 8 25 — 31 22
9. SK Corum 18 4 5 9 15 — 26 17
10. SK Unye 18 1 3 14 15 — 44 6

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. SK Ordu 14 9 2 3 20 — 13 29
4. SK Erzurum 14 8 4 2 23 — 12 28
5. SK Corum 14 7 4 3 15 — 10 25
6. Fener Zonguldak 14 6 4 4 19 — 15 22
7. SK Giresun 14 4 3 7 15 — 20 15
8. PTT Ankara 14 4 3 7 15 — 24 15
9. Yeni Sincan 14 3 3 8 16 — 22 12
10. SK Unye 14 2 3 9 21 — 28 9

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Demir Adana 18 12 2 4 38 — 12 38
2. SK Van 18 11 4 3 25 — 15 37
3. SK Hatay 18 11 3 4 36 — 15 36
4. SK Adana 18 8 3 7 30 — 22 27
5. SK Diyarbakir 18 8 3 7 32 — 32 27
6. SK Siirt 18 7 2 9 21 — 30 23
7. SK Adiyaman 18 5 4 9 20 — 31 19
8. SK Iskenderun 18 5 2 11 19 — 24 17
9. SK Malatya 18 5 2 11 13 — 28 17
10. SK Mus 18 5 1 12 17 — 42 16

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. SK Malatya 14 7 3 4 18 — 14 24
4. SK Adiyaman 14 7 3 4 21 — 20 24
5. SK Siirt 14 6 4 4 25 — 17 22
6. SK Mus 14 6 4 4 12 — 12 22
7. SK Hatay 14 5 3 6 21 — 17 18
8. SK Adana 14 4 5 5 16 — 16 17
9. SK Diyarbakir 14 4 2 8 19 — 28 14
10. SK Iskenderun 14 4 2 8 17 — 25 14

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Petrol Ofisi Ankara 18 11 2 5 25 — 14 35
2. SK Denizli 18 11 2 5 36 — 27 35
3. SK Van 18 9 1 8 19 — 21 28
4. Bakirkoy Istanbul 18 8 3 7 23 — 16 27
5. Demir Adana 18 8 2 8 20 — 19 26
6. SK Antalya 18 7 2 9 28 — 26 23
7. Sakarya Adapazari 18 5 7 6 16 — 18 22
8. SK Aydin 18 6 3 9 20 — 33 21
9. SK Bolu 18 4 7 7 14 — 20 19
10. SK Turgutlu 18 5 3 10 15 — 22 18

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 98% (+4466-0=4466 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 2% (+93-0=93 wiki spaudos ženklai).