Italijos II futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Italijos II futbolo lyga
Sezonas Italijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos futbolo taurė 2016–2017 m.,
Italijos futbolo supertaurė 2017 m.
http://int.soccerway.com/national/italy/serie-c1/20162017/


Girone A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. US Cremona 38 24 6 8 68 — 40 78
2. Calcio Alessandria 38 23 9 6 64 — 33 78
3. Calcio Livorno 38 19 12 7 51 — 30 69
4. US Arezzo 38 18 11 9 50 — 38 65
5. Giana Erminio Gorgonzola 38 17 12 9 56 — 43 63
6. Calcio Piacenza 38 17 10 11 56 — 41 61
7. Calcio Como 38 15 14 9 55 — 49 59
8. Castrense Viterbo 38 14 12 12 43 — 42 54
9. Libertas Lucca 38 13 14 11 47 — 39 51
10. AC Renate 38 12 15 11 36 — 36 51
11. Pro Piacenza 38 15 6 17 40 — 42 51
12. Robur Siena 38 13 6 19 45 — 49 45
13. US Pistoia 38 10 14 14 42 — 43 43
14. Citta Pontedera 38 9 16 13 38 — 50 43
15. Calcio Olbia 38 12 6 20 43 — 59 42
16. Calcio Carrara 38 10 9 19 44 — 54 39
17. AC Prato 38 11 6 21 35 — 59 39
18. Tuttocuoio San Miniato 38 9 11 18 37 — 53 38
19. Lupa Roma 38 7 12 19 28 — 48 33
20. Racing Roma 38 7 9 22 38 — 68 30

Girone B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Venezia 38 23 11 4 56 — 29 80
2. Calcio Parma 38 20 10 8 55 — 36 70
3. Calcio Pordenone 38 19 9 10 68 — 42 66
4. Calcio Padova 38 19 9 10 50 — 31 66
5. AC Reggio Emilia 38 16 11 11 43 — 36 59
6. AS Gubbio 38 17 7 14 44 — 49 58
7. US San Benedetto 38 15 11 12 53 — 47 56
8. Feralpi Salo 38 15 8 15 47 — 45 53
9. Albino Leffe 38 12 16 10 38 — 34 52
10. Virtus Bassano 38 13 12 13 48 — 52 51
11. Calcio Santarcangelo 38 13 13 12 44 — 39 50
12. Sudtirol Bolzano 38 12 11 15 33 — 40 47
13. SS Macerata 38 12 14 12 36 — 40 46
14. FC Modena 38 11 11 16 31 — 35 44
15. FC Mantova 38 10 11 17 37 — 50 41
16. Calcio Teramo 38 9 13 16 39 — 43 40
17. Alma Juventus Fano 38 9 12 17 28 — 42 39
18. FC Forli 38 8 13 17 32 — 55 37
19. AC Lumezzane 38 7 13 18 26 — 44 34
20. US Ancona 38 7 11 20 28 — 47 31

Girone C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Foggia 38 25 10 3 70 — 29 85
2. US Lecce 38 21 11 6 62 — 36 74
3. Calcio Matera 38 18 11 9 71 — 44 65
4. Juve Stabia Castellammare 38 18 10 10 65 — 43 64
5. Virtus Francavilla 38 16 9 13 47 — 45 57
6. Calcio Siracusa 38 16 9 13 47 — 43 57
7. Calcio Cosenza 38 15 10 13 57 — 46 55
8. Calcio Pagani 38 14 9 15 51 — 45 50
9. FC Caserta 38 13 12 13 38 — 42 49
10. Calcio Fondi 38 11 17 10 49 — 46 49
11. Calcio Catania 38 14 12 12 40 — 36 47
12. Fidelis Andria 38 10 17 11 30 — 33 47
13. US Reggio Calabria 38 10 15 13 44 — 54 45
14. SS Monopoli 38 9 15 14 42 — 54 42
15. ACR Messina 38 12 10 16 38 — 52 42
16. Akragas Agrigento 38 9 12 17 30 — 47 39
17. Calcio Vibo 38 9 12 17 27 — 46 39
18. US Catanzaro 38 9 11 18 36 — 49 38
19. AS Melfi 38 9 8 21 38 — 68 34
20. FC Taranto 38 6 12 20 25 — 49 30

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Foggia 2 2 0 0 7 — 3 6
2. FC Venezia 2 1 0 1 4 — 5 3
3. US Cremona 2 0 0 2 2 — 5 0

Patekimo turnyras

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Calcio Piacenza 2                                  
Calcio Como 1                                
          Calcio Piacenza 0-0                        
        Calcio Parma 2-0                        
Calcio Parma +                                  
                               
                    Calcio Parma 2-1            
                  Libertas Lucca 1-2            
US Arezzo 1                                  
Libertas Lucca 2                                
          Libertas Lucca 1-0                        
        Albino Leffe 0-0                        
Calcio Padova 1                                  
Albino Leffe 3                             11 m  
                                Calcio Parma 1 5  
                              Calcio Pordenone 1 4  
Giana Erminio Gorgonzola 2                                  
Castrense Viterbo 2                                
          Giana Erminio Gorgonzola 2-1                        
        Calcio Pordenone 3-1                        
Calcio Pordenone 2                                  
Virtus Bassano 0                              
                    Calcio Pordenone 1-0            
                  Calcio Cosenza 0-0            
Calcio Cosenza 2                                  
Calcio Pagani 0                                
          Calcio Cosenza 2-1                        
        Calcio Matera 1-1                        
Calcio Matera +                                  
                                   
                                       
                                     
AS Gubbio 2                                  
US San Benedetto 3                                
          US San Benedetto 1-1                        
        US Lecce 0-0                        
US Lecce +                                  
                  11 m            
                    US Lecce 1-1 4            
                  Calcio Alessandria 0-0 5            
Calcio Siracusa 0                                  
FC Caserta 2                                
          FC Caserta 1-1                        
        Calcio Alessandria 3-1                        
Calcio Alessandria +                                  
                                 
                                Calcio Alessandria 2  
                              AC Reggio Emilia 1  
Virtus Francavilla 0                                  
Calcio Fondi 0                                
          Virtus Francavilla 0-0                        
        Calcio Livorno 0-0                        
Calcio Livorno 2                                  
AC Renate 1                              
                    Calcio Livorno 1-2            
                  AC Reggio Emilia 2-2            
AC Reggio Emilia 2                                  
Feralpi Salo 2                                
          AC Reggio Emilia 2-1                        
        Juve Stabia Castellammare 0-0                        
Juve Stabia Castellammare 0                                  
Calcio Catania 0                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2017-06-17 Florencija            
              Calcio Parma Calcio Alessandria            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
           
                         
                                       


Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
AS Melfi Akragas Agrigento 0-0 1-1
AC Lumezzane Calcio Teramo 1-1 0-0
FC Forli Alma Juventus Fano 1-1 2-0
US Catanzaro Calcio Vibo 3-2 1-1
Lupa Roma Calcio Carrara 0-1 0-1
Tuttocuoio San Miniato AC Prato 2-2 0-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+5150-0=5150 wiki spaudos ženklai).