Šveicarijos III futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Šveicarijos III futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Šveicarijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Šveicarijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Šveicarijos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Šveicarijos futbolo taurė 2015–2016 m.
http://int.soccerway.com/national/switzerland/1-liga/20152016/


Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stade Lausanne 26 16 5 5 47 — 24 53
2. FC La Chaux-de-Fonds 26 14 6 6 59 — 26 48
3. FC Bavois 26 13 6 7 62 — 44 45
4. Azzurri Lausanne 26 11 8 7 50 — 31 41
5. Sport Yverdon 26 10 8 8 37 — 34 38
6. FC Lancy 26 9 11 6 31 — 32 38
7. FC Fribourg 26 8 10 8 42 — 34 34
8. SC Dudingen 26 9 6 11 48 — 46 33
9. Oberwallis Naters 26 8 9 9 42 — 43 33
10. Sports Martigny 26 10 3 13 33 — 51 33
11. FC Echallens 26 9 5 12 32 — 58 32
12. Sport-2 Lausanne 26 9 2 15 41 — 42 29
13. Terre Sainte Commugny 26 7 5 14 40 — 54 26
14. Signal Bernex 26 6 2 18 27 — 72 20

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Munsingen 26 15 7 4 50 — 30 52
2. SR Delemont 26 14 4 8 46 — 36 46
3. FC Luzern-2 26 13 5 8 51 — 30 44
4. Black Stars Basel 26 13 3 10 48 — 36 42
5. Young Boys-2 Bern 26 11 8 7 51 — 33 41
6. FC Solothurn 26 10 10 6 39 — 33 40
7. SC Buochs 26 10 6 10 46 — 46 36
8. 94 Zug 26 9 8 9 39 — 36 35
9. FC Schotz 26 10 4 12 44 — 50 34
10. FC Thun-2 26 9 6 11 50 — 50 33
11. FC Wangen 26 8 6 12 33 — 44 30
12. FC Muri 26 8 5 13 37 — 52 29
13. FC Sursee 26 8 5 13 36 — 56 29
14. FC Bern 26 3 5 18 17 — 55 14

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Baden 26 16 3 7 58 — 36 51
2. Grasshopper-2 Zurich 26 13 9 4 49 — 33 48
3. United Zurich 26 13 7 6 46 — 33 46
4. FC Winterthur-2 26 11 5 10 41 — 33 38
5. FC Gossau 26 10 7 9 45 — 46 37
6. FC Locarno 26 9 9 8 34 — 30 36
7. FC Mendrisio 26 8 11 7 42 — 30 35
8. FC Thalwil 26 9 8 9 34 — 41 35
9. FC Seuzach 26 9 6 11 45 — 49 33
10. FC Wettswil-Bonstetten 26 7 9 10 37 — 43 30
11. USV Eschen-Mauren 26 7 8 11 41 — 43 29
12. FC Balzers 26 8 5 13 33 — 43 29
13. FC Dietikon 26 7 5 14 35 — 59 26
14. Kosova Zurich 26 6 6 14 33 — 54 24

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Grasshopper-2 Zurich FC La Chaux-de-Fonds 1-4 3-4
SR Delemont FC Baden 1-1 1-2 (prat.)
FC Bavois FC Munsingen 1-2 3-0
United Zurich Stade Lausanne 0-0 2-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Bavois FC Baden 0-0 1-0
FC La Chaux-de-Fonds United Zurich 1-0 2-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2685-0=2685 wiki spaudos ženklai).