Italijos III futbolo lyga 2014–2015 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2014–2015 m.
Varžybos Italijos III futbolo lyga
Sezonas Italijos aukščiausioji futbolo lyga 2014–2015 m.,
Italijos I futbolo lyga 2014–2015 m.,
Italijos II futbolo lyga 2014–2015 m.,
Italijos III futbolo lyga 2014–2015 m.,
Italijos IV futbolo lyga 2014–2015 m.,
Italijos V futbolo lyga 2014–2015 m.,
Italijos futbolo taurė 2014–2015 m.,
Italijos futbolo supertaurė 2015 m.
http://int.soccerway.com/national/italy/serie-d/20142015/


Girone A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Cuneo 38 24 7 7 63 — 30 79
2. US Sestri Levante 38 22 12 4 48 — 24 78
3. Calcio Chieri 38 22 8 8 60 — 36 74
4. Calcio Borgosesia 38 22 7 9 73 — 46 73
5. Insubria Caronno 38 19 14 5 62 — 33 71
6. Pro Settimo 38 19 9 10 56 — 41 66
7. AS Bra 38 18 11 9 68 — 49 65
8. Oltrepo Voghera 38 18 7 13 59 — 50 61
9. USD Lavagna 38 16 10 12 50 — 43 58
10. US Acqui 38 14 12 12 53 — 49 54
11. Sporting Bellinzago 38 14 9 15 56 — 60 51
12. FC Vado 38 13 8 17 54 — 62 47
13. USD Novi Ligure 38 12 9 17 46 — 48 45
14. ACD Asti 38 11 11 16 40 — 50 44
15. Argentina Arma 38 11 11 16 58 — 70 44
16. Rapallo Bogliasco 38 11 9 18 46 — 57 42
17. Calcio San Colombano 38 7 12 19 29 — 49 33
18. Derthona Tortona 38 6 9 23 30 — 61 27
19. Vallee d'Aoste Saint-Christophe 38 5 6 27 37 — 74 21
20. ASD Borgomanero 38 3 5 30 29 — 85 14

Girone B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Castiglione 36 22 8 6 54 — 26 74
2. Calcio Lecco 36 19 9 8 65 — 42 66
3. Calcio Seregno 36 20 5 11 64 — 37 65
4. US Ciserano 36 17 9 10 53 — 39 60
5. Virtus Verona 36 15 14 7 58 — 34 59
6. Pergolettese Crema 36 15 10 11 46 — 44 55
7. US Olginate 36 15 9 12 44 — 34 54
8. Isola Ponte San Pietro 36 14 10 12 50 — 42 52
9. Ciliverghe Mazzano 36 14 9 13 37 — 40 51
10. Calcio Sondrio 36 15 6 15 46 — 50 51
11. Aurora Seriate 36 14 8 14 42 — 43 50
12. US Inveruno 36 13 10 13 47 — 48 49
13. Pro Sesto 36 13 8 15 38 — 41 47
14. AS Villafranca 36 12 11 13 44 — 49 47
15. Mapello Bonate 36 12 11 13 36 — 48 47
16. Calcio Caravaggio 36 11 8 17 37 — 42 41
17. Folgore Carate 36 7 16 13 34 — 40 37
18. AC Castel Goffredo 36 7 9 20 36 — 61 30
19. AC Montichiari 36 1 2 33 26 — 97 5

Girone C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Padova 34 27 4 3 77 — 30 85
2. Altovicentino Valdagno 34 21 7 6 63 — 34 70
3. Calcio Sacile 34 18 8 8 62 — 31 62
4. AC Belluno 34 16 11 7 57 — 38 59
5. Union Arzignano 34 15 11 8 53 — 39 56
6. Union Pro Mogliano 34 16 7 11 46 — 42 55
7. Clodiense Chioggia 34 13 10 11 49 — 47 49
8. Calcio Montebelluna 34 12 11 11 45 — 49 47
9. URF Seren 34 11 12 11 45 — 42 45
10. Comunale Fontanafredda 34 12 8 14 50 — 49 44
11. Salus Legnago 34 11 10 13 50 — 55 43
12. SP Tamai 34 9 14 11 45 — 38 41
13. Giorgione Castelfranco 34 10 8 16 40 — 50 38
14. Calcio Dro 34 7 14 13 37 — 50 35
15. Unione Trieste 34 6 16 12 41 — 51 34
16. Kras Monrupino 34 8 9 17 41 — 58 33
17. Santo Stefano Mori 34 4 7 23 31 — 69 19
18. AC Mezzocorona 34 3 7 24 20 — 80 12

