Danijos VI futbolo lyga 2004 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2004 m.
Varžybos Danijos VI futbolo lyga
Sezonas Danijos aukščiausioji futbolo lyga 2004–2005 m.,
Danijos I futbolo lyga 2004–2005 m.,
Danijos II futbolo lyga 2004–2005 m.,
Danijos III futbolo lyga 2004–2005 m.,
Danijos IV futbolo lyga 2004–2005 m.,
Danijos V futbolo lyga 2004 m.,
Danijos VI futbolo lyga 2004 m.,
Danijos futbolo taurė 2004–2005 m.,
Danijos futbolo supertaurė 2005 m.
https://web.archive.org/web/20170205202253/http://www.fodboldfyn.dk/PDF.%20Filer/nye%20130113/dansk%202003-04.pdf


Bornholm

Fyn

Pulje 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Fyn 1)
V
1. Fodbold Egebjerg 24 15 6 3 55 — 29 51
2. GIF Fraugde 24 15 4 5 52 — 34 49
3. IF Langeskov 24 14 4 6 69 — 40 46
4. BK Munkebo 24 14 1 9 57 — 53 43
5. Ostre Odense 24 12 4 8 79 — 42 40
6. IF Marstal 24 12 3 9 52 — 39 39
7. FB Tasinge 24 11 3 10 55 — 48 36
8. SUB Ullerslev 24 11 3 10 51 — 51 36
9. BK Kerteminde 24 8 7 9 50 — 53 31
10. IF Tarup 24 6 9 9 44 — 51 27
11. Sydlangeland Rudkobing 24 4 5 15 30 — 61 17
12. Chang Odense 24 4 4 16 43 — 78 16
13. BK Birkende 24 3 1 20 31 — 89 10

Pulje 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Fyn 2)
V
1. BBB Odense 26 17 1 8 92 — 48 52
2. BK Sanderum 26 15 6 5 58 — 39 51
3. IK Norre Aby 26 15 4 7 77 — 54 49
4. Stige Odense 26 15 3 8 76 — 47 48
5. BK Tommerup 26 14 3 9 62 — 47 45
6. GF Alleso 26 11 4 11 69 — 72 37
7. GIF Vissenbjerg 26 10 5 11 53 — 57 35
8. Dalum Odense 26 10 4 12 62 — 64 34
9. KRFK Otterup 26 10 4 12 53 — 76 34
10. B1913 Odense 26 9 5 12 55 — 72 32
11. Tarup Parup 26 9 4 13 51 — 56 31
12. Assens FC 26 9 3 14 41 — 61 30
13. Kildemosen Odense 26 5 8 13 44 — 69 23
14. UIF Allested 26 5 2 19 44 — 75 17

Finalas

Dėl 1-osios vietos BBB Odense IF Egebjerg 2-2 (baud. 5-3)
Dėl 3-osios vietos BK Sanderum GIF Fraugde 2-1 2-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Fyn)
V
1. BBB Odense
2. IF Egebjerg
3. BK Sanderum
4. GIF Fraugde

Jylland

Pulje 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 3)
V
1. Freja Alborg 22 11 8 3 53 — 33 41
2. Freja-2 Alborg 22 10 6 6 34 — 29 36
3. AIK Frem Hjorring 22 10 4 8 43 — 40 34
4. IF Sulsted 22 10 3 9 46 — 37 33
5. IF Hjorring 22 10 3 9 45 — 36 33
6. Jetsmark Pandrup 22 9 5 8 35 — 31 32
7. Svenstrup Godthab 22 8 7 7 35 — 29 31
8. IF Dronninglund 22 8 4 10 26 — 39 28
9. IF Logstor 22 7 7 8 33 — 40 28
10. IF Bronderslev 22 8 3 11 29 — 43 27
11. Lindholm Norresundby 22 7 5 10 33 — 45 26
12. BK Asa 22 4 5 13 37 — 47 17

Pulje 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 4)
V
1. IF Nykobing Mors 22 14 4 4 63 — 22 46
2. GF Skjern 22 13 6 3 51 — 22 45
3. Farso Ullits 22 12 5 5 58 — 32 41
4. BK Holstebro-2 22 10 6 6 50 — 36 36
5. SGI Snejbjerg 22 10 4 8 37 — 35 34
6. Fremad Herning 22 9 3 10 53 — 49 30
7. IF Borup 22 9 3 10 34 — 44 30
8. IK Skive 22 7 6 9 33 — 33 27
9. BK Struer 22 8 2 12 32 — 52 26
10. IF Videbaek 22 6 3 13 25 — 49 21
11. IF Orslevkloster 22 6 2 14 31 — 67 20
12. GU Olstrup 22 3 6 13 29 — 55 15

Pulje 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 5)
V
1. Skovbakken Arhus 22 15 3 4 63 — 33 48
2. Brabrand Arhus 22 15 3 4 68 — 28 48
3. Dronningborg Randers 22 13 4 5 53 — 39 43
4. IF Kjellerup 22 10 3 9 50 — 44 33
5. BMI Malling 22 9 5 8 37 — 32 32
6. IF Viby 22 10 2 10 50 — 46 32
7. Vejlby Arhus 22 9 3 10 39 — 41 30
8. BK Silkeborg 22 9 3 10 47 — 57 30
9. Christiansbjerg Arhus 22 7 4 11 44 — 44 25
10. 1900 Arhus 22 5 4 13 33 — 48 19
11. SK Ry 22 5 3 14 43 — 77 18
12. HOG Hinnerup 22 4 5 13 32 — 70 17

