Italijos III futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Italijos III futbolo lyga
Sezonas Italijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos futbolo taurė 2015–2016 m.,
Italijos futbolo supertaurė 2016 m.
http://int.soccerway.com/national/italy/serie-d/20152016/


Girone A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sporting Bellinzago 38 27 5 6 74 — 31 86
2. SS Caronno 38 24 10 4 74 — 23 82
3. USD Lavagna 38 21 11 6 66 — 30 74
4. Calcio Chieri 38 22 6 10 74 — 41 72
5. Argentina Arma 38 18 12 8 48 — 25 66
6. ASDC Gozzano 38 18 9 11 66 — 38 63
7. USD Sestri Levante 38 16 13 9 40 — 25 61
8. FC Pinerolo 38 19 4 15 50 — 46 61
9. Rapallo Bogliasco 38 16 9 13 52 — 40 57
10. Oltrepo Voghera 38 13 14 11 53 — 44 53
11. Derthona Tortona 38 13 13 12 52 — 48 52
12. AC Bra 38 15 6 17 53 — 55 51
13. Calcio Borgosesia 38 12 11 15 40 — 46 47
14. Pro Settimo 38 11 10 17 36 — 45 43
15. Ligorna Genova 38 10 10 18 45 — 73 40
16. FC Vado 38 10 10 18 43 — 61 40
17. Fezzanese Portovenere 38 9 7 22 38 — 75 34
18. US Acqui 38 7 7 24 29 — 70 28
19. USD Castellazzo 38 5 7 26 29 — 73 22
20. USD Novi Ligure 38 5 4 29 26 — 99 19

Girone B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Piacenza 38 30 6 2 85 — 27 96
2. Calcio Lecco 38 23 11 4 83 — 41 80
3. Calcio Seregno 38 18 10 10 63 — 47 64
4. Ciliverghe Mazzano 38 18 7 13 48 — 49 61
5. Isola Ponte 38 17 10 11 63 — 48 61
6. USD Olginate 38 15 11 12 57 — 50 56
7. US Inveruno 38 15 8 15 65 — 57 53
8. US Ciserano 38 13 14 11 48 — 55 53
9. Folgore Carate 38 11 17 10 52 — 48 50
10. AC Monza 38 12 13 13 52 — 49 49
11. USD Grumello 38 12 12 14 49 — 53 48
12. Pro Sesto 38 13 8 17 50 — 51 47
13. Varesina Venegono 38 11 14 13 42 — 49 47
14. Pergolettese Crema 38 11 13 14 38 — 42 46
15. Roncalli Busto 38 11 12 15 47 — 58 45
16. Virtus Bergamo 38 12 9 17 44 — 61 45
17. USD Caravaggio 38 7 13 18 35 — 56 34
18. US Fiorenzuola 38 5 18 15 28 — 51 33
19. Mapello Bonate 38 6 13 19 36 — 59 31
20. Calcio Sondrio 38 6 9 23 39 — 73 27

Girone C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Venezia 38 27 9 2 89 — 26 90
2. ASD Campodarsego 38 22 13 3 56 — 31 79
3. AC Este 38 21 13 4 61 — 22 76
4. AC Belluno 38 18 13 7 52 — 38 67
5. Virtus Verona 38 17 12 9 64 — 37 63
6. Luparense Padova 38 16 10 12 65 — 57 58
7. Polisportiva Tamai 38 13 14 11 45 — 43 53
8. Mestre Venezia 38 13 12 13 71 — 54 51
9. AC Abano 38 12 13 13 50 — 47 49
10. US Levico 38 12 12 14 53 — 53 48
11. Calvi Noale 38 11 15 12 40 — 43 48
12. Calcio Dro 38 13 9 16 35 — 53 48
13. URF Seren 38 11 12 15 50 — 56 45
14. Fincantieri Monfalcone 38 12 7 19 47 — 57 43
15. Calcio Montebelluna 38 13 4 21 50 — 62 43
16. Unione Trieste 38 9 12 17 40 — 57 39
17. ASD Livenza 38 10 9 19 45 — 62 39
18. Comunale Fontanafredda 38 8 15 15 44 — 62 39
19. Giorgione Castelfranco 38 9 11 18 42 — 74 38
20. Calcio Sacile 38 2 7 29 26 — 91 13

