Italijos III futbolo lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Italijos III futbolo lyga
Sezonas Italijos aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Italijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Italijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Italijos III futbolo lyga 2017–2018 m.,
Italijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Italijos V futbolo lyga 2017–2018 m.,
Italijos futbolo taurė 2017–2018 m.,
Italijos futbolo supertaurė 2018 m.
https://int.soccerway.com/national/italy/serie-d/20172018/


Girone A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ASDC Gozzano 38 25 7 6 68 — 25 82
2. Calcio Como 38 25 6 7 58 — 27 81
3. SS Caronno 38 21 11 6 62 — 30 74
4. Calcio Chieri 38 19 14 5 64 — 37 71
5. Pro Sesto 38 20 7 11 69 — 43 67
6. Folgore Carate 38 14 14 10 45 — 39 56
7. US Inveruno 38 14 10 14 44 — 48 52
8. Calcio Borgosesia 38 14 9 15 40 — 39 51
9. GS Arconate 38 14 8 16 37 — 46 50
10. AC Bra 38 13 10 15 45 — 51 49
11. AC Pavia 38 12 11 15 53 — 58 47
12. Nobis Borgaro 38 11 13 14 35 — 44 46
13. USD Olginate 38 9 18 11 37 — 44 45
14. Calcio Seregno 38 10 14 14 45 — 54 44
15. Oltrepo Voghera 38 9 16 13 34 — 47 43
16. FBC Casale 38 10 12 16 41 — 48 42
17. Varesina Venegono 38 10 11 17 33 — 45 41
18. Calcio Varese 38 8 16 14 47 — 49 40
19. Derthona Tortona 38 5 11 22 25 — 62 26
20. USD Castellazzo 38 3 10 25 32 — 78 19

Girone B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pro Patria Busto Arsizio 36 23 10 3 58 — 22 79
2. FC Rezzato 36 24 6 6 84 — 35 78
3. Isola Ponte San Pietro 36 21 7 8 67 — 44 70
4. Pergolettese Crema 36 19 10 7 57 — 37 67
5. US Darfo Boario 36 18 8 10 51 — 30 62
6. Virtus Bergamo 36 18 4 14 57 — 46 58
7. Calcio Lecco 36 16 10 10 46 — 35 58
8. AC Crema 36 13 9 14 43 — 40 48
9. Busto Milano 36 12 11 13 44 — 43 47
10. USD Caravaggio 36 12 11 13 47 — 52 47
11. Ciliverghe Mazzano 36 12 9 15 47 — 46 45
12. US Levico Terme 36 11 11 14 45 — 56 44
13. USD Scanzorosciate 36 12 7 17 41 — 51 43
14. AC Trento 36 12 7 17 42 — 64 43
15. AC Lumezzane 36 11 9 16 37 — 51 42
16. US Ciserano 36 8 12 16 42 — 58 36
17. USD Grumello 36 9 7 20 34 — 55 34
18. Calcio Dro 36 6 13 17 33 — 62 31
19. Calcio Romano 36 2 5 29 30 — 78 11

Girone C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Virtus Verona 34 22 7 5 60 — 33 73
2. ACD Campodarsego 34 21 5 8 73 — 43 68
3. Valchiampo Arzignano 34 19 10 5 75 — 42 67
4. FC Mantova 34 17 9 8 56 — 34 60
5. USD Adria 34 16 8 10 56 — 31 56
6. AC Este 34 15 11 8 49 — 29 56
7. AC Belluno 34 15 6 13 62 — 50 51
8. Salus Legnago 34 13 10 11 53 — 47 49
9. Union Feltre 34 14 7 13 49 — 56 49
10. Delta Rovigo 34 13 8 13 47 — 50 47
11. Cjarlins Muzane 34 10 14 10 51 — 49 44
12. Clodiense Chioggia 34 10 11 13 44 — 60 41
13. Ambrosiana Santambrogio 34 11 7 16 51 — 64 40
14. PS Tamai 34 10 10 14 50 — 51 40
15. Calcio Montebelluna 34 8 8 18 34 — 50 32
16. Calvi Noale 34 7 7 20 32 — 67 28
17. ASD Livenza 34 5 10 19 33 — 64 25
18. Calcio Abano 34 4 4 26 25 — 80 16

Girone D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Rimini 38 23 11 4 65 — 38 80
2. Calcio Imola 38 21 8 9 72 — 45 71
3. FC Forli 38 18 11 9 60 — 43 65
4. US Fiorenzuola 38 16 16 6 50 — 32 64
5. ASD San Giovanni 38 17 10 11 42 — 38 61
6. PS Lentigione 38 16 12 10 45 — 33 60
7. Villabiagio Villanova 38 17 8 13 52 — 49 59
8. US Piancastagnaio 38 14 16 8 54 — 35 58
9. Calcio Montevarchi 38 16 8 14 42 — 40 56
10. Romagna Centro Cesena 38 14 12 12 49 — 42 54
11. AC San Mauro 38 14 12 12 34 — 29 54
12. ASD Sasso Marconi 38 11 12 15 35 — 48 45
13. Vigor Carpaneto 38 9 18 11 50 — 48 45
14. Tuttocuoio Ponte 38 10 12 16 25 — 34 42
15. Sporting Trestina 38 10 11 17 36 — 52 41
16. ACD Castelvetro 38 10 8 20 46 — 62 38
17. Mezzolara Budrio 38 7 15 16 34 — 50 36
18. SSD Sansepolcro 38 7 12 19 40 — 62 33
19. Calcio Correggio 38 6 14 18 37 — 55 32
20. Olimpia Colle 38 7 8 23 27 — 60 29

