Švedijos IV futbolo lyga 2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2014 m.
Varžybos Švedijos IV futbolo lyga
Sezonas Švedijos aukščiausioji futbolo lyga 2014 m.,
Švedijos I futbolo lyga 2014 m.,
Švedijos II futbolo lyga 2014 m.,
Švedijos III futbolo lyga 2014 m.,
Švedijos IV futbolo lyga 2014 m.,
Švedijos V futbolo lyga 2014 m.,
Švedijos VI futbolo lyga 2014 m.,
Švedijos VII futbolo lyga 2014 m.,
Švedijos VIII futbolo lyga 2014 m.,
Švedijos IX futbolo lyga 2014 m.,
Švedijos futbolo taurė 2014–2015 m.
http://svenskfotboll.se/cuper-och-serier/spelprogramresultat/?fsid=107&ffid=1


Mellersta Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IFK Skovde 22 15 3 4 57 — 29 48
2. IFK Falkoping 22 14 4 4 49 — 30 46
3. Assyriska Turabdin Jonkoping 22 13 5 4 42 — 25 44
4. Tord Jonkoping 22 11 5 6 43 — 30 38
5. IK Vargarda 22 10 5 7 39 — 42 35
6. IFK Tidaholm 22 10 3 9 52 — 50 33
7. IF Gotene 22 7 5 10 46 — 52 26
8. Haga Jonkoping 22 6 6 10 28 — 34 24
9. FC Skara 22 6 3 13 34 — 47 21
10. IFK Ulricehamn 22 5 6 11 25 — 39 21
11. IF Alingsas 22 5 5 12 32 — 43 20
12. GoIF Fristad 22 3 4 15 26 — 52 13

Mellersta Norrland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GIF Solleftea 22 19 2 1 74 — 17 59
2. Friska Viljor Ornskoldsvik 22 14 5 3 60 — 28 47
3. Frano Kramfors 22 14 4 4 54 — 24 46
4. IF Froso 22 11 3 8 55 — 35 36
5. IFK Timra 22 9 6 7 48 — 39 33
6. Spoland Vannasby 22 10 2 10 36 — 39 32
7. IF Gottne 22 8 5 9 40 — 42 29
8. FK Brunflo 22 7 4 11 31 — 43 25
9. Roback Umea 22 6 5 11 39 — 46 23
10. Salsaker Ullanger 22 5 4 13 31 — 53 19
11. Umedalen Umea 22 4 2 16 24 — 64 14
12. IF Lycksele 22 2 4 16 20 — 82 10

Nordöstra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AFK Linkoping 22 15 5 2 42 — 22 50
2. Myresjo Vetlanda 22 13 4 5 50 — 25 43
3. FF Nassjo 22 13 3 6 61 — 30 42
4. Hjulsbro Linkoping 22 11 7 4 55 — 25 40
5. GoIF Gullringen 22 10 4 8 42 — 42 34
6. SK Aneby 22 11 1 10 33 — 40 34
7. Derby Linkoping 22 9 4 9 41 — 32 31
8. Sodra Varnamo 22 9 3 10 42 — 41 30
9. Gransholm Gemla 22 8 5 9 36 — 32 29
10. IK Soderkoping 22 6 6 10 44 — 49 24
11. IF Moheda 22 3 5 14 23 — 57 14
12. Sodra Mjolby 22 0 1 21 11 — 85 1

Norra Norrland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bergnaset Lulea 22 15 2 5 67 — 20 47
2. Malmberget Gallivare 22 12 7 3 74 — 43 43
3. FF Kiruna 22 11 6 5 41 — 26 39
4. IFK Umea 22 11 4 7 48 — 31 37
5. Assi Risogrund 22 11 4 7 45 — 31 37
6. Heden Boden 22 9 4 9 36 — 42 31
7. Notviken Lulea 22 7 7 8 52 — 45 28
8. Infjarden Roknas 22 8 4 10 49 — 50 28
9. Alvik Lulea 22 7 6 9 35 — 39 27
10. IK Robertsfors 22 6 6 10 42 — 46 24
11. Storfors Pitea 22 5 3 14 25 — 70 18
12. SK Overtornea 22 3 1 18 18 — 89 10

Nordvästra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Vanersborg 22 14 5 3 58 — 22 47
2. Kortedala Goteborg 22 15 2 5 52 — 21 47
3. Skoftebyn Trollhattan 22 12 5 5 43 — 26 41
4. Overas Lunden 22 10 5 7 41 — 35 35
5. Gunnilse Goteborg 22 9 5 8 44 — 30 32
6. IF Ahlafors 22 10 2 10 39 — 36 32
7. IF Vanersborg 22 7 9 6 45 — 39 30
8. FF Saffle 22 9 2 11 36 — 39 29
9. KIF Karra 22 7 3 12 33 — 47 24
10. Stangenas Brastad 22 8 0 14 25 — 45 24
11. Fotboll Arvika 22 6 0 16 22 — 58 18
12. IF Kungshamn 22 5 2 15 22 — 62 17

Östra Svealand

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IF Uppsala 22 16 3 3 45 — 18 51
2. IK Sundbyberg 22 15 4 3 50 — 21 49
3. Bele Barkarby Jarfalla 22 11 9 2 40 — 24 42
4. BK Vallentuna 22 11 4 7 57 — 26 37
5. Taby Stockholm 22 9 7 6 47 — 33 34
6. AIK Alvsjo 22 10 3 9 44 — 32 33
7. Kurd Uppsala 22 8 5 9 32 — 37 29
8. Viksjo Jarfalla 22 8 4 10 39 — 50 28
9. IFK Osteraker 22 7 2 13 27 — 38 23
10. Fyris Uppsala 22 5 7 10 28 — 44 22
11. SK Enkoping 22 3 5 14 23 — 42 14
12. Unik Uppsala 22 1 3 18 20 — 87 6