Girone D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Rimini 38 27 5 6 81 — 35 86
2. Delta Porto Tolle 38 21 11 6 83 — 40 74
3. Calcio Correggio 38 21 9 8 71 — 45 72
4. Calcio Piacenza 38 21 9 8 60 — 34 72
5. AC Este 38 18 13 7 69 — 41 67
6. AC Abano Terme 38 14 11 13 49 — 47 53
7. US Fiorenzuola 38 13 13 12 46 — 45 52
8. ACV Scandicci 38 11 15 12 47 — 48 48
9. Jolly Montemurlo 38 11 14 13 49 — 57 47
10. Calcio Imola 38 11 13 14 44 — 50 46
11. Fortis Juventus Borgo 38 11 13 14 42 — 53 46
12. Bellaria Igea Marina 38 14 10 14 41 — 46 45
13. Virtus Castelfranco 38 11 12 15 49 — 59 45
14. Mezzolara Budrio 38 11 11 16 49 — 58 44
15. Ribelle Castiglione 38 11 11 16 41 — 54 44
16. AC Fidenza 38 8 17 13 36 — 45 41
17. Romagna Centro Martorano 38 8 13 17 50 — 67 37
18. San Paolo Padova 38 9 9 20 37 — 61 36
19. Thermal Abano 38 6 13 19 39 — 69 31
20. AC Formigine 38 4 16 18 38 — 67 28

Girone E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Robur Siena 34 21 9 4 63 — 30 72
2. US Poggibonsi 34 18 14 2 45 — 24 68
3. FC Rieti 34 18 7 9 57 — 31 61
4. Mobilieri Ponsacco 34 18 7 9 53 — 33 61
5. Calcio Massa 34 15 13 6 51 — 33 58
6. Calcio Sansepolcro 34 14 13 7 50 — 36 55
7. Casacastalda Gualdo 34 14 7 13 50 — 46 49
8. ASD San Giovanni Valdarno 34 13 10 11 44 — 42 49
9. Calcio Foligno 34 12 12 10 51 — 42 48
10. Flaminia Civita Castellana 34 13 7 14 48 — 60 45
11. US Piancastagnaio 34 10 13 11 47 — 47 43
12. Gavorrano Bagno 34 10 12 12 43 — 49 42
13. Voluntas Spoleto 34 10 9 15 41 — 52 39
14. Olimpia Colle 34 9 10 15 30 — 41 37
15. San Donato Tavarnelle 34 11 4 19 47 — 59 37
16. Villabiagio Villanova 34 6 13 15 42 — 57 31
17. Sporting Trestina 34 6 7 21 33 — 59 25
18. Calcio Bastia 34 1 7 26 26 — 80 10

Girone F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SS Macerata 34 22 12 0 61 — 22 78
2. Alma Juventus Fano 34 22 8 4 60 — 25 74
3. Calcio San Benedetto 34 18 9 7 71 — 40 63
4. Citta Campobasso 34 15 12 7 49 — 42 57
5. Calcio San Nicolo 34 13 13 8 59 — 46 52
6. Calcio Chieti 34 12 14 8 52 — 46 50
7. Calcio Civitanova 34 13 11 10 56 — 51 50
8. Calcio Matelica 34 11 12 11 36 — 34 45
9. Citta Giulianova 34 10 15 9 44 — 43 45
10. Calcio Jesi 34 10 12 12 40 — 38 42
11. US Fermo 34 11 9 14 37 — 44 42
12. USD Recanati 34 9 12 13 37 — 44 39
13. Calcio Termoli 34 10 9 15 31 — 53 39
14. Amiternina Scoppito 34 9 11 14 30 — 45 38
15. Calcio Castelfidardo 34 7 10 17 25 — 49 31 15–16
16. Olympia Agnone 34 8 7 19 31 — 51 31 15–16
17. Vis Pesaro 34 6 11 17 35 — 45 29
18. FC Celano 34 4 5 25 23 — 59 17
Dėl 15-osios vietos Olympia Agnone Calcio Castelfidardo 0-1 (prat.)

