Šveicarijos II futbolo lyga 2007–2008 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2007–2008 m.
Varžybos Šveicarijos II futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2007–2008 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2007–2008 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2007–2008 m.,
Šveicarijos III futbolo lyga 2007–2008 m.,
Šveicarijos futbolo taurė 2007–2008 m.
http://int.soccerway.com/national/switzerland/1-liga/2007-2008/


Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stade Nyon 32 23 6 3 65 — 26 75
2. FC Baulmes 32 19 9 4 70 — 27 66
3. UGS Geneve 32 17 7 8 57 — 45 58
4. Etoile Carouge 32 16 7 9 69 — 39 55
5. FC Bulle 32 14 6 12 66 — 56 48
6. FC Echallens 32 12 9 11 41 — 35 45
7. Malley Lausanne 32 11 11 10 55 — 46 44
8. FC Fribourg 32 12 8 12 58 — 53 44
9. FC Sion-2 32 11 8 13 49 — 50 41
10. SC Dudingen 32 12 5 15 43 — 52 41
11. FC Meyrin 32 10 10 12 39 — 47 40
12. FC Naters 32 10 10 12 37 — 47 40
13. Sports Martigny 32 11 6 15 42 — 59 39
14. FC La Tour 32 11 5 16 44 — 54 38
15. Serrieres Neuchatel 32 7 13 12 40 — 57 34
16. FC Bex 32 8 7 17 40 — 58 31
17. FC Saviese 32 3 3 26 34 — 98 12

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Basel-2 30 20 5 5 70 — 32 65
2. FC Biel 30 17 7 6 49 — 17 58
3. FC Munsingen 30 15 9 6 42 — 31 54
4. Young Boys-2 Bern 30 14 7 9 74 — 43 49
5. FC Schotz 30 13 10 7 58 — 40 49
6. FC Solothurn 30 12 3 15 58 — 57 39
7. FC Wangen 30 9 11 10 43 — 57 38
8. FC Luzern-2 30 9 9 12 47 — 48 36
9. FC Olten 30 9 9 12 51 — 62 36
10. FC Grenchen 30 9 8 13 37 — 46 35
11. Old Boys Basel 30 9 8 13 43 — 53 35
12. 94 Zug 30 9 8 13 51 — 66 35
13. SV Muttenz 30 8 10 12 42 — 54 34
14. SC Zofingen 30 8 9 13 49 — 75 33
15. SV Lyss 30 8 8 14 50 — 57 32
16. FC Laufen 30 7 7 16 35 — 61 28

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Baden 30 19 6 5 56 — 31 63
2. GC Biasca 30 18 7 5 62 — 31 61
3. FC Rapperswil-Jona 30 16 8 6 63 — 34 56
4. SV Schaffhausen 30 16 8 6 67 — 45 56
5. Grasshopper-2 Zurich 30 15 8 7 67 — 44 53
6. FC Tuggen 30 14 8 8 55 — 37 50
7. Red Star Zurich 30 13 6 11 44 — 40 45
8. FC Winterthur-2 30 11 6 13 55 — 50 39
9. FC Zurich-2 30 11 6 13 59 — 55 39
10. FC Mendrisio 30 9 12 9 41 — 42 39
11. FC Sankt Gallen-2 30 11 5 14 52 — 53 38
12. Juventus Zurich 30 8 9 13 43 — 57 33
13. FC Kreuzlingen 30 7 7 16 31 — 53 28
14. FC Brugg 30 6 5 19 34 — 68 23
15. FC Kusnacht 30 5 6 19 37 — 85 21
16. FC Herisau 30 5 5 20 29 — 70 20

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Munsingen GC Biasca 0-1 1-1
Etoile Carouge FC Baden 0-2 0-0
UGS Geneve FC Biel 1-1 1-2
FC Rapperswil-Jona Stade Nyon 4-3 1-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Biel FC Baden 0-0 1-1
Stade Nyon GC Biasca 1-0 5-2

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SC Zofingen FC Brugg 2-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 96% (+3052-0=3052 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 4% (+122-0=122 wiki spaudos ženklai).