Austrijos IV futbolo lyga 1989–1990 m.
2. Liga Burgenland
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte) |
V |
1. | SV Mattersburg | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord) |
V |
1. | ASKO Klingenbach | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd) |
V |
1. | ASK Schlaining | — |
Unterliga Kärnten
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten / West) |
V |
1. | Union Matrei | — |
2. Landesliga Niederösterreich
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Ost) |
V |
1. | SC Brunn | 26 | 17 | 7 | 2 | 70 — 20 | 41 | ||
2. | SC Himberg | 26 | 12 | 9 | 5 | 41 — 24 | 33 | ||
3. | ASK Bad Voslau | 26 | 14 | 5 | 7 | 51 — 36 | 33 | ||
4. | ATSV Fischamend | 26 | 11 | 10 | 5 | 45 — 25 | 32 | ||
5. | Wienerwald Sittendorf | 26 | 11 | 8 | 7 | 41 — 24 | 30 | ||
6. | SV Zeiselmauer | 26 | 12 | 5 | 9 | 51 — 39 | 29 | ||
7. | SVg Pitten | 26 | 9 | 9 | 8 | 52 — 40 | 27 | ||
8. | SC Lassee | 26 | 9 | 9 | 8 | 29 — 28 | 27 | ||
9. | SV Gloggnitz | 26 | 7 | 12 | 7 | 30 — 36 | 26 | ||
10. | SG Korneuburg | 26 | 9 | 7 | 10 | 41 — 45 | 25 | ||
11. | ASK Bad Fischau | 26 | 6 | 11 | 9 | 32 — 37 | 23 | ||
12. | Enzesfeld Hirtenberg | 26 | 7 | 6 | 13 | 30 — 32 | 20 | ||
13. | Hadres Markersdorf | 26 | 2 | 8 | 16 | 30 — 70 | 12 | ||
14. | ATSV Auersthal | 26 | 1 | 4 | 21 | 14 — 101 | 6 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | Oed Zeillern | 26 | 18 | 3 | 5 | 67 — 28 | 39 | ||
2. | SC Herzogenburg | 26 | 15 | 8 | 3 | 54 — 31 | 38 | ||
3. | SV Gmund | 26 | 17 | 2 | 7 | 68 — 33 | 36 | ||
4. | SV Langenrohr | 26 | 10 | 8 | 8 | 49 — 35 | 28 | ||
5. | Ospag Wilhelmsburg | 26 | 13 | 2 | 11 | 52 — 46 | 28 | ||
6. | ASK Amstetten | 26 | 10 | 7 | 9 | 38 — 40 | 27 | ||
7. | SV Blindenmarkt | 26 | 9 | 7 | 10 | 50 — 44 | 25 | ||
8. | SV Ziersdorf | 26 | 10 | 5 | 11 | 47 — 49 | 25 | ||
9. | SV Sieghartskirchen | 26 | 8 | 7 | 11 | 27 — 41 | 23 | ||
10. | Sturm Sankt Polten | 26 | 8 | 5 | 13 | 45 — 76 | 21 | ||
11. | ASV Schrems | 26 | 8 | 4 | 14 | 33 — 42 | 20 | ||
12. | SC Melk | 26 | 9 | 2 | 15 | 37 — 51 | 20 | ||
13. | SC Litschau | 26 | 4 | 10 | 12 | 35 — 56 | 18 | ||
14. | WSV Traisen | 26 | 5 | 6 | 15 | 38 — 68 | 16 |
2. Landesliga Oberösterreich
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Ost) |
V |
1. | SC Marchtrenk | 26 | 21 | 2 | 3 | 71 — 24 | 44 | ||
2. | Westbahn Linz | 26 | 18 | 7 | 1 | 53 — 13 | 43 | ||
3. | SV Traun | 26 | 15 | 6 | 5 | 76 — 37 | 36 | ||
4. | ASKO Leonding | 26 | 12 | 5 | 9 | 54 — 40 | 29 | ||
5. | Union Sankt Florian | 26 | 10 | 6 | 10 | 57 — 53 | 26 | ||
6. | SV Gallneukirchen | 26 | 10 | 5 | 11 | 32 — 39 | 25 | ||
7. | SC Sankt Pantaleon-Erla | 26 | 9 | 7 | 10 | 37 — 45 | 25 | ||
8. | ATSV Sattledt | 26 | 6 | 11 | 9 | 41 — 44 | 23 | ||
9. | Union Wartberg-Aist | 26 | 6 | 9 | 11 | 29 — 46 | 21 | ||
10. | Union Vorderweissenbach | 26 | 6 | 8 | 12 | 49 — 57 | 20 | ||
11. | SV Reichraming | 26 | 6 | 8 | 12 | 28 — 56 | 20 | ||
12. | SK Asten | 26 | 5 | 9 | 12 | 30 — 45 | 19 | ||
13. | SV Wilhering | 26 | 6 | 7 | 13 | 36 — 56 | 19 | ||
14. | USV Wolfern | 26 | 4 | 6 | 16 | 22 — 60 | 14 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / West) |
V |
1. | ATSV Lenzing | 26 | 23 | 1 | 2 | 70 — 17 | 47 | ||
2. | SV Braunau | 26 | 18 | 6 | 2 | 67 — 18 | 42 | ||
3. | Eintracht Wels | 26 | 15 | 5 | 6 | 59 — 27 | 35 | ||
4. | Hertha Wels | 26 | 11 | 6 | 9 | 34 — 32 | 28 | ||
5. | SV Gmunden | 26 | 9 | 8 | 9 | 42 — 36 | 26 | ||
6. | ASKO Vorchdorf | 26 | 9 | 8 | 9 | 35 — 43 | 26 | ||
7. | FC Andorf | 26 | 8 | 9 | 9 | 36 — 29 | 25 | ||
8. | SV Pichl | 26 | 9 | 5 | 12 | 46 — 57 | 23 | ||
9. | SK Scharding | 26 | 5 | 12 | 9 | 25 — 31 | 22 | ||
10. | SV Antiesenhofen | 26 | 7 | 8 | 11 | 41 — 53 | 22 | ||
11. | Union Kopfing | 26 | 7 | 8 | 11 | 33 — 47 | 22 | ||
12. | TSV Timelkam | 26 | 6 | 8 | 12 | 24 — 41 | 20 | ||
13. | Union Natternbach | 26 | 3 | 7 | 16 | 20 — 57 | 13 | ||
14. | ATSV Mattighofen | 26 | 4 | 5 | 17 | 20 — 64 | 13 |
|