Šveicarijos III futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Šveicarijos III futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Šveicarijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Šveicarijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Šveicarijos futbolo taurė 2016–2017 m.
http://int.soccerway.com/national/switzerland/1-liga/20162017/


Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sport Yverdon 26 19 5 2 64 — 27 62
2. Stade Lausanne 26 15 6 5 54 — 26 51
3. FC Lancy 26 12 8 6 51 — 35 44
4. FC Echallens 26 12 4 10 46 — 52 40
5. Young Boys-2 Bern 26 11 6 9 57 — 42 39
6. Sports Martigny 26 9 6 11 48 — 57 33
7. Oberwallis Naters 26 8 8 10 40 — 41 32
8. Azzurri Lausanne 26 8 7 11 38 — 45 31
9. Etoile Carouge 26 8 6 12 54 — 57 30
10. Sports Vevey 26 7 8 11 34 — 46 29
11. Sport-2 Lausanne 26 6 10 10 52 — 53 28
12. SC Dudingen 26 7 7 12 31 — 54 28
13. FC Fribourg 26 7 6 13 39 — 54 27
14. FC La Sarraz-Eclepens 26 7 5 14 37 — 56 26

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Luzern-2 26 18 4 4 77 — 32 58
2. FC Munsingen 26 14 7 5 43 — 31 49
3. FC Solothurn 26 14 6 6 50 — 36 48
4. FC Baden 26 14 5 7 53 — 42 47
5. SC Buochs 26 12 4 10 51 — 52 40
6. SR Delemont 26 11 6 9 47 — 45 39
7. FC Schotz 26 11 5 10 54 — 54 38
8. Black Stars Basel 26 9 5 12 62 — 57 32
9. 94 Zug 26 9 4 13 46 — 55 31
10. FC Thun-2 26 9 3 14 38 — 51 30
11. FC Sursee 26 8 2 16 33 — 40 26
12. FC Bassecourt 26 6 8 12 44 — 60 26
13. FC Wangen 26 5 8 13 35 — 63 23
14. FC Muri 26 4 9 13 41 — 56 21

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Gossau 26 15 6 5 54 — 40 51
2. Grasshopper-2 Zurich 26 14 6 6 61 — 34 48
3. AC Bellinzona 26 14 6 6 63 — 37 48
4. FC Wettswil-Bonstetten 26 13 3 10 39 — 39 42
5. FC Sankt Gallen-2 26 11 8 7 51 — 39 41
6. Eschen Mauren 26 12 4 10 40 — 35 40
7. FC Mendrisio 26 10 9 7 40 — 36 39
8. Red Star Zurich 26 10 7 9 48 — 47 37
9. FC Winterthur-2 26 10 3 13 42 — 45 33
10. FC Thalwil 26 9 6 11 43 — 49 33
11. FC Balzers 26 9 3 14 41 — 46 30
12. FC Seuzach 26 8 3 15 34 — 60 27
13. Seefeld Zurich 26 7 4 15 29 — 48 25
14. FC Locarno 26 3 6 17 22 — 52 15

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Munsingen FC Gossau 1-0 0-2
AC Bellinzona Stade Lausanne 5-4 0-3
FC Solothurn Sport Yverdon 2-1 1-3
FC Lancy FC Luzern 0-0 1-0

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Lancy Stade Lausanne 2-1 1-4
FC Gossau Sport Yverdon 2-3 0-4

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 106% (+2835-167=2668 wiki spaudos ženklai).