Šveicarijos III futbolo lyga 2014–2015 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2014–2015 m.
Varžybos Šveicarijos III futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos III futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos IV futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos V futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos futbolo taurė 2014–2015 m.
http://int.soccerway.com/national/switzerland/1-liga/20142015/


Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stade Lausanne 26 13 9 4 45 — 28 48
2. Sport Yverdon 26 13 8 5 58 — 42 47
3. FC Bavois 26 14 4 8 51 — 32 46
4. Azzurri Lausanne 26 13 5 8 46 — 36 44
5. FC Echallens 26 11 8 7 40 — 32 41
6. Sport-2 Lausanne 26 11 8 7 39 — 31 41
7. SC Dudingen 26 11 6 9 50 — 41 39
8. FC Fribourg 26 10 8 8 38 — 36 38
9. FC Lancy 26 9 7 10 33 — 36 34
10. Oberwallis Naters 26 7 9 10 29 — 39 30
11. Terre Sainte Commugny 26 7 7 12 38 — 46 28
12. Sports Martigny 26 8 4 14 43 — 58 28
13. FC Meyrin 26 8 3 15 31 — 43 27
14. FC Monthey 26 2 4 20 23 — 64 10

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Cham 26 20 2 4 90 — 38 62
2. SC Kriens 26 20 1 5 86 — 23 61
3. 94 Zug 26 18 2 6 78 — 32 56
4. FC Solothurn 26 15 2 9 58 — 34 47
5. FC Wangen 26 14 4 8 55 — 39 46
6. Black Stars Basel 26 13 5 8 59 — 51 44
7. Young Boys-2 Bern 26 13 3 10 57 — 47 42
8. FC Luzern-2 26 13 2 11 82 — 40 41
9. FC Munsingen 26 12 3 11 62 — 47 39
10. FC Sursee 26 10 3 13 47 — 55 33
11. FC Schotz 26 8 1 17 36 — 57 25
12. FC Bern 26 3 5 18 23 — 66 14
13. Concordia Basel 26 4 1 21 23 — 96 13
14. FC Grenchen 26 1 2 23 16 — 147 5

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Wettswil-Bonstetten 26 17 5 4 59 — 27 56
2. FC Gossau 26 15 4 7 55 — 38 49
3. FC Baden 26 13 7 6 54 — 32 46
4. Grasshopper-2 Zurich 26 12 8 6 54 — 32 44
5. FC Muri 26 13 4 9 46 — 45 43
6. FC Mendrisio 26 12 4 10 29 — 28 40
7. FC Winterthur-2 26 11 6 9 52 — 45 39
8. USV Eschen-Mauren 26 10 7 9 51 — 46 37
9. FC Balzers 26 10 7 9 39 — 37 37
10. FC Seuzach 26 10 4 12 41 — 45 34
11. FC Dietikon 26 8 3 15 36 — 54 27
12. FC Thalwil 26 5 6 15 24 — 43 21
13. Team Ticino Lugano 26 5 6 15 31 — 55 21
14. AC Taverne 26 4 3 19 24 — 68 15

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
94 Zug FC Wettswil-Bonstetten 2-2 0-0
FC Gossau Stade Lausanne-Ouchy 1-1 2-3
Sport Yverdon SC Kriens 1-6 1-2
FC Baden SC Cham 0-4 0-5

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Stade Lausanne SC Kriens 2-2 0-1
FC Wettswil-Bonstetten SC Cham 2-5 1-2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2661-0=2661 wiki spaudos ženklai).