Girone G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. LCR Frascati 34 23 9 2 72 — 24 78
2. Castrense Viterbo 34 21 8 5 87 — 31 71
3. Calcio Olbia 34 17 7 10 60 — 46 58
4. Calcio Budoni 34 15 12 7 69 — 47 57
5. Ostia Mare Lido 34 16 7 11 58 — 30 55
6. Calcio San Cesareo 34 14 12 8 47 — 38 54
7. PS Arzachena 34 12 15 7 47 — 38 51
8. FC Fondi 34 14 8 12 55 — 49 50
9. Cynthia Genzano 34 13 11 10 36 — 34 50
10. Calcio Nuoro 34 11 15 8 48 — 43 48
11. FC Aprilia 34 12 11 11 50 — 49 47
12. Astrea Roma 34 11 8 15 52 — 54 41
13. AS Sora 34 11 11 12 40 — 43 41
14. US Palestrina 34 10 7 17 42 — 49 35
15. AC Isola Liri 34 9 8 17 32 — 45 34
16. Calcio Selargius 34 8 4 22 40 — 99 28
17. Calcio Terracina 34 4 8 22 36 — 75 19
18. Lavinio Anzio 34 2 5 27 26 — 103 10

Girone H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fidelis Andria 34 22 8 4 64 — 39 74
2. FC Taranto 34 19 12 3 53 — 24 69
3. Rossoblu Potenza 34 20 7 7 59 — 46 67
4. AS Bisceglie 34 17 11 6 57 — 33 62
5. Citta Brindisi 34 18 6 10 64 — 44 60
6. USD Cava 34 19 5 10 72 — 44 56
7. Gelbison Vallo 34 15 4 15 43 — 41 49
8. Calcio Manfredonia 34 11 11 12 44 — 45 44
9. ASD Sarno 34 12 8 14 51 — 57 44
10. ASD Gallipoli 34 12 8 14 42 — 52 44
11. SS Monopoli 34 11 10 13 48 — 39 43
12. FC Francavilla 34 10 9 15 42 — 43 39
13. USD San Severo 34 10 9 15 45 — 53 39
14. ASDC Pomigliano 34 10 8 16 35 — 50 38
15. US Arzano 34 7 12 15 40 — 50 33
16. Calcio Scafati 34 7 8 19 30 — 52 29
17. Puteolana Internapoli Pozzuoli 34 5 9 20 22 — 64 24
18. Ars-Labor Grottaglie 34 6 5 23 28 — 63 22

Girone I

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Akragas Agrigento 34 20 13 1 79 — 29 73
2. SS Rende 34 18 10 6 53 — 29 64
3. US Agropoli 34 18 8 8 66 — 34 62
4. Calcio Torrecuso 34 18 6 10 64 — 45 59
5. Neapolis Mugnano 34 16 9 9 54 — 28 57
6. Nerostellati Frattamaggiore 34 16 6 12 64 — 57 54
7. Due Torri Piraino 34 14 10 10 35 — 27 52
8. APD Leonforte 34 15 7 12 45 — 38 52
9. Progreditur Marcianise 34 13 8 13 41 — 44 47
10. Hinter Reggio Calabria 34 12 10 12 50 — 42 46
11. Nuova Gioia 34 10 14 10 46 — 42 44
12. AS Roccella 34 10 13 11 49 — 52 43
13. Calcio Noto 34 11 7 16 36 — 42 39
14. Calcio Sorrento 34 11 5 18 40 — 44 38
15. ASD Battipaglia 34 10 7 17 39 — 44 37
16. Tiger Brolo 34 7 12 15 32 — 45 33
17. Comprensorio Montalto Uffugo 34 7 8 19 50 — 66 29
18. Orlandina Capo 34 1 5 28 11 — 146 6

