Graikijos III futbolo lyga 2002–2003 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2002–2003 m.
Varžybos Graikijos III futbolo lyga
Sezonas Graikijos aukščiausioji futbolo lyga 2002–2003 m.,
Graikijos I futbolo lyga 2002–2003 m.,
Graikijos II futbolo lyga 2002–2003 m.,
Graikijos III futbolo lyga 2002–2003 m.,
Graikijos futbolo taurė 2002–2003 m.
http://rsssf.com/tablesg/grk4hist.html#03


1 ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Doxa Drama 32 83 — 15 84
2. Thraki Alexandroupoli 32 48 — 10 76
3. Apollon Paralimnio 32 79 — 36 67
4. Megas Alexandros Irakleia 32 55 — 46 57
5. Aspida Xanthi 32 42 — 40 49
6. Orfeas Eleutheroupoli 32 43 — 32 48
7. Nestos Chrysoupoli 32 50 — 39 46
8. Pandramaikos Drama 32 52 — 44 46
9. AE Didymoteicho 32 44 — 42 44
10. Megas Alexandros Xiropotamos 32 47 — 42 44
11. Ethnikos Sidirokastro 32 46 — 47 43
12. Orfeas Xanthi 32 45 — 48 43
13. AE Chryso 32 35 — 51 38
14. Iraklis Potamoudion Kavala 32 29 — 53 31
15. Orestis Orestiada 32 32 — 56 31
16. Asteras Aigeiros 32 31 — 83 14
17. Elpida Sapes 32 27 — 105 9

2 ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pontiakos Nea Santa 30 68 — 23 71
2. Orfeas Souroti 30 67 — 21 68
3. Thermaikos Thermi 30 68 — 27 65
4. Aetos Skydra 30 48 — 27 47
5. Almopos Aridaia 30 45 — 35 46
6. Kampaniakos Chalastra 30 33 — 35 43
7. PO Nea Kallikrateia 30 54 — 42 42
8. Makedonikos Neapoli 30 56 — 30 41
9. AE Ampelokipoi 30 36 — 25 40
10. Ethnikos Mouries 30 35 — 34 40
11. Anagennisi Giannitsa 30 38 — 30 37
12. Apollon Krya Vrysi 30 34 — 57 35
13. PO Nea Triglia 30 37 — 41 34
14. Mauros Aetos Paralimni 30 28 — 52 32
15. Megas Alexandros Kalochori 30 23 — 52 30
16. Kassandros Kallithea 30 18 — 156 4

3 ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GAS Veroia 30 71 — 17 82
2. FS Kozani 30 85 — 18 69
3. Lignitorychoi Ptolemaida 30 60 — 34 52
4. AE Kozani 30 47 — 36 49
5. Pyrsos Grevena 30 52 — 36 49
6. Titan Servia 30 56 — 38 49
7. EAP Makrochori 30 46 — 42 47
8. Panargeiakos Argos Orestiko 30 42 — 30 45
9. AE Alexandreia 30 43 — 33 45
10. Pontion Veroia 30 55 — 38 43
11. AGSK Kastoria 30 39 — 38 37
12. Ermis Amyntaio 30 41 — 62 35
13. AE Siatista 30 39 — 65 28
14. PAS Florina 30 29 — 65 24
15. PAS Grevena 30 25 — 111 8
16. Kamvouniakos Deskati 30 29 — 98 7

4 ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pierikos Katerini 32 94 — 17 78
2. Anagennisi Karditsa 32 54 — 25 68
3. Apollon Larisa 32 45 — 18 67
4. Rigas Feraios Velestino 32 55 — 33 60
5. Meteora Kalampaka 32 64 — 33 55
6. AO Chrysaugi 32 62 — 44 53
7. Iraklis Chalki 32 64 — 37 51
8. AE Trikala 32 58 — 40 51
9. Kentauros Neapoli Volos 32 60 — 54 48
10. Aiginiakos Aiginio 32 49 — 40 48
11. AO Nea Karya 32 37 — 40 43
12. Atromitos Katerini 32 40 — 52 39
13. Atromitos Palamas 32 41 — 46 39
14. Falaniakos Falani 32 24 — 73 19
15. AE Karpochori 32 28 — 85 14
16. Aetos Makrychori 32 28 — 89 14
17. AO Sellana 32 16 — 99 7

5 ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Averof Ioannina 30 73 — 13 77
2. Panaitolikos Agrinio 30 69 — 8 75
3. AO Anatoli 30 42 — 38 48
4. PAS Preveza 30 43 — 28 48
5. Passaron Rodotopi 30 43 — 31 44
6. AO Elaiofyto 30 39 — 31 44
7. Anagennisi Arta 30 38 — 40 43
8. Olympiakos Votanikos 30 33 — 32 43
9. Apollon Parga 30 35 — 40 43
10. Apollon Thermos 30 32 — 30 42
11. OF Agios Mathaios 30 38 — 46 40
12. Amvrakikos Vonitsa 30 36 — 28 38
13. AE Faiakes 30 31 — 35 35
14. Melissa Arta 30 27 — 51 29
15. Ifaistos Agrinio 30 16 — 83 8
16. Thesprotos Igoumenitsa 30 0 — 61 0 pašalintas po 1 turo