Girone E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ASD Albissola 34 21 6 7 56 — 30 69
2. ASD San Remo 34 20 7 7 58 — 34 67
3. FC Ponsacco 34 17 11 6 49 — 31 62
4. Real Forte 34 16 12 6 50 — 27 60
5. SSD Viareggio 34 17 9 8 57 — 46 58
6. Calcio Massa 34 15 11 8 50 — 33 56
7. FBC Savona 34 16 7 11 53 — 34 55
8. Seravezza Pozzi 34 13 12 9 44 — 33 51
9. San Donato Tavarnelle 34 12 10 12 41 — 34 46
10. Ghivizzano Borgo-Mozzano 34 10 14 10 48 — 45 44
11. Ligorna Genova 34 11 10 13 41 — 50 43
12. USD Sestri Levante 34 11 9 14 35 — 34 42
13. USD Lavagna 34 11 8 15 35 — 42 41
14. USD Rignano 34 10 8 16 36 — 60 38
15. Calcio Scandicci 34 10 4 20 42 — 54 34
16. FBC Finale 34 6 12 16 38 — 49 30
17. Argentina Arma 34 4 9 21 29 — 71 21
18. Valdinievole Montecatini 34 2 9 23 19 — 74 15

Girone F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vis Pesaro 34 23 4 7 61 — 29 73
2. Calcio Matelica 34 22 5 7 66 — 28 71
3. Calcio Avezzano 34 16 14 4 51 — 26 62
4. Calcio Pineto 34 15 12 7 53 — 41 57
5. Calcio L'Aquila 34 15 10 9 57 — 40 55
6. Calcio Francavilla 34 14 11 9 47 — 38 53
7. Calcio San Marino 34 15 6 13 45 — 35 51
8. Pro Vasto 34 15 6 13 55 — 50 51
9. Sangiustese Monte 34 13 9 12 39 — 41 48
10. Citta Campobasso 34 13 10 11 41 — 40 45
11. Calcio Castelfidardo 34 12 8 14 43 — 54 44
12. USD Recanati 34 12 7 15 47 — 47 43
13. Olympia Agnone 34 11 8 15 34 — 35 41
14. Calcio San Nicolo 34 11 7 16 42 — 51 40
15. Calcio Jesi 34 8 10 16 32 — 46 34
16. Monticelli Ascoli 34 5 15 14 25 — 45 30
17. Fabriano Cerreto 34 5 5 24 29 — 69 20
18. Nerostellati Pratola 34 3 9 22 19 — 71 18

Girone G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Rieti 34 22 9 3 76 — 29 75
2. Albalonga Albano 34 20 10 4 60 — 28 70
3. Atletico Fregene 34 19 9 6 73 — 37 66
4. Trastevere Roma 34 18 8 8 60 — 43 62
5. US Latina 34 17 10 7 55 — 42 61
6. FC Aprilia 34 14 12 8 52 — 42 54
7. ASD Cassino 34 15 7 12 50 — 48 52
8. Nuova Monterosi 34 12 8 14 47 — 42 44
9. Lupa Roma 34 12 10 12 47 — 49 44
10. Calcio Budoni 34 13 4 17 40 — 41 43
11. Ostia Mare Lido 34 11 9 14 47 — 56 42
12. Flaminia Civita Castellana 34 11 8 15 42 — 48 41
13. Latte Dolce Sassari 34 10 10 14 39 — 45 40
14. Calcio Lanusei 34 11 4 19 41 — 55 37
15. Calcio Nuoro 34 9 8 17 28 — 46 35
16. Calcio Anzio 34 7 7 20 28 — 68 28
17. Calcio Tortoli 34 7 5 22 36 — 65 26
18. US San Teodoro 34 5 8 21 47 — 84 23

Girone H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Potenza 34 25 6 3 81 — 28 81
2. USD Cava 34 24 4 6 68 — 31 76
3. Team Altamura 34 22 3 9 56 — 38 69
4. FC Taranto 34 21 5 8 62 — 38 68
5. Audace Cerignola 34 17 11 6 60 — 38 62
6. AZ Picerno 34 14 11 9 49 — 37 53
7. FBC Gravina 34 13 13 8 58 — 42 52
8. ACD Nardo 34 13 13 8 48 — 36 52
9. Citta Gragnano 34 11 9 14 34 — 40 42
10. FC Francavilla 34 11 6 17 59 — 70 39
11. PS Sarno 34 10 10 14 49 — 54 38
12. Calcio Pomigliano 34 9 10 15 41 — 46 37
13. Calcio Torre 34 10 10 14 35 — 46 36
14. Calcio Frattamaggiore 34 8 9 17 26 — 50 33
15. USD San Severo 34 8 9 17 35 — 48 33
16. Normanna Aversa 34 7 9 18 31 — 56 30
17. Calcio Manfredonia 34 3 10 21 41 — 85 17
18. Fulgor Molfetta 34 2 8 24 35 — 85 14

