Lenkijos aukščiausioji futbolo lyga 1923 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1923 m.
Varžybos Lenkijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Lenkijos aukščiausioji futbolo lyga 1923 m.,
Lenkijos I futbolo lyga 1923 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/poland-league-final-tables/pol-1921-30/
http://rsssf.com/tablesp/polhist.html#1923
http://www.mogiel.net/POL/history/polhist.php
http://foot.dk/Polstilling.asp?SeasonID=4
http://foot.dk/Polstilling.asp?SeasonID=5


Górny Śląsk

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Iskra Laura Huta-Siemianowice 8 28 — 11 14
2. Pogon Katowice 8 29 — 6 12
3. Strzala Ruda Slaska 8 19 — 25 7
4. Naprzod Lipiny 8 19 — 23 6
5. Ruch Wielkie Hajduki 8 4 — 34 1
6. Gwiazda Bogucice pasitraukė

Kraków

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Wisla Krakow 10 9 0 1 31 — 7 18
2. Cracovia Krakow 10 8 0 2 42 — 6 16
3. Jutrzenka Krakow 10 3 3 4 11 — 19 9
4. BBSV Bielsko-Biala 10 3 3 4 9 — 18 9
5. Wawel Krakow 10 2 1 7 7 — 20 5
6. Szturm Bielsko-Biala 10 1 1 8 4 — 34 3

Łódź

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. LKS Lodz 8 5 1 2 17 — 10 11
2. LTS-G Lodz 8 4 2 2 16 — 12 10
3. 28PP Lodz 8 4 2 2 14 — 11 10
4. Union Lodz 8 2 2 4 12 — 13 6
5. KT Lodz 8 1 1 6 9 — 22 3

Lublin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. WKS Lublin 6 4 2 0 21 — 8 10
2. WKS Chelm 6 4 1 1 21 — 8 9
3. Kresy Brzesc 6 2 1 3 13 — 13 5
4. Hallerczyk Rowne 6 0 0 6 2 — 28 0

Lwów

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pogon Lwow 10 9 1 0 68 — 10 19
2. Czarni Lwow 10 6 2 2 26 — 17 14
3. Polonia Przemysl 10 3 4 3 27 — 29 10
4. Hasmonea Lwow 10 2 3 5 18 — 27 7
5. Lechia Lwow 10 2 3 5 12 — 25 7
6. Rewera Stanislawow 10 1 1 8 7 — 50 3

Poznań

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Warta Poznan 9 9 0 0 41 — 7 18
2. Pogon Poznan 10 4 3 3 21 — 19 11
3. Posnania Poznan 10 4 2 4 29 — 20 10
4. Unia Poznan 9 4 1 4 20 — 19 9
5. Ostrovia Ostrow Wielkopolski
6. AZS Poznan

Toruń

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TKS Torun 6 6 0 0 38 — 4 12
2. Sokol Torun 6 3 1 2 19 — 18 7
3. Powiwoj Grudziadz 6 10 — 24 3
4. WKS Torun 6 8 — 29 2

Warszawa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Polonia Warszawa 6 3 2 1 18 — 6 8 1–2
2. Warszawianka Warszawa 6 3 2 1 13 — 11 8 1–2
4. Legia Warszawa 6 3 0 3 14 — 10 6
5. AZS Warszawa 6 1 0 5 6 — 24 2
Dėl 1-osios vietos Polonia Warszawa Warszawianka Warszawa 7-1

Wilno

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lauda Wilno 4 3 1 0 12 — 3 7
2. 1PP Legionow Wilno
3. Pogon Wilno

Finalas

Wschód

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pogon Lwow 6 6 0 0 42 — 3 12 1
3. Polonia Warszawa 6 4 0 2 24 — 12 8 2
5. Lauda Wilno 6 1 1 4 4 — 26 3 3
7. WKS Lublin 6 0 1 5 1 — 30 1 4

Zachód

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. Wisla Krakow 6 4 1 1 20 — 6 9 1
3. Warta Poznan 6 3 2 1 20 — 9 8 2
5. LKS Lodz 6 3 1 2 21 — 11 7 3
7. Iskra Laura Huta-Siemianowice 6 0 0 6 1 — 36 0 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Pogon Lwow Wisla Krakow 3-0 1-2 2-1 (prat.)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 97% (+2848-0=2848 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 4% (+123-24=99 wiki spaudos ženklai).