Velso VIII futbolo lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2019–2020 m.
'
Varžybos Velso VIII futbolo lyga
Sezonas Velso aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Velso I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Velso II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Velso III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Velso IV futbolo lyga 2019–2020 m.,
Velso V futbolo lyga 2019–2020 m.,
Velso VI futbolo lyga 2019–2020 m.,
Velso VII futbolo lyga 2019–2020 m.,
Velso VIII futbolo lyga 2019–2020 m.,
Velso IX futbolo lyga 2019–2020 m.,
Velso futbolo taurė 2019–2020 m.,
Velso futbolo lygos taurė 2019–2020 m.
https://www.allwalessport.co.uk/football.aspx?Sport=2


Aberdare Valley league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Aberdare Valley)
V
?. AFC Abercynon B
?. Perthcelyn United
?. Butchers Arms FC
?. FC Carnetown B
?. Cwmbach Royal Stars-2
?. FC Abercwmboi B
?. FC Cwmaman-2
?. Gadlys Rovers
?. FC Gwawr
?. Napiers Arms
?. Valley Sports FC

Bridgend & district league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bridgend district)
V
1. FC Llanharry 15 12 2 1 68 — 14 38
2. Pencoed Athletic-2 17 11 1 5 50 — 37 34
3. Penybont-2 Bridgend 14 8 3 3 65 — 36 27
4. FC Cefn Cribwr-2 16 8 3 5 43 — 47 27
5. FC Tondu 19 9 4 6 60 — 53 28
6. Welfare Park FC 15 6 4 5 46 — 34 22
7. AFC Llangeinor-2 15 6 2 7 27 — 36 20
8. Bridgend Tref 18 6 4 8 40 — 44 22
9. Carn Rovers 14 4 2 8 39 — 62 14
10. FC Penyfai 16 3 5 8 30 — 44 14
11. Maesteg Park-2 18 3 3 12 30 — 56 12
12. Brackla Reserves 13 2 1 10 17 — 52 1

Cardiff & district league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Cardiff district)
V
?. Canton Rangers-2
?. Cardiff Cosmopolitan-2
?. Cardiff Draconians-2
?. Cardiff Villa
?. Clwb Cymric-2 Cardiff
?. FC Creigiau
?. Llanrumney United-2
?. Saint Josephs-2 Cardiff
?. Space Jam Galaxy
?. Tongwynlais Reserves

Cardiff combination league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Cardiff combination)
V
?. Aberystwyth Exiles-2
?. Avenue Hotspur-2
?. FC Glamorgan-2
?. Grange Allstars
?. Homeguard FC
?. Llanishen Wanderers
?. FC Thornhill

East Gwent league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona East Gwent)
V
1. Caldicot Town-2 13 12 1 0 66 — 14 37
2. RW Thornwell B 15 11 1 3 49 — 34 34
3. Chepstow Town-2 14 9 0 5 54 — 41 27
4. Raglan FC 15 9 1 5 51 — 24 28
5. Sudbrook CC B 14 9 0 5 43 — 29 24
6. Tintern Abbey 17 8 0 9 72 — 48 24
7. Chepstow Athletic 14 3 1 10 36 — 52 7
8. Port Sud B 15 0 1 14 15 — 106 1
9. Caldicot Castle B 13 1 1 11 17 — 62 -2

Gwent Central league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Gwent Central)
V
1. Prescoed Usk 20 20 0 0 60
2. FC New Inn-3 20 16 1 3 49
3. FC Tranch B 20 15 0 5 45
4. Gilwern District B 20 11 2 7 35
5. FC Forgeside B 20 11 1 8 34
6. Usk Town-3 19 9 0 10 27
7. Blaenavon Blues B 20 6 1 13 19
8. Upper Cwmbran 20 5 3 12 18
9. Race Pontypool 18 4 1 13 13
10. Pontypool Town B 20 3 1 16 10
11. Bailey Rangers 19 3 0 16 9

Newport & district football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Newport district)
V
1. Court Farm Cwmbran 10 10 0 0 54 — 18 30
2. Cwmbran Celtic 12 11 1 0 66 — 24 34
3. Pill YMCA-3 Newport 11 7 0 4 44 — 35 21
4. Newport City 11 6 0 5 50 — 26 18
5. Newport Corinthians-3 13 6 2 5 47 — 41 20
6. Lliswerry-3 Newport 15 6 1 8 53 — 54 19
7. Coed Eva Athletic 11 4 0 7 30 — 38 12
8. Machen Athletic 12 4 0 8 28 — 58 12
9. Albion Rovers-3 Newport 12 3 0 9 36 — 64 9
10. Caerleon Town 11 0 0 11 21 — 71 0

Pembrokeshire league Division 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pembrokeshire)
V
1. AFC Carew A 14 9 1 4 51 — 17 28
2. Hundleton Reserves 15 8 4 3 48 — 26 28
3. Milford Athletic Reserves 14 8 2 4 43 — 25 26
4. AFC Angle 15 8 2 5 49 — 27 26
5. Newport Tigers 15 8 2 5 40 — 33 26
6. Pembroke Borough Reserves 14 7 0 7 46 — 67 21
7. Saundersfoot Sports Reserves 11 5 1 5 28 — 50 16
8. Kilgetty Reserves 12 5 2 5 34 — 22 14
9. Herbrandston Reserves 16 5 1 10 40 — 54 16
10. Johnston Pembrokeshire Reserves 13 5 1 7 27 — 39 10
11. Lawrenny Reserves 17 2 0 15 18 — 64 6

Port Talbot football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Port Talbot)
V

Rhondda & district league Championship

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Rhondda)
V
?. Ely Valley
?. BGC Ferndale
?. BC Llwynypia
?. Pentre Rovers
?. BGC Penygraig
?. Tonypandy Albion
?. Tonyrefail Welfare
?. Treorchy Cwmbparc
?. FC Ynyscynon

Taff Ely & Rhymney Valley alliance league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Taff Ely Rhymney Valley)
V
?. Aber Valley-2
?. Caerphilly Athletic-2
?. Cefn Hengoed
?. FC Fochriw Village
?. FC Hopkinstown
?. FC Llantwit Fardre-2
?. Nelson Cavaliers-2
?. FC Pontypridd
?. FC Rhydyfelin-2
?. Rhydyfelin Non-Pol
?. FC Treforest-2

Vale of Glamorgan league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vale of Glamorgan)
V
1. AFC Rhoose B
?. Barry Athletic B
?. Barry Vikings
?. Cadoxton Barry
?. Cwm Talwg
?. Holton Road B
?. Island Marine B
?. Penarth Town B
?. Rhoose Social
?. Sporting Billy
?. FC Saint Athan B
?. Vale Madrid
?. Vale United Reserves

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+6405-0=6405 wiki spaudos ženklai).