Italijos III futbolo lyga 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2020–2021 m.
'
Varžybos Italijos III futbolo lyga
Sezonas Italijos aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Italijos I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Italijos II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Italijos III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Italijos IV futbolo lyga 2020–2021 m.,
Italijos V futbolo lyga 2020–2021 m.,
Italijos futbolo taurė 2020–2021 m.,
Italijos futbolo supertaurė 2021 m.
https://int.soccerway.com/national/italy/serie-d/20202021/


Girone A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Gozzano 38 23 9 6 62 — 33 78
2. Calcio Castellanza 38 21 8 9 83 — 66 71
3. PDHAE Pont 38 20 10 8 61 — 41 70
4. AC Bra 38 20 9 9 62 — 36 69
5. Calcio San Remo 38 18 13 7 57 — 41 65
6. ACD Legnano 38 19 7 12 66 — 55 64
7. USD Sestri Levante 38 18 6 14 64 — 48 60
8. Folgore Carate 38 15 12 11 50 — 43 57
9. USD Lavagna 38 16 8 14 62 — 63 56
10. SS Caronno 38 15 8 15 51 — 50 53
11. ASD Imperia 38 14 7 17 43 — 48 49
12. FBC Casale 38 12 12 14 42 — 41 48
13. Derthona Tortona 38 12 11 15 42 — 49 47
14. GS Arconate 38 12 9 17 51 — 61 45
15. Calcio Chieri 38 10 14 14 45 — 42 44
16. Citta Varese 38 10 12 16 39 — 44 42
17. ACSD Saluzzo 38 8 13 17 31 — 51 37
18. Calcio Fossano 38 8 8 22 40 — 69 32
19. Calcio Borgosesia 38 8 6 24 47 — 77 30
20. FC Vado 38 6 8 24 36 — 76 26

Girone B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Seregno 34 21 6 7 54 — 36 69
2. Fanfulla Lodi 34 19 7 8 60 — 36 64
3. Nibionno Oggiono 34 15 10 9 48 — 38 55
4. USD Casatenovo 34 16 7 11 53 — 41 55
5. AC Crema 34 14 11 9 62 — 51 53
6. Desenzano Calvisano 34 15 7 12 49 — 52 52
7. USD Breno 34 12 13 9 44 — 35 49
8. Calcio Brusaporto 34 15 4 15 52 — 53 49
9. Franciacorta Adro 34 12 12 10 47 — 37 48
10. Calcio Sona 34 13 7 14 49 — 52 46
11. Real Calepina Telgate 34 11 10 13 36 — 42 43
12. Virtus Ciserano 34 11 9 14 41 — 42 42
13. AC Ponte San Pietro 34 10 11 13 37 — 41 41
14. Vis Nova Giussano 34 11 6 17 43 — 62 39
15. ASD Villa d'Alme 34 9 11 14 51 — 60 38
16. USD Caravaggio 34 10 8 16 48 — 61 38
17. Tritium Trezzo 34 9 8 17 41 — 52 35
18. USD Scanzorosciate 34 7 5 22 28 — 52 26

Girone C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Trento 38 23 12 3 65 — 35 81
2. Valchiampo Arzignano 38 19 10 9 52 — 34 67
3. ASD Manzano 38 19 9 10 64 — 44 66
4. Union Clodiense Chioggia 38 17 11 10 51 — 41 62
5. Terme Caldiero 38 15 16 7 56 — 36 61
6. Mestre Venezia 38 18 6 14 58 — 49 60
7. Delta Porto Tolle 38 17 7 14 51 — 38 58
8. Luparense San Martino 38 15 9 14 52 — 48 54
9. AC Belluno 38 12 17 9 43 — 45 53
10. Cjarlins Muzane 38 13 13 12 60 — 60 52
11. ASD Cartigliano 38 13 13 12 42 — 45 52
12. USG Sedico 38 13 10 15 48 — 48 49
13. USD Adria 38 13 10 15 55 — 64 49
14. Ambrosiana Sant'Ambrogio 38 11 14 13 57 — 64 47
15. AC Este 38 9 16 13 45 — 53 43
16. ACD Campodarsego 38 10 10 18 41 — 48 40
17. Union Feltre 38 10 9 19 41 — 59 39
18. Calcio Montebelluna 38 10 8 20 41 — 67 38 18–19
19. Virtus Bolzano 38 10 8 20 46 — 52 38 18–19
20. APC Chions 38 3 12 23 30 — 68 21
Dėl 18-osios vietos Calcio Montebelluna Virtus Bolzano 2-1