Girone D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Parma 38 28 10 0 82 — 17 94
2. Altovicentino Valdagno 38 23 8 7 84 — 43 77
3. AC Forli 38 19 12 7 69 — 46 69
4. Calcio San Marino 38 17 14 7 55 — 41 65
5. Calcio Correggio 38 18 10 10 66 — 49 64
6. Calcio Imola 38 18 9 11 63 — 41 63
7. Delta Rovigo 38 18 7 13 68 — 51 61
8. Ribelle Castiglione 38 18 7 13 63 — 54 61
9. Calcio Lentigione 38 17 8 13 53 — 51 59
10. AC San Mauro 38 15 9 14 53 — 50 54
11. Union Arzignano 38 15 8 15 60 — 54 53
12. Salus Legnago 38 12 15 11 56 — 54 51
13. Calcio Ravenna 38 9 17 12 50 — 59 44
14. Romagna Centro Martorano 38 11 11 16 40 — 51 44
15. Virtus Castelfranco 38 10 12 16 50 — 59 42
16. Mezzolara Budrio 38 7 14 17 30 — 55 35
17. ASD Villafranca 38 8 9 21 45 — 63 33
18. AC Bellaria Igea 38 6 11 21 38 — 76 29
19. Clodiense Sottomarina 38 7 6 25 35 — 81 27
20. Fortis Juventus Borgo 38 2 7 29 32 — 97 13

Girone E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AS Gubbio 34 23 5 6 54 — 29 74
2. Valdinievole Montecatini 34 19 6 9 53 — 33 63
3. Gavorrano Bagno 34 17 10 7 53 — 36 61
4. US Poggibonsi 34 14 13 7 41 — 23 55
5. Ghivizzano Borgo-Mozzano 34 14 10 10 46 — 44 52
6. Jolly Montemurlo 34 14 10 10 42 — 33 52
7. Olimpia Colle 34 14 10 10 55 — 39 52
8. Citta Foligno 34 14 7 13 48 — 42 49
9. ASD San Giovanni Valdarno 34 12 12 10 47 — 48 48
10. Mobilieri Ponsacco 34 14 6 14 39 — 40 48
11. Pianese Piancastagnaio 34 12 11 11 45 — 35 47
12. SSD Viareggio 34 11 13 10 37 — 33 46
13. Calcio Citta di Castello 34 11 11 12 39 — 49 44
14. ACV Scandicci 34 8 11 15 31 — 46 35
15. Calcio Massa 34 7 12 15 29 — 35 33
16. Vivi Altotevere Sansepolcro 34 7 11 16 26 — 37 32
17. Casacastalda Gualdo 34 4 9 21 23 — 58 21
18. Voluntas Spoleto 34 5 5 24 24 — 72 20

Girone F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ASD San Benedetto 34 25 6 3 76 — 36 81
2. Alma Juventus Fano 34 21 5 8 49 — 29 68
3. Citta Campobasso 34 17 10 7 47 — 27 61
4. Calcio Matelica 34 18 4 12 57 — 37 58
5. FC Fermo 34 15 10 9 50 — 39 55
6. Calcio Chieti 34 12 13 9 49 — 38 49
7. USD Recanati 34 13 9 12 45 — 50 48
8. Calcio Jesi 34 14 5 15 39 — 46 47
9. Calcio San Nicolo 34 12 10 12 49 — 42 46
10. Calcio Avezzano 34 12 8 14 51 — 52 44
11. Vis Pesaro 34 11 10 13 40 — 42 43
12. Calcio Castelfidardo 34 10 12 12 33 — 40 42
13. Olympia Agnone 34 10 10 14 47 — 49 40
14. ASD Monticelli 34 9 10 15 42 — 48 37
15. Calcio Isernia 34 9 10 15 27 — 49 37
16. Folgore Veregra Montegranaro 34 7 11 16 34 — 52 32
17. Citta Giulianova 34 7 6 21 27 — 63 27
18. Amiternina Scoppito 34 5 9 20 34 — 57 24