Södra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Osterlen Brantevik 22 16 2 4 62 — 29 50
2. IFK Malmo 22 16 1 5 59 — 26 49
3. IFK Trelleborg 22 13 4 5 52 — 24 43
4. Hittarp Helsingborg 22 13 3 6 59 — 38 42
5. IF Loddekopinge 22 13 2 7 50 — 28 41
6. Olympic Malmo 22 12 3 7 59 — 38 39
7. Hyllie Malmo 22 11 1 10 38 — 45 34
8. Husie Malmo 22 8 2 12 30 — 46 26
9. Raa Helsingborg 22 6 2 14 32 — 49 20
10. GoIF Eket 22 5 3 14 25 — 55 18
11. Borstahusen Landskrona 22 3 2 17 26 — 71 11
12. GIF Staffanstorp 22 2 3 17 24 — 67 9

Södra Norrland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FF Valbo 22 15 3 4 47 — 32 48
2. AIK Avesta 22 13 5 4 61 — 29 44
3. Korsnas Falun 22 13 5 4 55 — 24 44
4. FK Falun 22 9 6 7 41 — 31 33
5. Strand Hudiksvall 22 10 1 11 43 — 48 31
6. Kubikenborg Sundsvall 22 9 4 9 37 — 42 31
7. Forssa Borlange 22 8 6 8 48 — 51 30
8. SK Rengsjo 22 7 8 7 35 — 39 29
9. AIF Hofors 22 7 7 8 39 — 37 28
10. Brynas Gavle 22 5 3 14 22 — 44 18
11. IF Sundsbruk 22 4 5 13 25 — 43 17
12. Hille Gavle 22 3 5 14 31 — 64 14

Södra Svealand

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Assyriska Norrkoping 22 15 3 4 55 — 20 48
2. IFK Stockholm 22 15 3 4 49 — 18 48
3. IFK Haninge 22 14 3 5 61 — 23 45
4. Lindo Norrkoping 22 12 4 6 49 — 29 40
5. SK Jarna 22 10 4 8 37 — 39 34
6. Srbija Stockholm 22 9 4 9 25 — 38 31
7. Sodra Eskilstuna 22 8 4 10 29 — 30 28
8. Viljan Strangnas 22 8 4 10 35 — 46 28
9. Segeltorp Huddinge 22 7 5 10 33 — 44 26
10. IFK Eskilstuna 22 6 4 12 28 — 45 22
11. Jarla Stockholm 22 5 5 12 22 — 36 20
12. FF Tyreso 22 0 3 19 10 — 65 3

Sydöstra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IFK Hassleholm 22 17 2 3 47 — 16 53
2. IFK Osby 22 17 1 4 57 — 22 52
3. Ifo Bromolla 22 16 1 5 63 — 26 49
4. IF Nybro 22 14 2 6 52 — 21 44
5. Almeboda Linneryd 22 11 4 7 36 — 25 37
6. Rappe Vaxjo 22 11 4 7 44 — 37 37
7. IF Almhult 22 10 0 12 33 — 42 30
8. GoIF Solvesborg 22 8 2 12 32 — 43 26
9. Saxemara Ronneby 22 6 5 11 31 — 49 23
10. BK Ronneby 22 3 4 15 27 — 65 13
11. IF Tollarp 22 2 3 17 21 — 58 9
12. BK Vaxjo 22 2 2 18 18 — 57 8

Sydvästra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IF Vinberg 22 14 5 3 49 — 18 47
2. Stafsinge Falkenberg 22 13 5 4 51 — 24 44
3. Hestrafors Bollebygd 22 10 6 6 37 — 33 36
4. Snostorp Nyhem Halmstad 22 10 4 8 52 — 40 34
5. IK Ullared 22 9 7 6 29 — 28 34
6. FK Laholm 22 10 4 8 38 — 39 34
7. Vastra Frolunda Goteborg 22 7 6 9 36 — 40 27
8. Dalen Molndal 22 8 2 12 33 — 40 26
9. Skottfint Goteborg 22 6 6 10 32 — 42 24
10. Fassberg Molndal 22 5 8 9 32 — 50 23
11. IF Kinna 22 5 3 14 32 — 44 18
12. SK Kallered 22 4 6 12 17 — 40 18

Västra Svealand

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Syrianska Orebro 22 15 5 2 56 — 25 50
2. FF Sala 22 12 4 6 39 — 25 40
3. MD Koping 22 11 5 6 43 — 27 38
4. Juventus Vasteras 22 11 4 7 43 — 27 37
5. IFK Kumla 22 10 6 6 43 — 39 36
6. Bosna Orebro 22 10 5 7 38 — 31 35
7. Villastaden Kristinehamn 22 10 2 10 31 — 37 32
8. Franke Vasteras 22 7 4 11 41 — 37 25
9. BK Kungsor 22 5 8 9 29 — 40 23
10. Munktorp Koping 22 5 5 12 30 — 50 20
11. Sturehov Orebro 22 4 4 14 24 — 49 16
12. FK Ludvika 22 4 4 14 22 — 52 16

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+7881-0=7881 wiki spaudos ženklai).