Maltos futbolo taurė 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Maltos futbolo taurė
Sezonas Maltos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Maltos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Maltos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Maltos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Maltos futbolo supertaurė 2019 m.
http://int.soccerway.com/national/malta/fa-trophy/20182019/
http://foot.dk/Malpokalres.asp?SeasonID=111
http://foot.dk/Malpokalfacts.asp?FinaleID=115


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo
1/128 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Vittoriosa Stars 0                                  
Tarxien Rainbows 3                                
          Tarxien Rainbows 5                        
        Zebbug Rangers 0                        
Birzebbuga Saint Peters 0                                  
Zebbug Rangers 5                              
                    Tarxien Rainbows 0            
                  FC Balzan 2            
FC Balzan 5                                  
FC Qrendi 1                                
          FC Balzan 6                        
        Xewkija Tigers 1                        
Gudja United 1                                  
Xewkija Tigers 2 prat.                                
                                FC Balzan 3  
                              FC Birkirkara 2  
Senglea Athletic 2                                  
FC Mosta 3 prat.                                
          FC Mosta 2                        
        Sliema Wanderers 1                        
Sliema Wanderers 2                                  
Saint Andrews Pembroke 0                              
                    FC Mosta 1            
                  FC Birkirkara 2            
Nadur Youngsters 0                                  
FC Birkirkara 4                                
          FC Birkirkara 2                        
        Hamrun Spartans 1                        
FC Floriana 0                                  
Hamrun Spartans 1                                  
                                       
                                     
Mdina Knights 1                                  
Pieta Hotspurs 4                                
          Pieta Hotspurs 2                        
        Zejtun Corinthians 0                        
Pembroke Athleta 0                                  
Zejtun Corinthians 2                              
                    Pieta Hotspurs 1            
                  Gzira United 2 prat.            
Gzira United 4                                  
Rabat Ajax 0                                
          Gzira United 4                        
        Melita Saint Julians 2                        
FC Siggiewi 1                                  
Melita Saint Julians 3                                
                                Gzira United 0  
                              FC Valletta 2  
FC Qormi 1                                  
Hibernians Paola 5                                
          Hibernians Paola 4                        
        Fgura United 0                        
FC San Gwann 0                                  
Fgura United 1                              
                    Hibernians Paola 2            
                  FC Valletta 3 prat.            
FC Mellieha 0                                  
Lija Athletic 5                                
          Lija Athletic 1                        
        FC Valletta 7                        
FC Marsa 0                                  
FC Valletta 3                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2019-05-18 National Stadium, Takalis 4024            
              FC Balzan FC Valletta            
             
Generic football.png
4
Generic football.png
4
           
              Alfred Effiong (8', 44', 95', 104') Enmy Pena (40', 72'), Mario Fontanella (115' 11 m), Rowen Muscat (119')            
              11 m baudinių serija            
             
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 5
4 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
           
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2800-0=2800 wiki spaudos ženklai).