Šveicarijos III futbolo lyga 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2013–2014 m.
Varžybos Šveicarijos III futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2013–2014 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2013–2014 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2013–2014 m.,
Šveicarijos III futbolo lyga 2013–2014 m.,
Šveicarijos V futbolo lyga 2013–2014 m.,
Šveicarijos futbolo taurė 2013–2014 m.
http://int.soccerway.com/national/switzerland/1-liga/20132014/


Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Dudingen 26 14 7 5 46 — 31 49
2. Oberwallis Naters 26 13 6 7 42 — 30 45
3. FC Fribourg 26 12 8 6 44 — 29 44
4. Azzurri Lausanne 26 11 7 8 43 — 29 40
5. Young Boys-2 Bern 26 11 5 10 40 — 32 38
6. FC Echallens 26 9 9 8 37 — 37 36
7. Sport Yverdon 26 9 6 11 38 — 36 33
8. Sports Martigny 26 9 6 11 48 — 49 33
9. FC Bavois 26 9 6 11 39 — 48 33
10. FC Lancy 26 8 8 10 30 — 39 32
11. FC Meyrin 26 9 4 13 37 — 44 31
12. Terre Sainte Commugny 26 7 8 11 33 — 47 29
13. FC Monthey 26 8 5 13 39 — 57 29
14. FC Bulle 26 7 7 12 31 — 39 28

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Xamax Neuchatel 26 19 4 3 67 — 25 61
2. FC Munsingen 26 11 11 4 37 — 23 44
3. FC Baden 26 11 10 5 48 — 29 43
4. Black Stars Basel 26 12 7 7 65 — 48 43
5. FC Luzern-2 26 11 5 10 58 — 47 38
6. Concordia Basel 26 10 8 8 41 — 45 38
7. FC Grenchen 26 11 4 11 41 — 48 37
8. FC Solothurn 26 9 5 12 39 — 48 32
9. Grasshopper-2 Zurich 26 8 6 12 40 — 49 30
10. FC Sursee 26 7 9 10 42 — 52 30
11. FC Schotz 26 7 8 11 44 — 53 29
12. FC Wangen 26 7 8 11 34 — 45 29
13. SC Zofingen 26 7 7 12 36 — 48 28
14. FC Thun-2 26 3 6 17 29 — 61 15

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. USV Eschen-Mauren 26 15 4 7 60 — 37 49
2. FC Rapperswil-Jona 26 12 8 6 55 — 33 44
3. SC Cham 26 11 8 7 51 — 43 41
4. 94 Zug 26 11 7 8 43 — 39 40
5. FC Gossau 26 12 3 11 45 — 53 39
6. FC Balzers 26 11 5 10 37 — 31 38
7. FC Wettswil-Bonstetten 26 10 7 9 37 — 33 37
8. FC Mendrisio 26 9 10 7 35 — 31 37
9. FC Muri 26 10 7 9 44 — 49 37
10. FC Thalwil 26 9 6 11 39 — 34 33
11. Team Ticino Lugano 26 9 4 13 32 — 45 31
12. FC Winterthur-2 26 8 5 13 30 — 39 29
13. FC Chur 26 8 2 16 43 — 65 26
14. Hongg Zurich 26 7 4 15 36 — 55 25

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Fribourg Xamax Neuchatel 2-2 0-3
FC Baden USV Eschen-Mauren 5-0 2-3
FC Munsingen SC Dudingen 2-2 0-3
FC Rapperswil-Jona Oberwallis Naters 1-0 1-0

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Xamax Neuchatel FC Baden 2-0 1-2
SC Dudingen FC Rapperswil-Jona 1-1 0-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2688-0=2688 wiki spaudos ženklai).