Slovakijos II futbolo lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2019–2020 m.
Varžybos Slovakijos II futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2019–2020 m.
https://int.soccerway.com/national/slovakia/ii-liga/20192020/


Varžybos nutrauktos dėl COVID-19 pandemijos.

Bratislava

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. OFK Dunajska Luzna 15 12 1 2 44 — 11 37
2. Inter Bratislava 15 11 2 2 46 — 16 35
3. Raca Bratislava 15 10 1 4 36 — 25 31
4. Slovan Most 15 8 5 2 24 — 14 29
5. FC Malacky 15 7 4 4 25 — 20 25
6. FC Rohoznik 15 7 3 5 35 — 18 24
7. MSK Senec 15 7 2 6 26 — 27 23
8. TJ Rovinka 15 5 5 5 23 — 31 20
9. Slovan Ivanka 15 5 3 7 25 — 26 18
10. SK Bernolakovo 15 4 5 6 17 — 29 17
11. Rusovce Bratislava 15 4 4 7 20 — 26 16
12. Lokomotiva Devinska Nova Ves 15 3 5 7 21 — 31 14
13. SK Bahon 15 3 4 8 12 — 27 13
14. SFC Kalinkovo 15 3 3 9 18 — 36 12
15. PSC Pezinok 15 2 3 10 20 — 41 9
16. SK Tomasov 15 0 8 7 12 — 26 8

Stred

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fomat Martin 15 12 3 0 51 — 8 39
2. Jednota Banova 15 9 2 4 27 — 16 29
3. Tatran Oravske Vesele 15 7 6 2 23 — 12 27
4. Lokomotiva Zvolen 15 7 5 3 19 — 14 26
5. Banik Kalinovo 15 8 1 6 18 — 20 25
6. Pramen Kovacova 15 7 3 5 28 — 14 24
7. Novohrad Lucenec 15 7 2 6 22 — 21 23
8. FTC Filakovo 15 7 2 6 22 — 14 23
9. SKM Liptovsky Hradok 15 6 3 6 18 — 19 21
10. MSK Namestovo 15 6 3 6 19 — 17 21
11. Tatran Krasno 15 3 8 4 14 — 19 17
12. MSK Rimavska Sobota 15 4 4 7 21 — 31 16
13. Druzstevnik Liptovska Stiavnica 15 4 3 8 22 — 30 15
14. MFK Zarnovica 15 2 4 9 13 — 39 10
15. FK Cadca 15 3 0 12 7 — 32 9
16. Rakytovce Banska Bystrica 15 1 5 9 11 — 29 8

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tatran Presov 17 14 1 2 52 — 14 43
2. Odeva Lipany 17 14 1 2 51 — 14 43
3. MFK Vranov nad Toplou 17 12 2 3 41 — 13 38
4. FK Humenne 17 11 3 3 37 — 13 36
5. Tesla Stropkov 17 8 3 6 27 — 27 27
6. MFK Snina 17 8 3 6 26 — 24 27
7. FK Poprad-2 17 8 2 7 29 — 32 26
8. Mladost Kalsa 17 7 4 6 32 — 34 25
9. FK Svidnik 17 7 4 6 27 — 27 25
10. OSFK Sarisske Michalany 17 7 2 8 18 — 26 23
11. Milenium Bardejovska Nova Ves 17 6 2 9 30 — 40 20
12. FK Spisska Nova Ves 17 4 3 10 18 — 26 15
13. Druzstevnik Plavnica 17 4 3 10 16 — 32 15
14. Pokrok Krompachy 17 4 2 11 19 — 26 14
15. Slovan Giraltovce 17 2 1 14 12 — 45 7
16. TJ Velke Revistia 17 2 0 15 11 — 53 6

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Myjava 16 12 1 3 29 — 11 37
2. MSK Povazska Bystrica 16 7 7 2 24 — 15 28
3. FK Marcelova 16 8 3 5 20 — 15 27
4. SK Gabcikovo 15 8 2 5 25 — 19 26
5. Crystal Lednicke Rovne 16 7 5 4 25 — 25 26
6. Dynamo Malzenice 15 7 4 4 29 — 16 25
7. Kovo Belusa 16 6 5 5 22 — 15 23
8. Slovan Duslo Sala 16 6 4 6 23 — 21 22
9. FC Nitra-2 16 6 4 6 24 — 24 22
10. ViOn-2 Zlate Moravce 16 5 5 6 19 — 23 20
11. Druzstevnik Velke Ludince 16 5 4 7 19 — 20 19
12. Spartak-2 Trnava 16 5 4 7 20 — 23 19
13. AFC Nove Mesto nad Vahom 16 4 6 6 13 — 17 18
14. Slovan Galanta 16 4 5 7 20 — 22 17
15. FKM Nove Zamky 16 2 4 10 13 — 42 10
16. KFC Kalna nad Hronom 16 2 3 11 15 — 32 9

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3489-0=3489 wiki spaudos ženklai).