Vengrijos aukščiausioji futbolo lyga 1970 m.
Wikipedia
Tai buvo trumpesnis sezonas, pereinant nuo sistemos pavasaris–ruduo prie sistemos ruduo–pavasaris.
A csoport
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ujpest Dozsa Budapest | 14 | 11 | 1 | 2 | 37 — 13 | 23 | ||
2. | MTK Budapest | 14 | 8 | 2 | 4 | 19 — 12 | 18 | ||
3. | Vasas Budapest | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 — 13 | 18 | ||
4. | Diosgyor Miskolc | 14 | 7 | 4 | 3 | 16 — 13 | 18 | ||
5. | Banyasz Tatabanya | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 — 17 | 12 | ||
6. | Videoton Szekesfehervar | 14 | 3 | 2 | 9 | 16 — 28 | 8 | ||
7. | Banyasz Komlo | 14 | 3 | 2 | 9 | 14 — 26 | 8 | ||
8. | Raba ETO Gyor | 14 | 3 | 1 | 10 | 9 — 23 | 7 |
B csoport
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ferencvaros Budapest | 14 | 11 | 1 | 2 | 37 — 13 | 23 | ||
2. | Honved Budapest | 14 | 8 | 2 | 4 | 19 — 12 | 18 | ||
3. | Csepel Budapest | 14 | 6 | 5 | 3 | 18 — 6 | 17 | ||
4. | Dozsa Pecs | 14 | 6 | 4 | 4 | 18 — 11 | 16 | ||
5. | Kohasz Dunaujvaros | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 — 17 | 12 | ||
6. | Haladas Szombathely | 14 | 3 | 5 | 6 | 13 — 22 | 11 | ||
7. | Banyasz Salgotarjan | 14 | 3 | 4 | 7 | 14 — 25 | 10 | ||
8. | EOL SC Szeged | 14 | 3 | 2 | 9 | 15 — 33 | 8 |
Finalas
Dėl 1-osios vietos | Ujpest Dozsa Budapest | Ferencvaros Budapest | 3-2 | 1-1 |
Dėl 3-osios vietos | Honved Budapest | MTK Budapest | 1-3 | 1-3 |
Dėl 5-osios vietos | Vasas Budapest | Csepel Budapest | 4-0 | 1-2 |
Dėl 7-osios vietos | Diosgyor Miskolc | Dozsa Pecs | 1-4 | 3-5 |
Dėl 9-osios vietos | Banyasz Tatabanya | Kohasz Dunaujvaros | 0-0 | 2-1 |
Dėl 11-osios vietos | Videoton Szekesfehervar | Haladas Szombathely | 7-1 | 1-3 |
Dėl 13-osios vietos | Banyasz Komlo | Banyasz Salgotarjan | 3-1 | 1-2 |
Dėl 15-osios vietos | Vasas ETO Gyor | EOL SC Szeged | 2-0 | 1-3 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ujpest Dozsa Budapest | — | |||||||
2. | Ferencvaros Budapest | — | |||||||
3. | Honved Budapest | — | |||||||
4. | MTK Budapest | — | |||||||
5. | Vasas Budapest | — | |||||||
6. | Csepel Budapest | — | |||||||
7. | Dozsa Pecs | — | |||||||
8. | Diosgyor Miskolc | — | |||||||
9. | Banyasz Tatabanya | — | |||||||
10. | Kohasz Dunaujvaros | — | |||||||
11. | Videoton Szekesfehervar | — | |||||||
12. | Haladas Szombathely | — | |||||||
13. | Banyasz Komlo | — | |||||||
14. | Banyasz Salgotarjan | — | |||||||
15. | Vasas ETO Gyor | — | |||||||
16. | EOL SC Szeged | — |
|