Girone D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. US Fiorenzuola 34 23 6 5 76 — 32 75
2. AC Agliana 34 22 7 5 61 — 35 73
3. Polisportiva Lentigione 34 17 14 3 57 — 27 65
4. AC Prato 34 15 9 10 50 — 41 54
5. AC Rimini 34 14 10 10 56 — 44 52
6. FC Forli 34 14 10 10 51 — 46 52
7. Pro Livorno 34 14 6 14 56 — 59 48
8. Calcio Correggio 34 13 8 13 53 — 58 47
9. Real Forte 34 12 10 12 45 — 47 46
10. AC San Mauro 34 11 9 14 50 — 53 42
11. Ghivizzano Borgo-Mozzano 34 11 8 15 44 — 48 41
12. GS Bagnolo 34 9 13 12 40 — 41 40
13. Mezzolara Budrio 34 9 12 13 40 — 49 39
14. Seravezza Pozzi 34 9 9 16 41 — 54 36
15. Progresso Castel Maggiore 34 9 9 16 41 — 56 36
16. ASD Sasso Marconi 34 8 9 17 36 — 57 33
17. Calcio Cattolica 34 6 11 17 42 — 57 29
18. Corticella Bologna 34 4 12 18 33 — 68 24

Girone E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Montevarchi 34 21 8 5 68 — 32 71
2. Trastevere Roma 34 17 9 8 56 — 38 60
3. Sporting Trestina 34 15 11 8 48 — 33 56
4. San Donato Tavarnelle 34 14 12 8 48 — 40 54
5. ACN Siena 34 15 8 11 48 — 40 53
6. Follonica Gavorrano 34 14 9 11 48 — 37 51
7. Pianese Piancastagnaio 34 13 12 9 41 — 34 51
8. Lornano Badesse 34 13 9 12 51 — 44 48
9. Tiferno Lerchi 34 13 8 13 44 — 48 47
10. ASD Cannara 34 12 11 11 41 — 48 47
11. ASD San Giovanni 34 12 9 13 42 — 43 45
12. Montespaccato Roma 34 11 8 15 40 — 47 41
13. Ostia Mare Lido 34 8 15 11 50 — 54 39
14. Flaminia Civita Castellana 34 9 12 13 44 — 57 39
15. Citta Foligno 34 9 9 16 35 — 48 36
16. Calcio Scandicci 34 10 7 17 42 — 49 35
17. Calcio Grassina 34 6 12 16 32 — 52 30
18. UC Sinalunga 34 4 11 19 24 — 58 23

Girone F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Citta Campobasso 34 21 9 4 63 — 29 72
2. Calcio San Nicolo 34 18 10 6 59 — 34 64
3. Calcio Pineto 34 15 11 8 45 — 33 56
4. Cynthia Albalonga 34 14 14 6 51 — 35 56
5. FC Matese 34 15 11 8 46 — 38 56
6. Calcio Castelfidardo 34 14 13 7 46 — 33 55
7. USD Recanati 34 13 11 10 62 — 45 50
8. ASD Castelnuovo Vomano 34 14 8 12 53 — 53 50
9. Calcio Vasto 34 12 13 9 45 — 37 48
10. ASD Montegiorgio 34 13 7 14 42 — 42 46
11. FC Rieti 34 12 8 14 38 — 42 44
12. RC Aprilia 34 11 11 12 43 — 49 44
13. US Tolentino 34 9 13 12 52 — 53 40
14. Atletico Terme Fiuggi 34 8 16 10 40 — 41 40
15. ASD Vastogirardi 34 10 10 14 46 — 51 40
16. Real Giulianova 34 7 10 17 33 — 50 31
17. Calcio Porto Sant'Elpidio 34 4 5 25 22 — 63 17
18. Olympia Agnone 34 3 6 25 25 — 83 15

Girone G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Monterosi 34 24 9 1 65 — 26 81
2. Calcio Latina 34 19 8 7 60 — 29 65
3. Savoia Torre Annunziata 34 14 15 5 39 — 22 57
4. Vis Artena 34 16 5 13 50 — 43 53
5. ASD Nocera 34 13 14 7 51 — 32 53
6. Insieme Formia 34 13 11 10 52 — 39 50
7. Calcio Lanusei 34 12 11 11 46 — 40 47
8. Calcio Muravera 34 13 8 13 42 — 40 47
9. Calcio Carbonia 34 12 10 12 56 — 55 46
10. Latte Dolce Sassari 34 11 11 12 45 — 42 44
11. ASD Cassino 34 9 14 11 41 — 48 41
12. Gladiator Santa Maria 34 9 13 12 37 — 44 40
13. TNF Roma 34 8 15 11 39 — 47 39
14. Polisportiva Arzachena 34 7 15 12 39 — 50 36
15. Torres Sassari 34 8 10 16 31 — 48 34
16. Vis Afragola 34 9 7 18 40 — 60 34
17. FC Nola 34 7 13 14 37 — 58 33
18. FC Giugliano 34 5 5 24 29 — 76 20