Girone G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Castrense Viterbo 34 22 10 2 67 — 24 76
2. FC Grosseto 34 21 5 8 71 — 43 68
3. Torres Sassari 34 19 9 6 64 — 28 62
4. FC Rieti 34 19 5 10 52 — 30 62
5. US Olbia 34 18 9 7 58 — 42 62
6. Polisportiva Arzachena 34 17 8 9 44 — 37 59
7. Albalonga Albano 34 17 6 11 63 — 45 57
8. Calcio Nuoro 34 13 12 9 41 — 33 51
9. Flaminia Civita Castellana 34 14 5 15 49 — 44 47
10. Ostia Mare Lido 34 12 8 14 34 — 34 44
11. Trastevere Roma 34 11 7 16 35 — 38 40
12. Calcio Muravera 34 9 10 15 38 — 51 37
13. Calcio Lanusei 34 8 11 15 25 — 49 35
14. Calcio Budoni 34 8 10 16 36 — 49 34
15. Cynthia Genzano 34 8 9 17 37 — 60 33
16. SC Castiadas 34 7 10 17 31 — 57 31
17. Calcio San Cesareo 34 7 7 20 24 — 48 28
18. Astrea Roma 34 3 5 26 22 — 79 14

Girone H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Virtus Francavilla 34 18 12 4 45 — 26 66
2. FC Taranto 34 18 9 7 61 — 34 63
3. FC Francavilla 34 17 10 7 61 — 35 61
4. Calcio Nardo 34 17 9 8 49 — 26 60
5. Unicusano Fondi 34 13 13 8 75 — 52 52
6. Calcio Manfredonia 34 14 8 12 45 — 49 49
7. ASDC Pomigliano 34 11 14 9 47 — 46 47
8. AS Bisceglie 34 13 8 13 42 — 44 47
9. Progreditur Marcianise 34 11 12 11 40 — 38 45
10. Calcio Torrecuso 34 11 11 12 57 — 50 44
11. AC Isola Liri 34 11 11 12 42 — 45 44
12. Rossoblu Potenza 34 11 11 12 43 — 58 44
13. FC Neapolis 34 11 10 13 40 — 50 43
14. USD San Severo 34 13 5 16 58 — 59 42
15. Serpentara Bellegra 34 9 14 11 44 — 50 41
16. ASD Picerno 34 8 6 20 43 — 60 30
17. FC Aprilia 34 7 7 20 37 — 63 28
18. Football Gallipoli 34 5 6 23 25 — 69 21

Girone I

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. US Siracusa 36 21 11 4 72 — 32 74
2. Nerostellati Frattamaggiore 36 21 8 7 70 — 34 70
3. USD Cava 36 20 8 8 54 — 36 68
4. ASD Reggio Calabria 36 15 11 10 47 — 38 56
5. Calcio Vibo 36 14 12 10 49 — 40 54
6. Normanna Aversa 36 13 14 9 45 — 37 51
7. Due Torri Piraino 36 12 14 10 27 — 27 50
8. ASD Roccella 36 12 12 12 43 — 50 48
9. ASD Sarno 36 10 17 9 32 — 34 47
10. Citta Gragnano 36 8 20 8 45 — 42 44
11. SS Rende 36 10 13 13 35 — 35 43
12. Calcio Noto 36 7 20 9 31 — 32 41
13. US Agropoli 36 9 13 14 32 — 44 40
14. APD Leonforte 36 7 19 10 26 — 39 40
15. SC Marsala 36 9 13 14 35 — 40 40
16. US Palmi 36 8 12 16 37 — 49 36
17. Gelbison Vallo 36 7 13 16 32 — 48 34
18. Citta Scordia 36 7 10 19 32 — 56 31
19. Vigor Lamezia 36 7 10 19 24 — 55 28

