Turkijos I futbolo lyga 1995–1996 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1995–1996 m.
Varžybos Turkijos I futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 1995–1996 m.,
Turkijos I futbolo lyga 1995–1996 m.,
Turkijos II futbolo lyga 1995–1996 m.,
Turkijos futbolo taurė 1995–1996 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 1996 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/1-lig/19951996/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dardanel Canakkale 18 12 4 2 37 — 16 40
2. Sariyer Istanbul 18 10 4 4 31 — 9 34
3. Anadolu Hisari Istanbul 18 8 4 6 20 — 15 28
4. Gaziosmanpasa Istanbul 18 8 4 6 27 — 29 28
5. Zeytinburnu Istanbul 18 7 5 6 28 — 23 26
6. 1947 Corlu 18 7 4 7 23 — 25 25
7. SK Edirne 18 6 4 8 19 — 27 22
8. SK Kartal 18 6 3 9 26 — 29 21
9. Bakirkoy Istanbul 18 4 5 9 25 — 27 17
10. SK Luleburgaz 18 3 1 14 18 — 54 10

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. Zeytinburnu Istanbul 14 9 3 2 26 — 14 30
4. Gaziosmanpasa Istanbul 14 7 3 4 25 — 16 24
5. SK Kartal 14 6 5 3 26 — 15 23
6. Bakirkoy Istanbul 14 6 3 5 24 — 15 21
7. Anadolu Hisari Istanbul 14 4 8 2 16 — 14 20
8. SK Edirne 14 2 9 3 19 — 13 15
9. 1947 Corlu 14 2 6 6 12 — 22 12
10. SK Luleburgaz 14 0 3 11 8 — 47 3

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Balikesir 18 9 6 3 29 — 18 33
2. Goztepe Izmir 18 8 7 3 25 — 14 31
3. SK Aydin 18 8 3 7 24 — 21 27
4. Yeni Salihli 18 8 3 7 29 — 27 27
5. Linyit Soma 18 8 2 8 22 — 25 26
6. SK Turgutlu 18 7 5 6 21 — 22 26
7. Buca Izmir 18 7 4 7 27 — 25 25
8. SK Afyon 18 6 4 8 20 — 17 22
9. SK Fethiye 18 6 2 10 21 — 35 20
10. BSK Bergama 18 4 2 12 23 — 37 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. Yeni Salihli 14 9 3 2 20 — 9 30
4. Buca Izmir 14 6 7 1 23 — 14 25
5. SK Afyon 14 6 5 3 14 — 8 23
6. SK Fethiye 14 6 1 7 13 — 18 19
7. SK Aydin 14 5 1 8 20 — 22 16
8. BSK Bergama 14 4 3 7 16 — 23 15
9. Linyit Soma 14 4 2 8 13 — 18 14
10. SK Turgutlu 14 3 4 7 9 — 16 13

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Idman Yurdu Mersin 18 12 4 2 31 — 17 40
2. SK Konya 18 11 1 6 28 — 17 34
3. SK Adana 18 9 2 7 30 — 23 29
4. SK Kemer 18 8 4 6 28 — 21 28
5. AS Yozgat 18 7 5 6 20 — 22 26
6. SK Alanya 18 6 4 8 21 — 25 22
7. Seker Ankara 18 6 3 9 18 — 20 21
8. Demir Adana 18 4 6 8 23 — 23 18
9. BSK Beypazari 18 3 8 7 12 — 20 17
10. BSK Silifke 18 2 7 9 12 — 35 13

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. SK Kemer 14 9 3 2 22 — 12 30
4. Seker Ankara 14 8 2 4 17 — 12 26
5. SK Adana 14 8 1 5 17 — 13 25
6. Demir Adana 14 6 3 5 14 — 10 21
7. BSK Beypazari 14 4 4 6 12 — 15 16
8. SK Alanya 14 4 3 7 15 — 21 15
9. AS Yozgat 14 2 7 5 8 — 14 13
10. BSK Silifke 14 2 3 9 12 — 20 9

