Italijos III futbolo lyga 2010–2011 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2010–2011 m.
Varžybos Italijos III futbolo lyga
Sezonas Italijos aukščiausioji futbolo lyga 2010–2011 m.,
Italijos I futbolo lyga 2010–2011 m.,
Italijos II futbolo lyga 2010–2011 m.,
Italijos III futbolo lyga 2010–2011 m.,
Italijos IV futbolo lyga 2010–2011 m.,
Italijos V futbolo lyga 2010–2011 m.,
Italijos VI futbolo lyga 2010–2011 m.,
Italijos futbolo taurė 2010–2011 m.,
Italijos futbolo supertaurė 2011 m.
http://int.soccerway.com/national/italy/serie-c2/2010-2011/


Girone A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tritium Trezzo 32 17 10 5 49 — 25 59
2. Feralpi Salo 32 16 11 5 36 — 22 57
3. Pro Vercelli 32 12 16 4 36 — 23 52
4. Pro Patria Busto Arsizio 32 18 5 9 57 — 34 52
5. AC Renate 32 13 11 8 42 — 28 50
6. FBC Savona 32 13 14 5 36 — 26 49
7. Calcio Lecco 32 13 8 11 32 — 34 47
8. AC Montichiari 32 9 14 9 28 — 28 41
9. AC Rodengo-Saiano 32 11 10 11 28 — 29 41
10. Calcio Casale 32 9 10 13 25 — 41 37
11. Canavese San Giusto 32 12 8 12 33 — 33 36
12. AC San Bonifacio 32 7 13 12 36 — 41 34
13. Calcio Valenza 32 7 13 12 24 — 33 33
14. Entella Chiavari 32 6 14 12 30 — 35 31
15. Calcio Sacile 32 5 12 15 27 — 45 27
16. Calcio San Remo 32 5 12 15 24 — 38 27
17. AC Mezzocorona 32 6 5 21 24 — 52 23

Girone B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Carpi 30 19 8 3 45 — 16 65
2. Calcio Carrara 30 17 12 1 51 — 18 63
3. AC Prato 30 14 7 9 35 — 25 49
4. Calcio L'Aquila 30 15 4 11 30 — 27 49
5. Calcio San Marino 30 12 11 7 36 — 30 47
6. Calcio Chieti 30 11 13 6 37 — 29 46
7. Giacomense Masi 30 9 14 7 33 — 27 41
8. US Poggibonsi 30 11 7 12 29 — 40 40
9. AC Bellaria-Igea Marina 30 7 14 9 31 — 31 35
10. Gavorrano Bagno 30 8 7 15 34 — 40 31
11. Calcio Giulianova 30 8 8 14 31 — 40 29
12. Crociati Noceto 30 5 13 12 35 — 48 28
13. Olimpia Celano 30 6 7 17 29 — 51 25
14. AC San Giovanni 30 9 10 11 28 — 35 24
15. Calcio Fano 30 6 10 14 29 — 46 24
16. Calcio Villacidro 30 7 7 16 33 — 43 15

Girone C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AS Latina 30 19 10 1 45 — 16 67
2. Calcio Trapani 30 17 8 5 45 — 24 58
3. SSD Milazzo 30 16 6 8 40 — 26 54
4. US Avellino 30 15 8 7 51 — 26 53
5. Turris Neapolis Torre 30 15 7 8 35 — 26 52
6. Normanna Aversa 30 13 9 8 38 — 29 48
7. FC Matera 30 9 10 11 27 — 38 36
8. AS Melfi 30 12 6 12 48 — 35 36
9. AC Isola Liri 30 7 10 13 25 — 34 31
10. Vigor Lamezia 30 8 7 15 37 — 50 31
11. Calcio Campobasso 30 7 11 12 28 — 36 30
12. Calcio Fondi 30 6 12 12 37 — 49 30
13. FB Brindisi 30 7 8 15 21 — 42 24
14. Calcio Vibo Valentia 30 2 14 14 23 — 43 18
15. FC Catanzaro 30 5 4 21 15 — 49 11
16. Calcio Pomezia 30 11 12 7 31 — 23 0

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
AC Renate Feralpi Salo 1-1 0-1
Pro Patria Busto Arsizio Pro Vercelli 5-2 0-2
Calcio San Marino Calcio Carrara 0-1 2-1
Calcio L'Aquila AC Prato 2-2 1-2
Turris Neapolis Torre Calcio Trapani 1-1 0-2
US Avellino SSD Milazzo 2-0 1-0

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Pro Patria Busto Arsizio Feralpi Salo 1-1 1-2
AC Prato Calcio Carrara 1-0 0-2
US Avellino Calcio Trapani 2-1 1-3 (prat.)

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Calcio San Remo Calcio Sacile 2-1 1-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 101% (+3049-32=3017 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+15-0=15 wiki spaudos ženklai).