Finalas

Triangolare 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sporting Bellinzago 2 1 1 0 4 — 3 4
2. Calcio Piacenza 2 1 1 0 5 — 1 4
7. FC Venezia 2 0 0 2 4 — 9 0 3

Triangolare 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AS Gubbio 2 2 0 0 3 — 1 6
5. ASD San Benedetto 2 0 1 1 2 — 3 1 2
7. FC Parma 2 0 1 1 3 — 4 1 3

Triangolare 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Castrense Viterbo 2 1 0 1 6 — 4 3
5. Virtus Francavilla 2 1 0 1 5 — 5 3 2
7. US Siracusa 2 1 0 1 4 — 6 3 3

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Castrense Viterbo 6          
Sporting Bellinzago 1            
          2016-06-05 Viaredžas
          Castrense Viterbo Calcio Piacenza
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
               
AS Gubbio 2            
Calcio Piacenza 3            
                 
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Castrense Viterbo 2 2 0 0 8 — 2 6
2. Calcio Piacenza 2 1 0 1 4 — 4 3
3. AS Gubbio 1 0 0 1 2 — 3 0
3. Sporting Bellinzago 1 0 0 1 1 — 6 0

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SS Caronno Argentina Arma 2-0
USD Lavagna Calcio Chieri 5-2
Calcio Lecco Isola Ponte 3-3 (prat.)
Calcio Seregno Ciliverghe Mazzano 2-0
ASD Campodarsego Virtus Verona 2-2 (prat.)
AC Este AC Belluno 0-1
Altovicentino Valdagno Calcio Correggio 1-4 (prat.)
AC Forli Calcio San Marino 3-1
Valdinievole Montecatini Ghivizzano Borgo-Mozzano 1-0
Gavorrano Bagno US Poggibonsi 2-1
Alma Juventus Fano FC Fermo 2-2 (prat.)
Citta Campobasso Calcio Matelica 2-1
FC Grosseto US Olbia 1-2
Torres Sassari FC Rieti 1-1 (prat.)
FC Taranto Unicusano Fondi 1-2 (prat.)
FC Francavilla Calcio Nardo 2-0
Nerostellati Frattamaggiore Calcio Vibo 1-0
USD Cava ASD Reggio Calabria 2-1

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SS Caronno USD Lavagna 2-0
Calcio Lecco Calcio Seregno 2-2 (prat.)
ASD Campodarsego AC Belluno 2-1
AC Forli Calcio Correggio 0-2
Valdinievole Montecatini Gavorrano Bagno 1-2
Alma Juventus Fano Citta Campobasso 3-2
Torres Sassari US Olbia 0-1
FC Francavilla Unicusano Fondi 0-1
Nerostellati Frattamaggiore USD Cava 2-3 (prat.)

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Vado Fezzanese Portovenere 0-2
Calcio Montebelluna Comunale Fontanafredda 2-0
Unione Trieste ASD Livenza 1-1 (prat.)
Mezzolara Budrio ASD Villafranca 2-1
ACV Scandicci Calcio Massa 0-3
ASD Monticelli Calcio Isernia 1-1 (prat.)
Calcio Lanusei SC Castiadas 1-0
Calcio Budoni Cynthia Genzano 0-2
USD San Severo Serpentara Bellegra 2-2 (prat.)
APD Leonforte Gelbison Vallo 0-1
SC Marsala US Palmi 1-3 (prat.)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+11843-0=11843 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-32=-32 wiki spaudos ženklai).