Pulje 6

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 6)
V
1. IF Kolding 22 16 1 5 64 — 36 49
2. IGF Odder 22 15 3 4 44 — 27 48
3. FF Fredericia 22 15 1 6 51 — 24 46
4. SUB Sonderborg 22 12 3 7 54 — 36 39
5. Seest Kolding 22 10 5 7 41 — 34 35
6. KFUM Fredericia 22 9 4 9 47 — 41 31
7. GIF Grindsted 22 9 3 10 37 — 44 30
8. BK Abenra 22 8 3 11 37 — 41 27
9. Erritso Fredericia 22 6 9 7 46 — 37 27
10. FS Horsens 22 4 5 13 36 — 61 17
11. IF Hojer 22 5 1 16 33 — 68 16
12. Kvaglund Esbjerg 22 2 4 16 28 — 69 10

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Skovbakken Arhus 5          
IF Kolding 2            
         
          Skovbakken Arhus Freja Alborg
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
               
IF Nykobing Mors 3            
Freja Alborg 4            
                 
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland)
V
1. Skovbakken Arhus
2. Freja Alborg
3. IF Nykobing Mors
3. IF Kolding

København

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. HB Kobenhavn 26 19 3 4 91 — 52 60
2. Gentofte Vangede 26 18 5 3 89 — 27 59
3. Husum Kobenhavn 26 16 4 6 81 — 38 52
4. Foroyar Kobenhavn 26 14 5 7 76 — 46 47
5. Fremad Valby 26 11 7 8 49 — 45 40
6. AIK Frederiksholm 26 11 6 9 82 — 65 39
7. Culpa Kobenhavn 26 10 7 9 49 — 49 37
8. FA Frederiksberg 26 11 3 12 51 — 56 36
9. Hellas Kobenhavn 26 10 5 11 54 — 54 35
10. FK Gentofte 26 10 4 12 52 — 64 34
11. Viktoria Kobenhavn 26 9 5 12 60 — 73 32
12. Bispebjerg Kobenhavn 26 5 6 15 34 — 61 21
13. PI Hvidovre 26 2 6 18 38 — 86 12
14. OKF Amager 26 1 4 21 24 — 114 7

Lolland-Falster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SIF Sollested 24 20 1 3 66 — 30 61
2. MB Maribo-2 24 16 6 2 68 — 39 54
3. SB Stubbekobing 24 15 4 5 67 — 41 49
4. Velo Nakskov 24 11 6 7 65 — 54 39
5. NB Nakskov-2 24 11 6 7 80 — 51 39
6. BK Horslunde 24 9 6 9 65 — 55 33
7. B1901 Nykobing-2 24 9 5 10 47 — 50 32
8. IF Branderslev 24 9 3 12 53 — 62 30
9. NAB Norre Alslev-2 24 8 6 10 63 — 52 30
10. IF Holeby 24 8 2 14 51 — 77 26
11. BK Rodby 24 5 4 15 44 — 75 19
12. B1938 Idestrup 24 4 2 18 38 — 78 14
13. Toreby Graenge-2 24 3 5 16 33 — 76 14

Sjælland

Pulje 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sjælland 1)
V
1. FK Allerod 22 15 2 5 48 — 21 47
2. BK Frederiksvaerk 22 13 3 6 73 — 48 42
3. BK Humlebaek 22 11 6 5 48 — 37 39
4. BI Fredensborg 22 12 3 7 39 — 30 39
5. Avarta Rodovre 22 10 5 7 43 — 38 35
6. AB Gladsaxe 22 8 7 7 46 — 39 31
7. IF Brondby 22 9 4 9 38 — 38 31
8. IS Skaevinge 22 7 7 8 37 — 40 28
9. Friheden Hvidovre 22 6 7 9 48 — 51 25
10. IF Albertslund 22 6 5 11 42 — 59 23
11. Hareskov Vaerlose 22 5 5 12 43 — 55 20
12. Sollerod Vedbaek 22 3 0 19 32 — 81 9

Pulje 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sjælland 2)
V
1. IF Naestved 22 12 5 5 66 — 35 41
2. BK Ishoj 22 11 5 6 60 — 36 38
3. Lejre Osted 22 11 3 8 59 — 49 36
4. FC Solrod 22 10 6 6 38 — 29 36
5. BI Svebolle 22 10 6 6 45 — 47 36
6. IF Greve 22 9 3 10 37 — 40 30
7. BK Faxe 22 8 4 10 43 — 55 28
8. IF Morkov 22 8 3 11 31 — 41 27
9. RB 1906 Roskilde 22 7 5 10 37 — 53 26
10. B1973 Slagelse 22 8 2 12 33 — 42 26
11. GB Kalundborg 22 7 4 11 25 — 35 25
12. Flong Hedehusene 22 6 4 12 33 — 45 22

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
IF Naestved FK Allerod 0-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sjælland)
V
1. FK Allerod
2. IF Naestved

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 109% (+8026-696=7330 wiki spaudos ženklai).