Velso VIII futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2018–2019 m.
Varžybos Velso VIII futbolo lyga
Sezonas Velso I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Velso II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Velso III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Velso IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Velso V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Velso VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Velso VII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Velso VIII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Velso IX futbolo lyga 2018–2019 m.,
Velso futbolo taurė 2018–2019 m.,
Velso futbolo lygos taurė 2018–2019 m.
http://www.allwalessport.co.uk/football.aspx?cid=2564


Aberdare Valley league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Aberdare Valley)
V
1. Royal Oak FC 14 12 1 1 89 — 19 37
2. Llwyncelyn FC 14 11 2 1 99 — 22 35
3. AFC Abercynon-2 14 10 1 3 91 — 26 31
4. Gadlys Rovers 14 8 0 6 47 — 27 24
5. FC Abercwmboi-2 16 6 0 10 39 — 59 18
6. Gwawr FC 15 4 1 10 44 — 63 13
7. Cwmbach Royal Stars-2 14 3 1 10 26 — 63 10
8. Penrhiwceiber Con Athletic-2 9 2 0 7 21 — 68 6
9. FC Carnetown-2 12 2 0 10 12 — 121 6

Bridgend & district league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bridgend district)
V
1. Pencoed Athletic-2 18 16 2 0 75 — 26 50
2. FC Wyndham 18 14 2 2 80 — 30 44
3. Carn Rovers 18 10 1 7 58 — 51 31
4. Welfare Park FC 18 9 3 6 72 — 59 30
5. FC Cefn Cribwr-2 18 7 2 9 50 — 36 23
6. Maesteg Park Reserves 18 7 0 11 45 — 57 21
7. FC Tondu 18 7 0 11 48 — 79 18
8. FC Penyfai 18 5 2 11 43 — 62 17
9. Penybont-3 Bridgend 18 4 2 12 45 — 89 14
10. AFC Llangeinor-2 18 4 0 14 32 — 59 9

Cardiff & district league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Cardiff district)
V
1. FC Tongwynlais-2 18 11 3 4 52 — 30 36
2. Cwrt Y Vil 18 9 4 5 59 — 43 31
3. Llanrumney United-2 18 9 3 6 65 — 65 30
4. Clwb Cymric-2 18 8 5 5 54 — 44 29
5. Pentyrch Rangers 18 6 6 6 47 — 39 24
6. Cardiff Draconians-2 18 7 3 8 38 — 49 24
7. Cardiff Cosmopolitan-2 18 6 5 7 55 — 51 23
8. Creigiau FC 18 6 3 9 57 — 61 21
9. Saint Josephs-2 Cardiff 18 5 4 9 38 — 57 19
10. Grangetown Catholics Old Boys 18 3 4 11 37 — 63 13

Cardiff combination league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Cardiff combination)
V
1. Caerau Ely 12 12 0 0 38 — 12 36
2. Glamorgan AFC 12 10 0 2 46 — 18 30
3. Aberystwyth Exiles-2 12 5 1 6 27 — 32 16
4. Llanishen FC 12 5 0 7 28 — 28 15
5. Llanishen Wanderers 11 4 1 6 27 — 37 13
6. Grange Allstars 11 1 3 7 16 — 30 6
7. Cathays United 12 1 1 10 17 — 42 4

Carmarthenshire league Division 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Carmarthenshire)
V

East Gwent league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona East Gwent)
V
1. FC Monmouth 21 15 1 5 103 — 30 46
2. CC Sudbrook 21 14 4 3 72 — 32 46
3. Chepstow Town-2 21 11 3 7 53 — 43 36
4. FC Raglan 21 8 3 10 58 — 62 27
5. Port Sud FC 21 7 2 12 55 — 68 23
6. Caldicot Castle B 21 8 2 11 48 — 70 23
7. FC Thornwell B 21 6 2 13 38 — 81 20
8. Chepstow Athletic 21 5 3 13 43 — 82 18

Gwent Central league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Gwent Central)
V

Newport & district football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Newport district)
V
1. Spencer YD 14 10 2 2 79 — 30 32
2. Cwmbran Celtic-2 14 8 3 3 54 — 23 27
3. Caerleon Town 14 8 3 3 47 — 34 27
4. Coed Eva Athletic-2 14 6 5 3 36 — 34 23
5. Albion Rovers-3 Newport 14 5 3 6 61 — 52 18
6. Newport Saints-3 14 5 2 7 40 — 60 17
7. Baneswell Social 14 3 2 9 39 — 51 11
8. Newport Civil Service-3 14 0 2 12 20 — 92 2
x. AFC Marshfield-2 pasitraukė
x. AFC Machen-2 pasitraukė
x. Docks Cons FC pasitraukė
x. AC Pontymister-3 pasitraukė

Pembrokeshire league Division 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pembrokeshire)
V
1. AFC Tenby 14 13 1 0 85 — 21 40
2. FC Johnston-2 14 11 2 1 64 — 18 35
3. AFC Carew-3 14 6 4 4 33 — 30 19
4. Saundersfoot Sports-2 14 5 1 8 42 — 44 16
5. AFC Lawrenny-2 14 3 2 9 22 — 55 11
6. Milford Athletic-2 14 4 1 9 24 — 48 10
7. Newport Tigers 14 4 0 10 26 — 37 9
8. AFC Letterston-2 14 4 1 9 27 — 70 7

Rhondda & district league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Rhondda)
V
1. Ystrad Rugby 16 12 3 1 72 — 31 39
2. FC New Inn-2 16 9 2 5 60 — 29 29
3. Tonypandy Albion 16 7 2 7 42 — 32 23
4. AFC Wattstown-2 16 6 4 6 50 — 46 22
5. Ely Valley FC 16 6 2 8 41 — 55 20
6. Pentre Rovers 16 6 2 8 28 — 43 20
7. Tonyrefail Welfare 16 5 4 7 38 — 47 19
8. FC Penriwfer 16 6 2 8 34 — 66 17
9. BC Llwynypia 16 4 1 11 38 — 54 13

Taff Ely & Rhymney Valley alliance league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Taff Ely Rhymney Valley)
V
1. Caerphilly Athletic-2 16 12 2 2 60 — 24 38
2. AFC Cilfynydd 16 10 4 2 39 — 21 34
3. FC Treforest-2 16 9 1 6 42 — 37 28
4. FC Trecenydd 16 7 3 6 40 — 30 24
5. FC Hopkinstown 16 7 2 7 39 — 34 23
6. FC Pontypridd 16 6 3 7 37 — 38 21
7. Aber Valley Seconds 16 5 2 9 39 — 39 17
8. FC Llantwit Fardre-2 16 5 2 9 33 — 39 17
9. Nelson Cavaliers-2 16 1 1 14 13 — 80 1

Vale of Glamorgan league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vale of Glamorgan)
V
1. Holton Road Barry
2. Cadoxton Imps

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+5667-4=5663 wiki spaudos ženklai).