Girone I

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Vibo 34 22 10 2 67 — 24 76 1–2
2. Calcio Troina 34 24 4 6 59 — 28 76 1–2
3. Citta Nocera 34 20 9 5 50 — 20 69
4. AV Ercolano 34 19 7 8 58 — 33 64
5. Igea Virtus Barcellona 34 18 6 10 43 — 25 60
6. ACR Messina 34 14 11 9 57 — 39 53
7. Calcio Gela 34 13 13 8 56 — 46 52
8. ASD Acireale 34 14 9 11 47 — 45 51
9. Gelbison Vallo 34 11 14 9 36 — 42 47
10. ASD Portici 34 12 6 16 35 — 44 42
11. Calcio Cittanova 34 11 9 14 43 — 46 42
12. ASD San Cataldo 34 11 7 16 40 — 41 40
13. ASD Roccella 34 10 8 16 41 — 49 38
14. US Palmi 34 11 10 13 47 — 54 37
15. ASC Eboli 34 6 12 16 32 — 50 30
16. AC Palazzolo 34 5 10 19 26 — 53 25
17. PS Paceco 34 6 3 25 30 — 74 20
18. Calcio Isola Capo Rizzuto 34 2 6 26 15 — 69 12
Dėl 1-osios vietos Calcio Vibo Calcio Troina 0-0 (baud. 5-3)

Finalas

Triangolare 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pro Patria Busto Arsizio 2 1 1 0 3 — 1 4
2. ASDC Gozzano 2 1 1 0 2 — 0 4
7. Virtus Verona 2 0 0 2 1 — 5 0 3

Triangolare 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ASD Albissola 2 1 1 0 6 — 4 4
5. AC Rimini 2 1 1 0 6 — 5 4 2
7. Vis Pesaro 2 0 0 2 1 — 4 0 3

Triangolare 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Vibo 2 2 0 0 6 — 1 6
5. FC Rieti 2 0 1 1 1 — 2 1 2
7. Calcio Potenza 2 0 1 1 0 — 4 1 3

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Pro Patria Busto Arsizio 4          
ASD Albissola 0            
          San Džovani Valdarnas
          Pro Patria Busto Arsizio Calcio Vibo
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
               
ASDC Gozzano 1            
Calcio Vibo 3            
                 
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pro Patria Busto Arsizio
2. Calcio Vibo
3. ASDC Gozzano
3. ASD Albissola

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Calcio Como Pro Sesto 1-0
FC Rezzato US Darfo Boario 2-3
Isola Ponte San Pietro Pergolettese Crema 1-2 (prat.)
ACD Campodarsego USD Adria 2-2
Valchiampo Arzignano FC Mantova 5-2
ASD San Remo SSD Viareggio 1-0
FC Ponsacco Real Forte 3-2
Calcio Matelica Calcio L'Aquila 3-0
Calcio Avezzano Calcio Pineto 0-2
Albalonga Albano US Latina 2-1
Atletico Fregene Trastevere Roma 1-3
USD Cava Audace Cerignola 1-0
Team Altamura FC Taranto 0-2
Citta Nocera AV Ercolano 0-1
FC Forli US Fiorenzuola 0-0
SS Caronno Calcio Chieri 2-4
Calcio Imola ASD San Giovanni 2-2
Calcio Troina Igea Virtus Barcellona 1-3

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
USD Cava FC Taranto 3-1
Calcio Como Calcio Chieri 3-2 (prat.)
Albalonga Albano Trastevere Roma 3-1 (prat.)
Calcio Matelica Calcio Pineto 2-0
Pergolettese Crema US Darfo Boario 1-0
ASD San Remo FC Ponsacco 0-2
ACD Campodarsego Valchiampo Arzignano 3-4
Calcio Imola FC Forli 1-0
AV Ercolano Igea Virtus Barcellona 0-3

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Oltrepo Voghera Calcio Varese 2-0
FBC Casale Varesina Venegono 1-1
AC Lumezzane US Ciserano 2-3
ACD Castelvetro Mezzolara Budrio 0-2
USD Rignano Calcio Scandicci 0-2
Calcio San Nicolo Calcio Jesi 2-1
Calcio Lanusei Calcio Nuoro 2-0
USD San Severo Calcio Frattamaggiore 1-2
Calcio Torre Normanna Aversa 2-0
US Palmi ASC Eboli 3-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+11411-0=11411 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-0=0 wiki spaudos ženklai).