Girone H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Taranto 34 19 12 3 50 — 23 69
2. AZ Picerno 34 19 11 4 58 — 34 68
3. Fidelis Andria 34 16 13 5 40 — 18 61
4. Calcio Bitonto 34 16 7 11 51 — 42 55
5. Calcio Casarano 34 15 10 9 49 — 39 55
6. USD Lavello 34 14 12 8 55 — 40 54
7. Audace Cerignola 34 14 10 10 62 — 39 52
8. ACD Nardo 34 13 10 11 45 — 39 49
9. Team Altamura 34 12 11 11 49 — 42 47
10. Calcio Molfetta 34 11 9 14 54 — 60 42
11. ASD Sorrento 34 10 11 13 41 — 54 41
12. FBC Gravina 34 8 11 15 33 — 40 35
13. Citta Fasano 34 8 11 15 38 — 50 35
14. FC Francavilla 34 7 13 14 34 — 48 34
15. Real Agro Aversa 34 9 7 18 40 — 57 34
16. ASD Portici 34 10 4 20 50 — 73 34
17. FC Brindisi 34 8 11 15 27 — 45 33
18. Puteolana Pozzuoli 34 5 11 18 23 — 56 26

Girone I

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ACR Messina 34 21 11 2 66 — 25 74
2. FC Messina 34 21 9 4 59 — 25 72
3. Gelbison Vallo 34 19 9 6 54 — 33 66
4. ASD San Luca 34 17 7 10 46 — 38 58
5. ASD Acireale 34 17 6 11 51 — 32 57
6. Dattilo Paceco 34 16 4 14 52 — 47 52
7. Calcio Rotonda 34 13 10 11 31 — 33 49
8. SMC Castellabate 34 10 15 9 43 — 29 45
9. Calcio Biancavilla 34 14 4 16 43 — 47 45
10. Calcio Licata 34 11 10 13 36 — 39 43
11. Calcio Castrovillari 34 10 11 13 39 — 37 41
12. ASD Paterno 34 10 9 15 28 — 35 39
13. Calcio Cittanova 34 10 9 15 42 — 51 39
14. Citta Sant'Agata 34 8 12 14 32 — 48 36
15. Calcio Troina 34 9 9 16 27 — 47 36
16. Calcio Rende 34 9 7 18 38 — 58 34
17. Marina Ragusa 34 8 9 17 38 — 58 33
18. ASD Roccella 34 5 5 24 25 — 68 20

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Calcio Castellanza Calcio San Remo 1-0
PDHAE Pont AC Bra 0-0
Fanfulla Lodi AC Crema 2-2
Nibionno Oggiono USD Casatenovo 3-2
Valchiampo Arzignano Terme Caldiero 1-1
ASD Manzano Union Clodiense Chioggia 0-1
AC Agliana AC Rimini 2-0
Polisportiva Lentigione AC Prato 5-1
Trastevere Roma ACN Siena 2-1
Sporting Trestina San Donato Tavarnelle 2-0
Calcio San Nicolo FC Matese 1-0
Calcio Pineto Cynthia Albalonga 4-1
Calcio Latina ASD Nocera 1-1
Savoia Torre Annunziata Vis Artena 2-0
AZ Picerno Calcio Casarano 1-0
Fidelis Andria Calcio Bitonto 3-1
FC Messina ASD Acireale 2-1
Gelbison Vallo ASD San Luca 2-1

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Calcio Castellanza PDHAE Pont 5-1
Fanfulla Lodi Nibionno Oggiono 0-1
Valchiampo Arzignano Union Clodiense Chioggia 2-1
AC Agliana Polisportiva Lentigione 1-0
Trastevere Roma Sporting Trestina 2-0
Calcio San Nicolo Calcio Pineto 0-1
Calcio Latina Savoia Torre Annunziata 1-1
AZ Picerno Fidelis Andria 2-1
FC Messina Gelbison Vallo 2-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+10144-0=10144 wiki spaudos ženklai).