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sakarya Adapazari 18 11 5 2 35 — 16 38
2. Kardemir Karabuk 18 11 5 2 32 — 14 38
3. Fener Zonguldak 18 6 7 5 20 — 22 25
4. SK Rize 18 5 7 6 19 — 28 22
5. SK Corum 18 6 4 8 25 — 26 22
6. SK Erzurum 18 4 8 6 23 — 23 20
7. SK Ordu 18 5 5 8 22 — 30 20
8. SK Bolu 18 5 5 8 27 — 24 20
9. SK Erzincan 18 4 7 7 21 — 31 19
10. SK Duzce 18 3 7 8 20 — 30 16

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. SK Duzce 14 7 3 4 18 — 13 24
4. SK Erzurum 14 6 5 3 17 — 7 23
5. SK Rize 14 7 2 5 11 — 9 23
6. SK Erzincan 14 5 4 5 15 — 16 19
7. SK Corum 14 4 5 5 13 — 15 17
8. SK Bolu 14 4 4 6 18 — 19 16
9. Fener Zonguldak 14 4 4 6 13 — 20 16
10. SK Ordu 14 4 3 7 14 — 20 15

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Diyarbakir 18 12 3 3 36 — 16 39
2. SK Siirt 18 11 4 3 34 — 18 37
3. SK Elazig 18 11 3 4 28 — 17 36
4. SK Malatya 18 10 3 5 28 — 17 33
5. SK Sanliurfa 18 10 2 6 31 — 29 32
6. PTT Ankara 18 7 1 10 36 — 34 22
7. SK Hatay 18 6 4 8 21 — 27 22
8. SK Adiyaman 18 5 3 10 18 — 23 18
9. SK Kahramanmaras 18 1 5 12 14 — 39 8
10. Petrol Ofisi Ankara 18 1 4 13 14 — 40 7

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. SK Elazig 14 11 0 3 32 — 12 33
4. SK Adiyaman 14 8 3 3 27 — 14 27
5. SK Malatya 14 6 1 7 25 — 27 19
6. SK Sanliurfa 14 5 3 6 16 — 15 18
7. SK Hatay 14 5 2 7 19 — 24 17
8. PTT Ankara 14 4 5 5 12 — 17 17
9. Petrol Ofisi Ankara 14 5 1 8 25 — 29 16
10. SK Kahramanmaras 14 4 1 9 20 — 38 13

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dardanel Canakkale 18 10 4 4 23 — 13 34
2. Sariyer Istanbul 18 8 9 1 29 — 17 33
3. Kardemir Karabuk 18 9 5 4 29 — 15 32
4. SK Balikesir 18 8 4 6 26 — 23 28
5. SK Diyarbakir 18 7 5 6 24 — 26 26
6. Sakarya Adapazari 18 6 5 7 22 — 21 23
7. Goztepe Izmir 18 7 1 10 20 — 26 22
8. Idman Yurdu Mersin 18 5 3 10 15 — 23 18
9. SK Siirt 18 3 7 8 15 — 22 16
10. SK Konya 18 4 3 11 14 — 31 15

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SK Elazig 2              
Yeni Salihli 1 prat.       11 m  
          SK Elazig 0 5  
        Zeytinburnu Istanbul 0 6  
Zeytinburnu Istanbul 3              
SK Kemer 2 prat.              
                   
  11 m              
SK Diyarbakir 2 3              
SK Rize 2 0       11 m  
          SK Diyarbakir 1 4  
        Kardemir Karabuk 1 3  
Kardemir Karabuk 2              
SK Balikesir 1              
                   
    Finalas  
                   
    Ankara  
    Zeytinburnu Istanbul SK Diyarbakir  
   
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
     
    (pratęsus rungtynes)  


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 98% (+4831-0=4831 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 2% (+93-0=93 wiki spaudos ženklai).