Čekoslovakijos II futbolo lyga 1979–1980 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1979–1980 m.
Varžybos Čekoslovakijos II futbolo lyga
Sezonas Čekoslovakijos aukščiausioji futbolo lyga 1979–1980 m.
http://web.archive.org/web/20090211163616/http://web.telecom.cz/kopeckyf/CZ_SK/NSOU7980.htm


Česko

Divize A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko A)
V
1. KZ Kraluv Dvur 30 20 6 4 71 — 35 46
2. Viktoria Zizkov 30 21 3 6 72 — 23 45
3. Spartak Pelhrimov 30 15 8 7 61 — 42 38
4. RH Susice 30 14 6 10 54 — 30 34
5. Lokomotiva Plzen 30 11 9 10 42 — 43 31
6. Tatran Prachatice 30 11 9 10 35 — 47 31
7. Okula Nyrsko 30 10 10 10 27 — 43 30
8. ZVVZ Milevsko 30 13 4 13 32 — 52 30
9. VTJ Pisek 30 11 7 12 48 — 42 29
10. CZ Strakonice 30 11 6 13 43 — 50 28
11. Slavoj Cesky Krumlov 30 11 5 14 40 — 40 27
12. US Praha 30 9 8 13 35 — 43 26
13. VS Tabor 30 10 6 14 37 — 47 26
14. Spartak Pisek 30 8 9 13 27 — 36 25
15. CSAD Plzen 30 9 5 16 40 — 48 23
16. Slovan Plzen 30 2 7 21 21 — 64 11

Divize B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko B)
V
1. Spolana Neratovice 30 21 1 8 57 — 30 43
2. Banik Most 30 16 9 5 45 — 21 41
3. Slavia Karlovy Vary 30 12 11 7 42 — 35 35
4. SEPAP Steti 30 13 7 10 49 — 39 33
5. SEPAP Jilove 30 12 9 9 38 — 29 33
6. BSS Brandys 30 12 9 9 38 — 32 33
7. VTJ Karlovy Vary 30 13 6 11 41 — 37 32
8. Admira Praha 30 12 8 10 35 — 38 32
9. CHZ Litvinov 30 12 5 13 34 — 44 29
10. Motorlet Praha 30 8 11 11 34 — 32 27
11. Branik Praha 30 9 8 13 29 — 42 27
12. Chemicka Usti 30 9 7 14 28 — 38 25
13. Spartak Roudnice 30 9 6 15 35 — 47 24
14. Slovan Varnsdorf 30 7 10 13 24 — 38 24
15. Banik Sokolov 30 8 6 16 42 — 53 22
16. Kaucuk Kralupy 30 8 5 17 20 — 37 21

Divize C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko C)
V
1. TJ Nachod 30 16 7 7 60 — 39 39
2. Sklostroj Turnov 30 15 7 8 45 — 19 37
3. Spartak-2 Hradec Kralove 30 14 8 8 46 — 37 36
4. Jawa Metaz Tynec 30 14 8 8 42 — 34 36
5. VTJ Hradec Kralove 30 14 7 9 48 — 36 35
6. Lokomotiva Trutnov 30 12 11 7 36 — 27 35
7. Transporta Chrudim 30 12 6 12 40 — 43 30
8. Sparta Kutna Hora 30 12 5 13 44 — 43 29
9. Spartak Chocen 30 13 3 14 42 — 49 29
10. Slavoj Vysehrad 30 11 5 14 46 — 44 27
11. Tatra Smichov 30 9 9 12 41 — 42 27
12. LIAZ Jablonec-2 30 11 5 14 29 — 34 27
13. Lokomotiva Pardubice 30 10 6 14 36 — 41 26
14. Meteor Praha 30 8 10 12 38 — 48 26
15. Kolora Semily 30 9 7 14 38 — 57 25
16. VTJ Caslav 30 3 9 18 25 — 63 15