6 ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AO Chalkida 28 59 — 16 67
2. Epameinondas Leuktra 28 49 — 21 54
3. Iraklis Psachna 28 55 — 33 53
4. AO Nea Artaki 28 44 — 21 51
5. AS Lamia 28 42 — 24 48
6. Lilas Vasiliko 28 35 — 29 39
7. Dafni Livadates 28 34 — 35 38
8. AO Agios Thomas 28 22 — 34 36
9. Kithairon Kaparelli 28 31 — 44 34
10. Fokikos Amfissa 28 28 — 34 32
11. Iraklis Roditsa 28 27 — 43 31
12. APO Atalanti 28 30 — 55 26
13. Olympiakos Anthili 28 17 — 33 26
14. Elateiakos Elateia 28 26 — 52 22
15. Velouchi Karpenisi 28 26 — 51 20

7 ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AS Rodos 30 65 — 17 71
2. Manis Peiraias 30 64 — 13 68
3. Aiolikos Mytilini 30 76 — 31 63
4. AO Mandraikos 30 36 — 23 50
5. Diagoras Rodos 30 47 — 32 49
6. AO Mykonos 30 46 — 43 49
7. Aias Salamina 30 44 — 31 44
8. Ermis Korydallos 30 34 — 26 43
9. Enosi Aspropyrgos 30 46 — 44 42
11. Apollon Kalythies 30 43 — 41 41
12. Atromitos Peiraias 30 46 — 56 36
13. AO Karlovasi 30 33 — 58 24
14. Paneleusiniakos Eleusina 30 34 — 65 23
15. AEL Kalloni 30 37 — 96 18
16. AO Kaspakas 30 27 — 109 8

8 ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ilysiakos Zografou 28 63 — 20 67
2. AO Chaidari 28 63 — 17 66
3. PAS Korinthos 28 63 — 21 62
4. PAO Rouf 28 44 — 31 53
5. AO Glyka Nera 28 49 — 35 44
6. Irakleio Athina 28 60 — 35 44
7. AO Sparti 28 46 — 49 44
8. Aris Petroupoli 28 33 — 31 40
9. Terpsithea Glyfada 28 37 — 35 40
10. Panargeiakos Argos 28 31 — 36 38
11. Saronikos Galataki 28 29 — 43 29
12. Iraklis Vervena 28 31 — 74 23
13. Pannaupliakos Nauplio 28 28 — 46 22
14. Aris Skala 28 42 — 64 21
15. Panarkadikos Tripoli 28 17 — 99 7

9 ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Thyella Patra 28 57 — 14 70
2. Messiniakos Kalamata 28 43 — 18 58
3. Asteras Amaliada 28 34 — 29 45
4. Erani Filiatra 28 61 — 34 44
5. Aris Patra 28 40 — 32 43
6. APS Zakynthos 28 39 — 34 39
7. AE Mesolongi 28 32 — 25 38
8. Kefallinias-Ithakis Argostoli 28 38 — 37 38
9. Pamisos Messini 28 35 — 36 36
10. Achaiki Kato Achaia 28 27 — 25 29
11. AO Diakopto 28 36 — 56 28
12. Aias Gastouni 28 22 — 45 26
13. Ileiakos Lechaina 28 31 — 54 22
14. Asteras Machairado Zakynthos 28 32 — 47 22
15. Olympiakos Zacharo 28 29 — 66 17

10 ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Atsalenios Irakleio 30 81 — 20 75
2. Olympiakos Chersonisos 30 69 — 16 66
3. Thiseas Perivolia 30 44 — 38 49
4. Aris Souda 30 44 — 30 48
5. Irodotos Nea Alikarnassos 30 45 — 29 47
6. OFI 94 Irakleio 30 48 — 37 45
7. AO Platanias 30 38 — 26 43
8. Episkopi Rethymno 30 44 — 48 43
9. PANO Malia 30 53 — 38 42
10. OF Ierapetra 30 42 — 34 39
11. Korfos Elounta 30 39 — 51 39
12. Neos Asteras Rethymno 30 31 — 37 39
13. Katsampa Irakleio 30 30 — 38 38
14. Minotauros Mournies 30 26 — 43 29
15. Anagennisi Ierapetra 30 35 — 74 23
16. Poseidon Gerani 30 20 — 122 3

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ilysiakos Zografou AO Chalkida 5-2
Doxa Drama Averof Ioannina 1-0
Pierikos Katerini AS Rodos 0-2
Pontiakos Nea Santa Thyella Patra 2-4
GAS Veroia Atsalenios Irakleio 2-1

Nugalėtojai pateko į II lygą, pralaimėtojai žaidė papildomame turnyre.

II etapas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Atsalenios Irakleio 4 3 0 1 5 — 2 9
2. AO Chalkida 4 2 1 1 5 — 2 7
3. Pontiakos Nea Santa 4 2 1 1 4 — 3 7
4. Averof Ioannina 4 1 1 2 2 — 2 4
5. Pierikos Katerini 4 0 1 3 0 — 7 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 96% (+7370-0=7370 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 4% (+334-0=334 wiki spaudos ženklai).