Ukrainos II futbolo lyga 2012–2013 m.
Wikipedia
Grupa A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Desna Cernigiv | 20 | 14 | 6 | 0 | 35 — 12 | 48 | ||
2. | Niva Ternopil | 20 | 11 | 5 | 4 | 29 — 17 | 38 | ||
3. | FK Ternopil | 20 | 11 | 2 | 7 | 31 — 20 | 35 | ||
4. | Slavutic Cerkasi | 20 | 10 | 4 | 6 | 26 — 18 | 34 | ||
5. | Skala Strij | 20 | 9 | 6 | 5 | 19 — 15 | 33 | ||
6. | Real Farm Uzne | 20 | 8 | 6 | 6 | 23 — 25 | 30 | ||
7. | Kristal Herson | 20 | 6 | 2 | 12 | 23 — 31 | 20 | ||
8. | Ednist Pliski | 20 | 5 | 5 | 10 | 17 — 30 | 20 | ||
9. | Obolon-2 Kiiv | 20 | 5 | 3 | 12 | 21 — 30 | 18 | ||
10. | Podilla Hmelnickij | 20 | 4 | 5 | 11 | 12 — 22 | 17 | ||
11. | SKA Odesa | 20 | 4 | 2 | 14 | 17 — 33 | 14 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Grupa A) |
V |
1. | Desna Cernigiv | 30 | 20 | 9 | 1 | 55 — 22 | 69 | ||
2. | Niva Ternopil | 30 | 16 | 9 | 5 | 47 — 22 | 57 | ||
3. | Slavutic Cerkasi | 30 | 15 | 7 | 8 | 47 — 28 | 52 | ||
4. | FK Ternopil | 30 | 15 | 4 | 11 | 43 — 34 | 49 | ||
5. | Skala Strij | 30 | 10 | 7 | 13 | 25 — 41 | 37 | ||
6. | Real Farm Uzne | 30 | 9 | 9 | 12 | 35 — 49 | 36 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Grupa A) |
V |
7. | Energia Nova Kahovka | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 — 3 | 18 | ||
8. | Kristal Herson | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 — 7 | 12 | ||
9. | Zemcuzina Alta | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 — 10 | 4 | ||
10. | Podilla Hmelnickij | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 — 13 | 1 | ||
11. | Ednist Pliski | — | pasitraukė po I etapo | ||||||
12. | Obolon-2 Kiiv | — | pasitraukė po I etapo | ||||||
13. | SKA Odesa | — | pasitraukė po I etapo |
Grupa B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ukragrokom Golovkivka | 24 | 15 | 5 | 4 | 38 — 17 | 50 | ||
2. | Sahtar-3 Doneck | 24 | 15 | 3 | 6 | 57 — 22 | 48 | ||
3. | Sahtar Sverdlovsk | 24 | 13 | 6 | 5 | 33 — 18 | 45 | ||
4. | Karlivka Poltava | 24 | 11 | 11 | 2 | 29 — 15 | 44 | ||
5. | Kremin Kremencuk | 24 | 12 | 7 | 5 | 39 — 21 | 43 | ||
6. | Mir Gornostaivka | 24 | 13 | 3 | 8 | 37 — 33 | 42 | ||
7. | Girnik Krivij Rig | 24 | 10 | 7 | 7 | 35 — 26 | 37 | ||
8. | Stal Dniprodzerzinsk | 24 | 10 | 3 | 11 | 47 — 30 | 33 | ||
9. | PFK Sevastopol-2 | 24 | 7 | 2 | 15 | 25 — 44 | 23 | ||
10. | Energia Nova Kahovka | 24 | 5 | 6 | 13 | 25 — 50 | 21 | ||
11. | Girnik-sport Komsomolsk | 24 | 5 | 3 | 16 | 25 — 50 | 18 | ||
12. | Vugilla Makiivka | 24 | 5 | 2 | 17 | 21 — 58 | 17 | ||
13. | Zemcuzina Alta | 24 | 4 | 4 | 16 | 21 — 48 | 13 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Grupa B) |
V |
1. | Ukragrokom Golovkivka | 34 | 20 | 7 | 7 | 51 — 25 | 67 | ||
2. | Sahtar Sverdlovsk | 34 | 19 | 9 | 6 | 47 — 26 | 66 | ||
3. | Sahtar-3 Doneck | 34 | 20 | 5 | 9 | 72 — 35 | 65 | ||
4. | Karlivka Poltava | 34 | 13 | 16 | 5 | 41 — 27 | 55 | ||
5. | Kremin Kremencuk | 34 | 12 | 14 | 8 | 46 — 31 | 50 | ||
6. | Mir Gornostaivka | 34 | 14 | 6 | 14 | 42 — 48 | 48 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Grupa B) |
V |
7. | Girnik Krivij Rig | 32 | 14 | 8 | 10 | 49 — 37 | 50 | ||
8. | Stal Dniprodzerzinsk | 32 | 15 | 4 | 13 | 63 — 40 | 49 | ||
9. | Girnik-sport Komsomolsk | 32 | 10 | 4 | 18 | 39 — 57 | 34 | ||
10. | Vugilla Makiivka | 32 | 8 | 3 | 21 | 32 — 71 | 27 | ||
11. | PFK Sevastopol-2 | 32 | 7 | 4 | 21 | 30 — 63 | 25 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Desna Cernigiv | Ukragrokom Golovkivka | 2-0 | 1-3 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Desna Cernigiv | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 — 3 | 3 | ||
2. | Ukragrokom Golovkivka | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 — 3 | 3 |
|