Divize D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko D)
V
1. Zelezarny Prostejov 30 21 5 4 67 — 27 47
2. Banik Havirov 30 21 4 5 58 — 25 46
3. Spartak Uhersky Brod 30 11 12 7 46 — 35 34
4. Slavia Kromeriz 30 14 5 11 40 — 38 33
5. Zbrojovka Vsetin 30 12 8 10 45 — 36 32
6. Jiskra Stare Mesto 30 12 7 11 36 — 40 31
7. PS Prerov 30 10 10 10 37 — 39 30
8. Slovacka Slavia Uherske Hradiste 30 9 11 10 38 — 41 29
9. Banik Karvina 30 10 9 11 31 — 36 29
10. US Unicov 30 10 8 12 34 — 34 28
11. Tatran Postorna 30 9 10 11 32 — 35 28
12. Tatra Koprivnice 30 11 4 15 43 — 46 26
13. TZ Trinec-2 30 8 8 14 36 — 46 24
14. Banik Horni Sucha 30 9 6 15 22 — 41 24
15. Fatra Napajedla 30 7 7 16 23 — 40 21
16. TJ Veseli 30 7 4 19 38 — 67 18

Slovensko

Střed

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovensko / Střed)
V
1. Lokomotiva Bucina Zvolen 22 12 7 3 38 — 26 31
2. ZVL Bytca 22 12 5 5 36 — 21 29
3. Banik Prievidza 22 12 3 7 45 — 25 27
4. ZTS Detva 22 11 5 6 31 — 20 27
5. ZVL Kysucke Nove Mesto 22 9 5 8 28 — 26 23
6. Iskra Partizanske 22 8 4 10 32 — 31 20
7. ZZO Cadca 22 7 6 9 22 — 25 20
8. Povazan Strazov 22 7 6 9 21 — 33 20
9. Banik Handlova 22 5 9 8 23 — 23 19
10. ZSNP Ziar 22 7 5 10 25 — 30 19
11. SZ Lucenec 22 6 5 11 16 — 39 17
12. TS Topolcany 22 5 2 15 23 — 41 12

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovensko / Východ)
V
1. Vagonka Poprad 22 14 3 5 37 — 14 31
2. Zemplin Vihorlat Michalovce 22 12 5 5 37 — 19 29
3. Bukoza Vranov 22 10 4 8 33 — 31 24
4. SV Medzilaborce 22 11 1 10 29 — 36 23
5. Spartak Vihorlat Snina 22 9 4 9 25 — 26 22
6. Partizan Bardejov 22 8 4 10 32 — 30 20
7. Tesla Stropkov 22 9 2 11 25 — 26 20
8. Energetik Velke Kapusany 22 8 4 10 24 — 27 20
9. Partizan Liptovsky Mikulas 22 7 6 9 21 — 25 20
10. Mostaren Brezno 22 8 4 10 19 — 30 20
11. OZKN Svidnik 22 7 4 11 20 — 31 18
12. AOZ Presov 22 5 7 10 19 — 26 17

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovensko / Západ)
V
1. DAC Dunajska Streda 22 16 5 1 61 — 21 37
2. Spoje Bratislava 22 13 1 8 40 — 33 27
3. Tesla Vrable 22 9 6 7 30 — 23 24
4. Spartak Komarno 22 10 4 8 39 — 34 24
5. Hutnik Sered 22 9 5 8 29 — 34 23
6. ZVAK Jur 22 9 4 9 25 — 31 22
7. Matador Bratislava 22 8 5 9 25 — 23 21
8. Slovan Duslo Sala 22 7 7 8 28 — 26 21
9. JCP Sturovo 22 9 3 10 31 — 36 21
10. TSMB Bratislava 22 7 3 12 26 — 35 17
11. Kablo Bratislava 22 3 8 11 19 — 34 14
12. Lokomotiva Pezinok 22 3 7 12 24 — 47 13

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 91% (+4824-0=4824 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 9% (+450-0=450 wiki spaudos ženklai).