Finalas

Triangolare 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Castiglione 2 1 1 0 3 — 2 4
5. Calcio Padova 2 1 1 0 3 — 1 4 2
7. AC Cuneo 2 0 0 2 1 — 4 0 3

Triangolare 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SS Macerata 2 1 1 0 5 — 0 4
2. Robur Siena 2 1 1 0 1 — 0 4
7. AC Rimini 2 0 0 2 0 — 6 0 3

Triangolare 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Akragas Agrigento 2 1 1 0 4 — 1 4
5. LCR Frascati 2 1 0 1 5 — 7 3 2
7. Fidelis Andria 2 0 1 1 3 — 4 1 3

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Robur Siena 2          
FC Castiglione 1            
          2015-05-30 Siena
          Robur Siena Akragas Agrigento
         
Generic football.png
2
Generic football.png
2
         
          11 m baudinių serija
         
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 5
3 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
               
SS Macerata 1            
Akragas Agrigento 3            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Robur Siena 2 1 1 0 4 — 3 4
2. Akragas Agrigento 2 1 1 0 5 — 3 4
3. FC Castiglione 1 0 0 1 1 — 2 0
3. SS Macerata 1 0 0 1 1 — 3 0

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Calcio Borgosesia Insubria Caronno 2-0
US Ciserano Virtus Verona 3-2
AC Belluno Union Arzignano 3-1 (prat.)
AC Este AC Abano Terme 3-1
Mobilieri Ponsacco Calcio Massa 1-0
Citta Campobasso Calcio San Nicolo 0-3
Calcio Budoni Ostia Mare Lido 1-1
AS Bisceglie Citta Brindisi 3-2 (prat.)
Calcio Torrecuso Neapolis Mugnano 3-3

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Calcio Chieri Calcio Borgosesia 0-6
Calcio Seregno US Ciserano 3-1
Calcio Sacile AC Belluno 4-1
Calcio Piacenza AC Este 2-0
FC Rieti Mobilieri Ponsacco 2-3 (prat.)
Calcio San Benedetto Calcio San Nicolo 0-2
Calcio Olbia Calcio Budoni 3-1
Rossoblu Potenza AS Bisceglie 1-0 (prat.)
US Agropoli Calcio Torrecuso 6-0

III etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
US Sestri Levante Calcio Borgosesia 3-1
Calcio Lecco Calcio Seregno 1-2
Altovicentino Valdagno Calcio Sacile 4-3 (prat.)
Delta Porto Tolle Calcio Piacenza 2-0
US Poggibonsi Mobilieri Ponsacco 2-1 (prat.)
Alma Juventus Fano Calcio San Nicolo 5-1
Castrense Viterbo Calcio Olbia 1-0 (prat.)
FC Taranto Rossoblu Potenza 2-0
SS Rende US Agropoli 0-0

IV etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Alma Juventus Fano ACV Scandicci 1-1 (baud. 4-2)
Castrense Viterbo US Poggibonsi 2-0
Altovicentino Valdagno Delta Porto Tolle 1-2
US Sestri Levante Calcio Seregno 2-1
FC Taranto SS Rende 1-0

V etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Alma Juventus Fano Delta Porto Tolle 3-0
Castrense Viterbo FC Taranto 1-1 (baud. 2-4)
US Sestri Levante Calcio Correggio 2-0

VI etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
US Sestri Levante FC Taranto 3-1
Alma Juventus Fano SS Monopoli 0-2

VII etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
US Sestri Levante SS Monopoli 1-0

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Pro Sesto Calcio Caravaggio 1-0
Giorgione Castelfranco Kras Monrupino 2-1
Calcio Dro Unione Trieste 1-3
AC Fidenza Romagna Centro Martorano 1-2
Olimpia Colle San Donato Tavarnelle 2-0
US Palestrina AC Isola Liri 2-3
ASDC Pomigliano US Arzano 1-0 (prat.)
Calcio Noto Tiger Brolo 1-0 (prat.)
Calcio Sorrento ASD Battipaglia 1-2
Amiternina Scoppito Calcio Castelfidardo 1-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 99% (+11192-32=11160 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 2% (+201-0=201 wiki spaudos ženklai).